גיבוי מסמכים - WORKGROUP - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבוי מסמכים - WORKGROUP

arik100

Recommended Posts

אהלן יש לי כמה מחשבים בסביבת עבודה, WORKGROUP, מריצים WIN7 או WIN10

רציתי לשאול מה הדרך הכי אופטימלית לגבות קבצים מכמה מחשבים ברשת?

אני חשבתי על להריץ GOODYEAR במספר מחשבים ולתת הרשאות לכולם למחשב BACKUP, כך שכל הגיבויים יגובו עליו באופן אוטומטי , לדוגמא ע"י GOODSYNC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, הכי טוב לגבות אונליין לענן. לגוגל דרייב או וואן דרייב (MS). תלוי כמה נפח צריך. חפש באיביי רשיונות 365 זולים (עם 1 טרה) או דרייב. מחירים מצחיקים - זולים מכל דיסק קשיח.

גיבוי כזה יהיה הרבה יותר בטוח ממקומי (בתוך הרשת), גישה מכל מקום, ניהול נוח והרשאות פשוטות להגדרה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מגוון עצום של תוכנות שיודעות לעשות את זה.

הכותרת אומרת מסמכים לכן לדעתי הוצע רעיון הענן מתוך הנחה שלא מדובר בנפח גדול מאוד.

אם בכל זאת הכיוון הוא לוקאלי אני עובד עם Cobian (אפשר לתת לה נתיב רשת) כמובן שדורש הרשאות מהמחשבים עצמם אני השארתי קריאה בלבד על מנת שתהיה אפשרות אך ורק להעתיק אותם.

כמובן עם כל שאר הפיצ'רים של תזמון,נתיב להתעלמות שלא יועתק,דחיסה,הצפנה וכו'.

גם AOMEI אמורה לעשות את זה נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיבוי הפנימי של 10, 'היסטוריית קבצים', נוח מאוד ומובנה. אפשר להגדיר זמנים, תיקיות, כמה עותקים ועוד. עובד יפה בעיקר עם כוננים חיצוניים. סיבה טובה לשדרג הכל ל-8.1 או 10.    

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam.m

יש מגוון עצום של תוכנות שיודעות לעשות את זה.

הכותרת אומרת מסמכים לכן לדעתי הוצע רעיון הענן מתוך הנחה שלא מדובר בנפח גדול מאוד.

אם בכל זאת הכיוון הוא לוקאלי אני עובד עם Cobian (אפשר לתת לה נתיב רשת) כמובן שדורש הרשאות מהמחשבים עצמם אני השארתי קריאה בלבד על מנת שתהיה אפשרות אך ורק להעתיק אותם.

כמובן עם כל שאר הפיצ'רים של תזמון,נתיב להתעלמות שלא יועתק,דחיסה,הצפנה וכו'.

גם AOMEI אמורה לעשות את זה נהדר.

אלו מוצריים חינמיים?

מבצע גיבוי מלא מחדש כל פעם? או רק עם שינויים?

ציטוט של yw1971

הגיבוי הפנימי של 10, 'היסטוריית קבצים', נוח מאוד ומובנה. אפשר להגדיר זמנים, תיקיות, כמה עותקים ועוד. עובד יפה בעיקר עם כוננים חיצוניים. סיבה טובה לשדרג הכל ל-8.1 או 10.    

אני לא מעוניין לשדרג מערכות הפעלה. תודה בכל אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...