חגיגה ב-NVIDIA: מחשב-על ראשון שמבוסס על ליבות ה-GP100 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגיגה ב-NVIDIA: מחשב-על ראשון שמבוסס על ליבות ה-GP100

yonatan.mendelson

Recommended Posts

באמת כל הכבוד על ההשקעה בתרגום טכנולוגי אבל מה זה יעזור לי בחיים של ממשלות או ארגונים ? תחזרו למציאות . יונתן מנדלסון אתה מתרגם כתבות טוב , אבל בורח מהמציאות עם כתבות שלא רלוונטיות לאתר או למשתמשים בו אף אחד לא יקנה מחשב זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Epidem

אני לא חושב שמטרת הכתבה זה לשכנע אותך לקנות מערך כזה. זה בשביל ידע כללי בסה"כ

ידע למה ?

האינטרנט מפוצץ מיידע לא רלוונטי שרק מבלבל ולא קשור לכלום 

ויותר גרוע מבריח אנשים מאתרים כי לא מבינים מה רוצים מהם .

עודף מיידע גרוע 

עודף במיידע לא רלוונטי עוד יותר גרוע .

שוב הכותב מתרגם מוכשר ,אך לא בפוקוס .

מחשבים שעלותם מיליון דולר לא רלוונטי כאן לאף אחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי זה דווקא מאד מעניין. ואני כן חושב שאני רוצה לקרוא עוד כתבות כאלה. הכתבה הזאת לא נמצאת באתר YNET או WALLA . כתבה זאת באתר עלא HW ועל גאג'יטים. ואכן בעיניי יש מקום לכתבות שהם לא מיינסטריים אילה דווא לאנשים שאוהבים לדעת יותר. ועיצה ממני אף פעם לא תדבר בשם אנשים אחרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ananfa12

אותי זה דווקא מאד מעניין. ואני כן חושב שאני רוצה לקרוא עוד כתבות כאלה. הכתבה הזאת לא נמצאת באתר YNET או WALLA . כתבה זאת באתר עלא HW ועל גאג'יטים. ואכן בעיניי יש מקום לכתבות שהם לא מיינסטריים אילה דווא לאנשים שאוהבים לדעת יותר. ועיצה ממני אף פעם לא תדבר בשם אנשים אחרים .

עיצה ממני 

על תשקר ותכתוב שקרים שאני מדבר בשימך .

במה זה מעניין אותך 

אתה עומד לקנות "מחשב על" לבית ?

ananfa12  - מעניין שאתה כאן משנת 2013 וזאת הודעה ראשונה שלך בפורום !

משנת ה- 2013 ?

טוב לדעת שלכותב הכתבה יש חוש הומור והוא מעריץ את עצמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה אכן נכון שאני כאן משנת 2013 ואכן זאת התגובה הראשונה שלי. כי זה מאד הפריע לי לקרוא כתבה שכן מעניינת ובמיוחד שהיא שונה מאד בסגנון משאר הכתבות שאני רגיל לקרוא באתרים שכל יועדם הוא הטכנלוגיה. וחבר לא כל דבר צריך לקנות יש דברים שטוב לדעת, בטור אחד שעובד בחברת , מילאנוקס, שמחשבי העל שמדברים עליהם בכתבה משתמשים בציוד שלנו, אני מניח שמגיעים ל 100 ג'יגה ביט בשניה על ידי שימוש במוצרים שלנו או במוצר דומה. אז לדעת את השימושים והטכנלוגיות מסביב שמפתחים זה כן מעניין . אז הנה לך הסבר למה כתבה מסוג זה יכולה להיות מעניינת לאנשים מסויימים שמכירים את התחום. בחיים תלמד שלא כל דבר צריך לקנות לפעמים הידע הוא הרבה יותר מעניין. חחח אגב אני יודע שהפוסט הזה חופר וארוך ואני די בטוח שקראת את כל כולו :) אני מקווה שתשכיל קצת זה יוכל לעזור לך בחיים , וגם אם לפעמים נחמד לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

roynany015 למה אתה כלכך תוקפני? אתה שם לב שאתה מתווכח פה עם אנשים על משהו שהוא דעתך בלבד? אתה לא רוצה את המידע המיותר הזה, אל תקרא את הכתבה, אף אחד לא מכריח אותך לעשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...