המלצה למארז קטן יחסית אך שיכיל ATX, שני HDD וכרטיס גרפי 12" - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז קטן יחסית אך שיכיל ATX, שני HDD וכרטיס גרפי 12"

eyalroz

Recommended Posts

בצער רב וביגון קודר אני צריך להחליף את המארז הותיק שלי (Silverstone Kublai KL02). למעשה, בדיעבד הרכישה שלו לא הייתה רעיון מוצלח במיוחד כי הוא גדול מדי, אבל הוא שירת אותי היטב. על כל פנים,

האילוצים שלי מבחינת מה יהיה בקופסה:

• לוח ATX
  • אני צריך לתקוע שם כרטיס מסך באורך 10.5 אינטש, ורוצה להיות מסוגל להחליפו בעתיד אפילו באחד יותר ארוך.
  • אין צורך באפשרות , אפילו בעתיד.
  • כרטיס רשת , ועוד כרטיס מודם/פקס
  • רצוי שתהיה אפשרות לתקוע כרטיס מסך חלש שני (וקצר), אבל לא חובה.
  • שני כונני HDD 3.5 אינטש, שני כונני 2.5 אינטש, וכונן אופטי 5.25 אינטש (בו-זמנית). מוכן להתפשר תאורטית על אחד מכונני ה-3.5 אינטש או על הכונן האופטי, או להשיג "כנפיים" ולהכניס כונן 3.5 אינטש במקום של 5.25" וכולי.
  • קירור אוויר, לא נוזלי. אני מתכנן Overclocking מתון של i5 7600K ולא מתכנן Overclocking של הכרטיס הגרפי.
  • אין אילוץ מבחינת מודול הקירור למעבד; כרגע יש לי Scythe Katana 4 אבל אני מוכן לעבור למשהו אחר.

המטרות שלי הן:

• רכישה לשנים רבות. המארז הקודם שלי נרכש ב-2008 ולא הייתי נפטר ממנו גם עכשיו לולא הכרטיס הגרפי הארוך והרצון להקטין את הנפח.
  • איכות בניה טובה
  • שקט, או ליתר דיוק - שקט כאשר מתקינים בו רכיבים בתצורה הטיפוסית
  • זרימת אוויר טובה
  • בלי גימיקים - אורות לד, תצוגות, בלונים וליצנים. לא תודה.. מוכן לחיות עם חלון אם במקרה יש כזה, מעדיף בלי.
  • קטן בנפח
  • מחיר שאינו מופקע (אבל מוכן לשלם על איכות)

לולא הרצון שלי להקטין את המארז, קראתי קצת פה ושם וחשבתי על ה- R5. אבל במארזים קטנים יותר ממש אין לי מושג, במיוחד בהערכת הקיבולת לעומת החשש מהתחממות-יתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שלR5 יהיה מארז מצויין בשבילך

יש לי אישית Nanoxia Deep Silence 2 - מארז דומה מאוד לR4. מדובר במארזים איכותיים ושקטים - רק שים לב שאתה כנראה תצטרך להתקין מאוור נוסף בחלק העליון של המארז בצמוד למעבד כדי לשפר את יכולות הקירור וטמפרטורת המעבד.

עוד מארזים באיזור החיוג: P100, 350R, H230

דברים נוספים - S340 (יותר קומפקטי - אבל לא ניתן להתקין כונן דיסקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...