mass effect andromeda - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mass effect andromeda

צליל שר

Recommended Posts

mass effect andromeda יש מישהו שלא חושב שזה משחק גרוע אפילו מאוד גרוע אני קניתי אותו ב60 יורו ואני מאוד מצטער על זה. אני לא ממליץ לאף אחד לקנות את המשחק הזה בזבזו זמן וכסף אם מישהו חושב שאני טועה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן משחק מאכזב ביותר. הם הצליחו להתעלות על הכשלון של הסוף של המשחק השלישי בטרילוגיה. מרשים.
הם אמנם תיקנו את הפרצופים וחלק מהבאגים, שזה כבר משפר בהרבה, אבל המשחק מרגיש משעמם למדי. בנתיים המשחק הרגיש לי גדול ולא ברור במיוחד מבחינת היעדים שיש במשימות השונות. ה-UI מחריד למדי בהרבה מאוד מובנים. מכניקת הלחימה סבירה, אבל עדיין לא נוחה במיוחד (צריך להיות צמודים למסתור על מנת שהדמות תסתתר וגם אז המכסה שזה מספק מוגבל למדי). כל זה בניגוד מוחלט לוויטצ'ר 3, לדוגמא. המשחק היה גדול אבל מעניין ועם משימות ברורות ובנויות היטב. מכניקת הלחימה גם שם לא 100%, אבל עדיין יותר מהנה, לעניות דעתי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלקח לי זמן להבין את מאסס אפקט הממשק לפי דתעי לא ממש טוב וקצת מקשה במיוחד שניתן לראות רק משימה אחת בכל פעם, אך המשחק מהנה שילמתי עליו 50 דולר התחלתי לשחק לאחר פאטץ 1.0.5 ולא היה כזה גרוע.

האמת שכיום לא מעט משחקים יוצאים שהם חצי מוכנים ועם הזמן מתקנים אותם, אז מאסס אפקט לא כזה שונה.

לפי דעתי זה ביזיון המשחק היה צריך לצאת לאחר תיקוני 1.0.5 לא מה שאנשים קיבלו בבהתחלה.

בנוסף נקודה מעניינת, המשחק בגרסא המקורית ועד פאטץ 1.0.4 כולל השתמש בדנובו הישן, יום לאחר מכן יצא כבר פאטץ 1.0.5 עם הדנובו החדש.

אני לא אתפלא אם זה היה מכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שסיימתי את הקמפיין, אני חייב לומר שזה אחד מהמשחקים מהטובים ביותר שיצא לי לשחק לאחרונה!

ואני מדבר כמובן רק על הקמפיין (כי במולטי עדיין לא נגעתי)...

אין לי מושג למה מתלוננים כל כך הרבה על המשחק, אני אישית מאוד מאוד אהבתי!

הרבה זמן לא יצא לי לשחק בקמפיין שדורש ממך כל כך הרבה שעות של משחק לסיים אותו ונהנתי מכל רגע גם אם ההתחלה הייתה מעט "צולעת".

כי אחרי שאתה מבין את המשחק אז הכל כבר זורם ואתה ממש נכנס לסיפור ולעלילה...ואפילו מידי פעם עזבתי את הסיפור העיקרי ובצעתי משימות צד בשביל הכיף.

וגם אחרי "שהסיפור העיקרי" נגמר, יש עוד כל כך הרבה מה לעשות.

קיצר, אני אהבתי^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של YoniDahan

טוב אחרי שסיימתי את הקמפיין, אני חייב לומר שזה אחד מהמשחקים מהטובים ביותר שיצא לי לשחק לאחרונה!

ואני מדבר כמובן רק על הקמפיין (כי במולטי עדיין לא נגעתי)...

אין לי מושג למה מתלוננים כל כך הרבה על המשחק, אני אישית מאוד מאוד אהבתי!

הרבה זמן לא יצא לי לשחק בקמפיין שדורש ממך כל כך הרבה שעות של משחק לסיים אותו ונהנתי מכל רגע גם אם ההתחלה הייתה מעט "צולעת".

כי אחרי שאתה מבין את המשחק אז הכל כבר זורם ואתה ממש נכנס לסיפור ולעלילה...ואפילו מידי פעם עזבתי את הסיפור העיקרי ובצעתי משימות צד בשביל הכיף.

וגם אחרי "שהסיפור העיקרי" נגמר, יש עוד כל כך הרבה מה לעשות.

קיצר, אני אהבתי^_^

מחזק...:jafafa:

אני 50% במשחק, וחייב לציין שהמשחק מעולה!

לא מבין איך הביקורות כאלו גרועות נראה כמו ציד מכשפות ל-EA.

הבאגים ממש לא נוראיים כמו שעשו מזה סיפור, ועדיין לא עדכנתי ל-1.05.

הגרפיקה ממש מרשימה, האנימציה אפשר לחיות עמה.

הסיפור מעניין המשימות צד יותר טובות. יש במשחק המון המון תוכן!

בקיצור ממליץ בחום! מזל שלא לקחתי את הביקורות ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו חברים, גם לכם יש את הבאג הזה שהמשחק לפעמים נתקע אחרי\לפני משימה?

זה מראה שהמשחק "טוען" שלב אבל פשוט כלום לא קורה.

על פניו ניראה שהמשחק עצמו לא "קופא", אלה פשוט כאילו ממשיך לטעון את המפה ולא מסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YoniDahan

תגידו חברים, גם לכם יש את הבאג הזה שהמשחק לפעמים נתקע אחרי\לפני משימה?

זה מראה שהמשחק "טוען" שלב אבל פשוט כלום לא קורה.

על פניו ניראה שהמשחק עצמו לא "קופא", אלה פשוט כאילו ממשיך לטעון את המפה ולא מסיים.

לא נתקלתי בבאג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מוזר, וזה קרה לי יותר מפעם אחת.

הדבר ההגיוני שאני יכול לחשוב עליו זה שהכונן שהמשחק מותקן עליו תקול...

אבל אני קצת סקפטי כי יש לי עוד כמה משחקים מותקנים על אותו הכנון וזה קורה לי רק במשחק הזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...