איך פורקים מתח מקבלים ? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך פורקים מתח מקבלים ?

114508534

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תנסה לנתק את הכבל של החשמל שיוצא מהספק לתקע בקיר, ואז ללחוץ על כפתור הPower. זה יפרוק את המתח.

הדבר הזה יעיל מאוד בקשר לקצרים.

אחרי זה גם כן, כמו שהמליצו לך. תנתק שוב את הספק, תן לו לנוח כמה שעות ליתר בטחון ואז תתחיל לעבוד.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא! יש קבלים שיקח להם המון זמן (הרבה יותר מכמה שעות, חודשים אפילו) להתפרק דרך האוויר. פורקים אותם על ידי קיצור הרגליים - לא עם הגוף! אלא עם מברג או משהו מוליך שיש לו ידית מבודדת ונזהרים שלא לגעת בחלק המוליך. אם זה קבל עם קיבול גדול עדיף שלא תפרוק לבד, כי יש כאלו שאוגרים בתוכם הרבה מטען ואז כשפורקים בבת אחת יש זרם רגעי חזק מאוד, בקיצור די מסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אנשים ששרדו הוכמה וכמה מכות מהשקע בקיר, לא כזה נורא אם אתה לא רטוב או משהו בסגנון. קבלים יש גם כאלו שנראים תמימים אבל בעצם הם פושעים, קבל לאו דווקא צריך להראות כמו תרמוס כדי שיהיה לו קיבול גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה חזק אני מדבר על קבלים של ספק .....חחחחחחח זרם , אני פעם קיבלתי מהשקע זרם ישיר !

זה בזכות הארקה,בלעדיה הייתה עף כמה מטרים אחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה קצת לא קשור אבל ........ניסיתי לסדר נורה שישבה בבית מנורה וניאנתי את הנורה עם כבל של אופניים ואז הוא נכנס לבית מנורה ועמדתי סלום ורעדתי איזה כמה שניות ואז עפתי ממנו וכל השיער על הגוף שלי עמד ובמיוחד על הראש ועוד יש לי שיער ממש ממש ארוך .

טוב לא משנה

אז לעניין אני עוד לא הבנתי מה הדרך היעילה ביותר לפרוק קבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא הבין, לפני שפותחים ספק צריך לפרוק אותו. יש בקבלים בפנים מתח גבוה וזה מסוכן. עזבו מברגים וכל זה, זה גם מסוכן לכם וגם לספק. תנתקו את המחשב מהחשמל, תלחצו על כפתור ההפעלה, ורק אז תוציאו את הספק. פשוט, בטיחותי, ועובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אתה יכול להכין כבל שרק פין ההארקה מחובר בו ולחבר אותו לספק ולהדליק את הספק אבל לא את המחשב כי זה יכול לפגוע ברכיבים שונים שצריכים רק מתח מיוצב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...