המלצה על חנות\חווית שירות startpc - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על חנות\חווית שירות startpc

k534d

Recommended Posts

המתנתי קצת עם חוות הדעת הזאת אין לי הרבה מה להגיד פרט לזה שקיבלתי שירות טוב ומקצועי, המחשב סופק במסגרת הזמן שהובטח, אף על פי שהייתי טפונת לחוץ (פעם ראשונה שאני קונה מחשב שלום מרחוק) תמיד קיבלתי שירות מעולה ולשביעות רצוני המלאה.

תהליך הרכישה:

לאחר בניית המפרט באתר (די מנימלסיטי אבל מכיל כל מה שצריך), יצר איתי קשר נציג מהחנות לקח מקדמה והם התחילו בבניית המחשב, לאחר שבוע המחשב היה מוכן הגעתי לחנות ואספתי.

לבסוף יצא שהחנות אפילו נתנה לי שדרוג קטן על חשבונם :)

הסיבה שהחלטתי לקנות דווקא מסטארט מורכבת משתי סיבות

א. לפני שאני רוכש מחנות מסוימת אני מחפש המלצות ויותר מהמלצות אני מחפש תלונות של לקוחות, ובמקרה הזה לא מצאתי.

ב. המחיר בסטארט יצא הכי זול, אף על פי שהמחיר לא היה הסיבה המרכזית אלא השירות (ההפרשי מחירים היו באזור ה 150-200 שקל אז די זניח לדעתי כאשר רכישה בסכום הנ"ל), אז א בצירוף ב הוביל אותי לרכוש דווקא מהם.

ולשאלה החשובה ביותר האם אני מתכוון לרכוש מהם גם בעתיד אז התשובה היא כן.

כמה מילים על המפרט:

זה המפרט הסופי:
מעבד: 1559 ₪ - * חדש במבצע * - Quad i7 7700K 4.2Ghz S1151
קירור אוויר למעבד: 305 ₪ - NH-U14S
לוח אם: 729 ₪ - Z270X-UD3 S1151
זכרון: 610 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Vengance LPX Red 3000Mhz CL15
כרטיס מסך: 2050 ₪ - * מבצע * - GTX1070 8G D5 1632MHz-1835MHz JETSTREAM
מארז: 560 ₪ - Define R5 Black
ספק כוח: 540 ₪ - * חדש במבצע * - 650W 80+ GOLD RM650X Modular 5 Years Warranty

כמה מילים על החלקים

המפרט כולו הורכב על דגש לתת כמה שיותר שקט חיפשתי מפרט סולידי בלי חלון שייתן שקט (אני לא אוהב את כל המארזים וכל הלדים), בהתחלה רציתי את define s אבל עקב שינוי של הרגע האחרון יצא שלקחתי את define r5.

כרטיס מסך:המאוורר לא עובד גם לא תחת מאמץ לא אחת בדקתי את התוכנה וגם תחת משחקים כבדים הכרטיס לא עבר את ה60 מעלות (אני לוקח בחשבון שעכשיו חורף, ולכן הקיץ הישראלי יהיה המבחן האמיתי), הכרטיס עצמו ענק בגלל הגוף המעולה ולכן הוא תופס כמעט שלושה סלוטים, מה שכן שהמאוררים עובדים על 100 אחוז הוא מאוד רועש, אבל בשביל להגיע ל 100% הייתי צריך להגדיר ידנית גם תחת מאמץ זה על 20-40% ואני לא שומע את המאווררים.

המארז: שקט רק תחת מאמץ מאוד כבד אני שומע את הנאקוטה, המאוורים שלו מאוד שקטים אבל אני מתפתה להחליפם למאוורים שקטים טובים יותר אשר מסוגלים לדחוף מעט יותר אוויר בפחות רעש.

ספק: אני לא מתכוון להיכנס ללמה הספק הזה יותר בשביל יש את ג'וני גורו וטומס הארדוור שיעשו זאת בצורה הרבה יותר טובה, אני רק אגיד שהמאוורר שלו גם כן לא פועל אלא אם כן תחת עומס.

במידה ומישהו רוצה יותר פירוט\ביקורת על אחד החלקים אני אשמח לפרט אפשר בפרטי או בפוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יפה.

נכנסתי עכשיו לאתר שלהם.

ראיתי כרטיסים של PALIT ו- במחיר כמעט של חול, אבל קצת מלחיץ אותי השם.

פאליט עוד מוכר לי מלפני איזה 10-15 שנה. 

אני צריך כרטיס לא יותר גדול מ970G1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

PALIT היא הבעלים של GALAX (לשעבר galaxy ו-KFA2) ו-GAINWARD זה הכל די אותו דבר

איך גרסת הג'אטסטרים של פאליט? האם הקירור הוא איכותי? המחיר שלו 2000 שח. הכוונה ל1070 בוודאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sween

איך גרסת הג'אטסטרים של פאליט? האם הקירור הוא איכותי? המחיר שלו 2000 שח. הכוונה ל1070 בוודאי.

לי יש את 1070 jetstream זה כרטיס גדול הם אומרים שהוא תופס 2.5 סלוטים אבל למעשה זה יותר בכיוון של 3.

בנוגע לקירור זה שני מאווררים, והקירור עצמו מאוד גדול. בדרך כלל הוא שקט כלומר עד עכשיו הוא היה מאוד שקט ואותו אני לא שומע דווקט את הנאקטוה אני שומע ולא את הכרטיס מסך.

אבל אם אתה תשים את זה על מעל 50 אחוז אני חושב, אתה כבר תשמע אותו אבל עד כה לא הייתי צריך להגיע לעוצמות כאלה עם הקירור של הכרטיס כי הקירור עושה עבודה טובה.

יש על הכרטיס הזה הרבה ביקורות ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...