מסך עד 1000 שח לגיימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך עד 1000 שח לגיימינג

שרון מהוד השרון

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מחפש מסך חדש.

הכרטיס שלי הואRX480 8GB.

רזולוציה FHD

ההתלבטות היא בין שני המסכים הבאים:

Asus VG245HE 24'' LED

http://ksp.co.il/?uin=39087&select=.1024..230..138..1358..198.

AOC G2460VQ6 24'' LED

http://ksp.co.il/?uin=30142&select=.1024..230..138..1358..198.

שניהם נראים זהים לגמריי.

שניהם FREE SYNC למרות ששחכו לציין את זה בAOC.

1. האם יש לאחד מהם יתרונות על השני? למה הAOC זול ב200 ש"ח?

2. מה זאת טכנולוגיית ה EYE CARE שיש לשניהם? האם באחד מהם היא עדיפה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך על זה: http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=G2460PF

קצת חורג מהתקציב, אבל הביהירות גבוהה יותר, וזה 144Hz לעומת 75Hz במסך של שציינת ו- 60Hz באסוס. ניצחון מוחץ לעומת ההפרש במחיר לפי דעתי.

יתרון נוסף שלו - יש לו רכזת 2.0 שזה דבר מאוד נחמד.

אגב, באסוס אין חיבור DP, חיסרון משמעותי, אני הייתי פוסל אותו רק בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

ממליץ לך על זה: http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=G2460PF

קצת חורג מהתקציב, אבל הביהירות גבוהה יותר, וזה 144Hz לעומת 75Hz במסך של שציינת ו- 60Hz באסוס. ניצחון מוחץ לעומת ההפרש במחיר לפי דעתי.

יתרון נוסף שלו - יש לו רכזת USB 2.0 שזה דבר מאוד נחמד.

אגב, באסוס אין חיבור DP, חיסרון משמעותי, אני הייתי פוסל אותו רק בגלל זה.

תודה רבה על התגובה. 

כמו שראיתה יש לי rx480 וחוץ מcsgo אני לא חושב שיש עוד משחק שאני מגיע בו למעל 144 פריימים. ובcsgoאני משחק אולי פעמיים בחודש. 

מכאן יש לי שתי שאלות

1. האם יהיה יתרון מסויים למסך שהמלצת יחסית למסך שעולה 800 שח במידה ואני משחק על הגדרות גבוהות ביותר במשחקים חדשים ולרוב לא מקבל יותר מ70 עד 90 פריימים?

2. האם איכות התצוגה במסך שהמלצת תהיה טובה יותר מבמסך של aocשאני פרסמתי? אם ההבדל הוא רק בבהירות אני יכול לחיות עם זה. 

פשוט חשבתי ש75 הרץ זה מספיק אם גם ככה אני מוציא בסביבות ה70 פריימים במשחקים. 

ודרך אגב אני לא מכיר שום הבדל בין חיבור מחשב דרך dp לhdmi. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שנכון להיום וגם נכון למחר ומחרתיים אתה לא תממש את ההשקעה הנוספת על המסך. ז"א שכרגע אולי אין לך צורך ב-144 הרץ ובחיבור DP.

העניין הוא מחשבה עתידית, אם ובעוד שנה/שנתיים/ חמש שנים תרצה לשדרג את המחשב ואז כן תגיע לכמות פריימים גבוהה מ-70 אתה תהנה יותר מהמסך. לגבי DP זה חיבור שלפי דעתי הולך להכנס חזק ולהוות סטנדרט חדש בעוד כמה שנים, לפי דעתי זאת טעות לקנות היום מסך ללא החיבור הזה. חוץ מזה שיש גם את עניין הרכזת .

בסוף זה שיקול שלך, לא אגיד לך אל תקנה את המסך שעולה 800, הוא גם מסך מעולה. אבל אני חושב שהמסך שעולה 1100 מצדיק יותר את המחיר ונותן תמורה טובה יותר לכסף שתוציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שנכון להיום וגם נכון למחר ומחרתיים אתה לא תממש את ההשקעה הנוספת על המסך. ז"א שכרגע אולי אין לך צורך ב-144 הרץ ובחיבור DP.

העניין הוא מחשבה עתידית, אם ובעוד שנה/שנתיים/ חמש שנים תרצה לשדרג את המחשב ואז כן תגיע לכמות פריימים גבוהה מ-70 אתה תהנה יותר מהמסך. לגבי DP זה חיבור שלפי דעתי הולך להכנס חזק ולהוות סטנדרט חדש בעוד כמה שנים, לפי דעתי זאת טעות לקנות היום מסך ללא החיבור הזה. חוץ מזה שיש גם את עניין הרכזת USB.

בסוף זה שיקול שלך, לא אגיד לך אל תקנה את המסך שעולה 800, הוא גם מסך מעולה. אבל אני חושב שהמסך שעולה 1100 מצדיק יותר את המחיר ונותן תמורה טובה יותר לכסף שתוציא.

תודה רבה לך. אלך על אחד המסכים של

ונקנה כבל dp. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא מחשבה עתידית, אם ובעוד שנה/שנתיים/ חמש שנים תרצה לשדרג את המחשב ואז כן תגיע לכמות פריימים גבוהה מ-70 אתה תהנה יותר מהמסך. לגבי DP זה חיבור שלפי דעתי הולך להכנס חזק ולהוות סטנדרט חדש בעוד כמה שנים, לפי דעתי זאת טעות לקנות היום מסך ללא החיבור הזה. חוץ מזה שיש גם את עניין הרכזת USB.

הלכתי בסוף על המסך ב1200.

G2460PF 144hz Freesync

אני מאוד מרוצה עובד מעולה תמונה טובה מאוד ביחס לפאנל ההתקנה היתה נוחה.

תודה תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sween

הלכתי בסוף על המסך ב1200.

G2460PF 144hz Freesync

אני מאוד מרוצה עובד מעולה תמונה טובה מאוד ביחס לפאנל ההתקנה היתה נוחה.

תודה תודה.

מעולה, שמח לשמוע!

תתחדש גבר עשית את הבחירה הנכונה :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...