U2417H או אחד משלושת הדגמים של LG (פרטים בפנים) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

U2417H או אחד משלושת הדגמים של LG (פרטים בפנים)

סקיווקר

Recommended Posts

היי,

הכיוון שלי היה לקנות את דל U2417H שמומלץ פה :)

עם זאת יהיה לנו קרדיט לנצל באתר BUY2 ושם כמה דגמים של LG עם פאנל (הוספקתי קישור לכל דגם):

24MP67HQ   

24MB37PM

24MP58VQ

למעט העובדה שהדל יותר ארגונמי (ובניגוד אליהם לא ידרוש תוספת מעמד) האם הם יכולים להיות ברמה תצוגה ואיכות קרובים לדל?

חיפשתי ברשת מידע ולא כ"כ מצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא יותר מידי מידע על המסכים הנ"ל. גם לא מצאתי יותר מידי מסכים אחרים בBUY2.

אם הייתי נאלץ לבחור מסך מBUY - זה היה ה 24MB37PM

הוא כולל מעמד ארגונומי יחסית (אפשרות לסיבוב מסך והתאמת הגובה)

לא הייתי מצפה לאותה איכות מבחינת מסך, אבל מצד שני מדובר בשני מסכי . היום הפערים בין מסך ומסך הצטמצמו יחסית - ואם אין לך דרישות מיוחדות, אני מניח שהLG יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אור :)
כן זה גם מה שאני חשבתי, בגלל הארגונומיה שלו. מצד שני אין לו הרבה חיבורים (לפי BUY2) רק DVI וחיבור אנלוגי

(הכי עדיף לי חיבור DP זה יאשפר לי לי לשמור את ה- למסך הישן כמסך שני)

לאט לאט אני מתשכנע לשנות כיוון ל- U2415 שכבר יהיה יותר איכותי וגם יתן יחס של 16:10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הU2415 הוא מסך מצויין. אם הייתי קונה היום מסך חדש - זה ללא ספק היה הU2415

אמנם אין לו פאנל 8BIT אמיתי - אבל מדובר במסך מאוד איכותי בעל כיול טוב מהמפעל.

חבר שהמלצתי לו רכש את המסך הזה עוד כשעלה 1500 ש"ח.

אגב - לי יש היום בבית 2 מסכי 2007FP שנרכשו באמצעות רכישה קבוצתית שעשינו בפורום לפני 10 שנים (!!!)

אחד הוחלף במסגר האחריות - אז טכנית הוא בן 8, והשני עובד מהיום הראשון.

העובדה שהמסך הזה (שעלה בזמנו 2000 ש"ח אחרי הנחה משמעותית) הצליח לשרוד כלכך הרבה זמן - העלתה את רמת האמון שלי במסכי .

זה דיי מצחיק לשחק את כל המשחקים של היום על מסך 4:3. אנו מחכים שהמסך ימות כדי שתיהיה לנו סיבה לשדרג - אבל הוא פשוט לא מת

והנה - היום אתה יכול לרכוש מסך ברמת ה2407WFP שעלה בזמנו 3400 ש"ח (אחרי הנחה) - ב1300 ש"ח.

לדעתי - אם יש את הכסף, אין מה לחשוב - ומסך 16:10 איכותי כמו הU2415 אמור להיות הבחירה הטבעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...