מבקש המלצה למקלדת מכנית חדשה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למקלדת מכנית חדשה

XTZ-Mike

Recommended Posts

אהלן,

כמו שכתוב בכותרת, אני מחפש המלצה למקלדת מכנית חדשה ואיכותית לאחר שהמקלדת הנוכחית שלי (G710+) מתחילה להתפרק לה (KEY CAPS שנשברים וכד').

בינתיים ממה שראיתי, המבחר בארץ לא גדול (גם לא קטן אבל רוב החנויות מחזיקות את אותן הדגמים).

רוב השימושים שלי מהמקלדת יהיו משחקי FPS ומבחינת נוחות, חשוב לי שהסוויצ'ים יהיו בסגנון של ה-MX CHERRY BROWN או מקבילה שלהם (במיוחד שלא תהיה עם סוויצ'ים רועשים).

מאוד רוצה שיהיו כמה כפתורי מאקרו (לא 18 כמו בK95 אבל 6-8 אם יש).

אם יש גלגלת ששולטת על הווליום (בדומה למקלדות של לוג'יטק/קורסייר וכד'), מה טוב אבל זו לא דרישה מחייבת.

ראיתי שהיום יש "טרנד" של תאורת - בעקרון זה לא פקטור אבל חשוב לי שלא תהיה תאורה בצבע אחד.

מבחינת תקציב - אני מניח שהגבול יהיה איפשהו בסביבות 1,000 ש"ח כאשר אין לי בעיה לרכוש באמאזון אבל צריך לקחת בחשבון את המע"מ שהם גובים ואת האפשרות שאולי אחרוט עליה בלייזר אותיות בעברית (מסתדר גם בלי עברית על המקשים אבל נראה...)

וגם, רכישה באמאזון היא במידה ולא קיים הדגם הזה בארץ או שההפרש במחירים מצדיק את זה (20% ומעלה).

תודה מראש! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני כבר כמה שנים רק עם ה TT MEKA G1 ILLUMINATED !

מקלדת עם SWITCHS שחורים ! _ (מעולים לגיימינג ולכל עבודה אחרת.. פשוט מושלמים!!!)

חשוב לקחת את המקלדת שנקראת ILLUMINATED _ (שכן היא כל כולה מוארת)

היו לי כמה וכמה מכאניות בשנים האחרונות .. אבל אף אחת לא עשתה לי את מה שעוה לי ה MEKA G1!

נ.ב.

קניתי עוד אחת ביד שניה אבל היא לא ILLUMINATED.... רק ה WASD חצים SHIFT והNUMPAD מוארים....  _

אין יותר סקסית ממנה !!!

הנה קישור:

http://www.ttesports.com/productPage.aspx?p=46&g=ftr#.WIjQ8jRqiUk

בימים ההם רכשתי אותה מאייבורי... לא יודעת אם עוד קיימת. (עלתה לי כ 680ש"ח לפני 3 שנים)

תוצאת תמונה עבור ‪MEKA G1‬‏

תוצאת תמונה עבור ‪MEKA G1‬‏

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שקורסאייר הוציאו K95 מעודכנת, פלטינום, שעונה על הדרישות אבל יוצאת די יקרה ביחד עם משלוח ומיסים.

לצערי אין לי היכרות מספיק טובה עם מקלדות מכניות, כך שקשה לי להמליץ.

שאלה קצת לא קשורה, כבעלים של G710+, כמה זמן המקלדת היתה אצלך? keycaps שבורים נשמע די מדאיג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מכיר את הפלטינום אבל היא עולה 200 דולר לפני משלוח ומס (רק מע"מ אם אני לא טועה).

את ה-G710+ יש לי כמעט מאז שיצאה... אני מעריך שמדובר באזור ה-4 שנים, פלוס מינוס.

רק כדי להסביר, הKEYCAP עצמו לא נשבר אלא התושבת שלו מפנים שמתיישבת על הסוויצ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה...

אני מכיר את החברה אבל משום מה חשבתי שהמוצרים שלה פחות איכותיים - אני צריך עוד לקרוא על הדגם הזה ביקורות.

אגב, ניתן לרכוש אותה בארץ (KSP) במחיר מעט יותר נמוך מאמאזון:
http://ksp.co.il/?uin=30496&select=.343.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...