שאלה בקשר לעבודה בתור מתכנת. - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעבודה בתור מתכנת.

pantera

Recommended Posts

אני כרגע סטודנט למדעי המחשב ועברתי קורסים בתכנות של ג'אווה וג'אווה מתקדם ו C ולומד עצמאי פייתון, אני כרגע מחפש עבודות במשרת סטודנט בפיתוח או QA

השאלה שלי היא מה באמת הרמת תכנות שמצפים מסטודנט? אני מפחד שהרמת כניסה היא גבוהה מדי וזה גורם לי לחששות ולכן הנטייה שלי היא לכיוון ה QA למרות שאני אוהב לתכנת.

מה בתכלס מצפים מסטודנט בעבודה כזו (באופן כללי), ומה לצפות במקרה שאני מתקבל לעבודה בתחום?

אם מישהו שעובד בתחום יוכל לספר על החוויה האישית שלו בעבודה הראשונה אני אשמח כי לצערי אין לי חברים בתחום ואני מרגיש שאני חסר יידע.

תודה רבה לעונים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בחברה.

יכול לספר לך מניסיון אישי שהתחלתי לעבוד בתור סטודנט- היה לי בוס מדהים שאמר לי "בוא תנסה את זה, ואת זה, ואת זה, נראה במה אתה טוב ומה אתה אוהב" ויחד מצאנו מה עובד טוב לכולנו. ולכן המעסיק יודע שהוא לוקח סטודנט שהוא יכול לפתח וללמד אותו ולאו דווקא מחפשים משהו ספציפי בהתחלה.

כשאני התקדמתי בתפקיד וראיינתי בעצמי סטודנטים למשרה דומה, עשיתי להם ראיון (גם) טכני שמטרתו היתה לנהל דיון על השאלות ולשמוע על דרך החשיבה של המרואיין, ולאו דווקא לחפש ידע מקצועי ספציפי.

נקודה אחרונה- אם אתה רוצה להיות מתכנת- לך למשרות תכנות. אל תיכנס ל-QA, לא כ"כ פשוט לצאת משם.

ובהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...