עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

nargsi

נקודת חשמל בארון תקשורת

Recommended Posts

מקווה שהגעתי לפורום המתאים.

לאחרונה חווינו מספר אדיר (ועדיין חווים) של ניתוקים רגעיים באינטרנט, תקלה שחווינו גם בHOT וגם עם . בהוט הרימו ידיים, אבל בבזק הצביעו על כך שהכבל בקיר שמוביל מארון התקשורת אל הנקודה שבה הראוטר לא תקין (עשוי מפלסטיק זול לדבריהם). בדקנו את זה והתקנו נקודה זמנית (יחד עם הטכנאי) בארון התקשורת וחיברנו לראוטר ואכן לפי הבדיקה שלו (שמופיעה לו בסמארטפון) החיבור השתפר פלאים. ניסינו להחליף את הכבל אבל הוא תקוע בקיר והטכנאי אמר שאפשר לעשות בעזרת חשמלאי נקודת חשמל בארון התקשורת.

מהבדיקה שלי לא ראיתי תעלה שמובילה בין שני הארונות (שעל אותו קיר ובמרחק של פחות ממטר זה מזה). 

שאלתי חשמלאים והתברר שהמחירים די גבוהים וכל חשמלאי מציע אפשרות אחרת - אחד אומר תעלה חיצונית, השני אומר חיטוט בקיר (ולדבריו יש צורך לצבוע את הקיר לאחר מכן), השלישי אומר שזה לא פשוט וצריך להגיע לראות.

ממה שהבנתי מהטכנאי של שהיה אצלנו, הוא אמר שזו עבודה פשוטה עבור חשמלאי (10 דק לכל היותר) ו-100 ש"ח מקסימום לחשמלאי מוסמך. אני די סומך על הטכנאי ובדיקותיו (שלקחו לו שעתיים וחצי והוא שיתף אותי בכל תוצאות הבדיקות) ולכן אני חושב שהפתרון הוא שקע - אלא אם יש לכם הצעה אחרת (?)

כמו כן, במה כרוכה הפרוצדורה? על מה להקפיד? כמה זה אמור לעלות? 

תודה :)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם לי היה אותו מקרה, והעברתי כבל רציני יותר ואכן החיבור השתפר.

גם שקע בארון יכול לפתור הבעיה, רק לבדוק שיש קליטה אלחוטית טובה מהמיקום הזה. אחרת הסיפור מסתבך שוב.

לגבי מחיר; קחו חשמלאי ויתן מחיר. אי אפשר לענות על שאלה כזו בלי לראות את המרחק והאפשרויות בשטח.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה לא תקין בארון ואיזה כבל צריך להעביר בין הארונות... הארון מרוחק מהארון חשמל כמטר ואתה רוצה לעשות שקע חשמל בארון תקשורת? ואם כן אז במה זה יעזור? אני רק מתעניין כי אולי גם אצלי יעזור

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close