טסלה ממשיכה לספק לנו מוצרים סולאריים מעניינים - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון
 • מי אנחנו?

  שלום אורח/ת!

   
  שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

  החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

  לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

טסלה ממשיכה לספק לנו מוצרים סולאריים מעניינים


yonatan.mendelson

Recommended Posts

צריך להזכיר שלא מדובר רק בפאנלים סולאריים (ובטח לא בשיטה המקומית של מכירת החשמל לספקית), אלא בעיקר בסוללה רצינית שתשמר את החשמל בתוך הבית, לצריכה בשעות הלילה. כך שניתן להשיג עצמאות *מלאה* מספקית החשמל... ביי ביי מיליארדים לחברת החשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא מעניין אך כתבה מחטיאה מגדול , כתבת " אשר מסוגלים לספק כ-325 וואט של הספק ביעילות מרשימה של כמעט 22 אחוזים (בהשוואה לסטנדרט של פחות מ-20 אחוזים שנפוץ עבור פאנלים פוטו-וולטאים לשימוש פרטי מהסוג הזה) " מי מבין בכלל מה אומר 325W ? אתה לא מבין על מה אתה כותב ? יעילות מרשימה של 22 אחוזים של מה ? מה זה אומר בדיוק ? כדי להביא כתבות צריך להבין על מה רושמים שאנשים יבינו על מה נכתב . ואז כתב על עלות מנייה , את מי זה מעניין עלות מנייה ? את מ י זה מעניין עלות מנייה פורד, קרייזלר ? מה הקשר לנושא הכתבה ? גם להעתיק צריך הגיון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא , רוב האנשים בישראל יגורו בבנינים , וישלמו לחברת חשמל גם בתים פרטיים לא מאמצים את הטכנולוגיה כי יקרה ויש לה הרבה בעיות כמו עלות , קרינה , ציטוט : מערכות כאלו, ישנה חשיבות רבה מאוד למיקום התקנת הממירים שלצורך העניין ניתן להתייחס אליהם כאל התקנת לוח חשמל. מומלץ לחלוטין להימנע מהתקנת הממירים בקיר המשותף עם מבנה, קיר של כיתה או גן בקיר עם משרד, קירות חדרי שינה וכדומה. http://dgsm.co.il/%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%A0%D7%94_%D7%9E%D7%9E%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%9D_%D7%A4%D7%95%D7%98%D7%95_%D7%95%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%90%D7%99%D7%9D/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roynany015

ממש לא , רוב האנשים בישראל יגורו בבנינים , וישלמו לחברת חשמל גם בתים פרטיים לא מאמצים את הטכנולוגיה כי יקרה ויש לה הרבה בעיות כמו עלות , קרינה , ציטוט : מערכות כאלו, ישנה חשיבות רבה מאוד למיקום התקנת הממירים שלצורך העניין ניתן להתייחס אליהם כאל התקנת לוח חשמל. מומלץ לחלוטין להימנע מהתקנת הממירים בקיר המשותף עם מבנה, קיר של כיתה או גן בקיר עם משרד, קירות חדרי שינה וכדומה. http://dgsm.co.il/קרינה_ממתקנים_פוטו_וולטאים/

 

דומה שלא הבנת את המשמעות - אין חיבור AC לרשת החשמל: מה שהקולטים הזרימו, נשאר אצלך בסוללה. זו תהיה במרתף, שם הקרינה שלה לא תפריע לאיש (יש לך אגב יותר קרינה במייבש שיער). 

הסוללה היא הגיים צ'יינג'ר. אבל זה בסדר - גם אנשי מרכבות הסוסים לא אהבו את המכוניות הראשונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

325 ווט ל1.5 מ"ר של פנל סולרי. אם תניח פנלים סולרים בשטח של 15 מ"ר יהיה לך 3.24 קילווט לשעה. אם תניח פנלים סולרים בשטל של 150 מ"ר תהיה לך "תחנת כח" של 32.5 קילווט לשעה ( תוכל לספק גם לכל השכנים שלך ... ה 22 אחוז נצילות ממש לא מעניין. מצד שני יפה שהגיעו לנצילות גבוהה מאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 11oooooo0

הנצילות זה תאורתי ומכירתי , אין דבר כזה מכירה לשכנים מה שווה כל העלויות הללו אם אתה ומשפחתך תחלו בסרטן ועוד 1000 מחלות שקשורות בעודף קרינה . בבתי ספר יש איסור על WI FI שזה קרינה אפסית ( כי התברר שיש אלרגיה לילדים ומחלות התחילו לצוץ בילדים ) אז קרינה של אגירת חשמל של מפעל שנימדד פי מאה מ- WI FI ??? לפחות תבינו על מה אתם רושמים

 

צריך לומר שהאיסור על וייפיי בבתי ספר הוא מהמגוחכים שהוטלו בארץ (ממילא יש קרינה סלולארית ומי יודע אם אין אנטנה על הגג של הביה"ס). לא קיים בחו"ל. כאילו שהילדים נמצאים בבית רק שעתיים ביום ולא ישנים 7-8 שעות בלילה במרחק של 2-7 מטר מנתב ... או צמודים למכשירים פולטי קרינה 12 שעות ביממה. ההיגיון יצא לחופשה בלתי מוגבלת.

איזו אלרגיה? אילו מחלות? משרד הבריאות אמר משהו? זה רק בנט עם השטיקים שלו (יותר חשוב מלהוסיף כיתות או מזגנים בקיץ). צריך להבין שכיום שרי הממשלה עושים דברים לטובת הפירסום, לא לטובת האזרחים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

×
 • צור חדש...