לכול מי שרוצה לגלוש במהירות גבוה שיכנס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שרוצה לגלוש במהירות גבוה שיכנס

eLi7aN

Recommended Posts

טוב אז אחרי המון בירורים לבד ומחקרים ו 3 פירמוטים עד שעליתי על הבעיה רציתי לשתף אותכם במשו שמאט לכול משתמשי הויינדוס את הדפדפן איטרנט כולל מהירות גלישה במחשב באופן מוחלט !

אז נתחיל ...

שם הקובץ שהתקנתם במחשב או שווינדוס 10 עצמו התקין לכם בלי שתשימו לב בעדכונים אוטומטיים נקרא :

Adobe Flash Playe - או - adobe flash player security - או - adobe flash player system

טוב אחרי המון בדיקות אם ההתקנה של אחד מהם והסרה מהלוח בקרה כולל בעדכוני מערכת של הווינדוס הסרתי והתקנתי תתפלאו , שזה מותקן אני מקבל בכול הדפדפנים שלי אם זה אקספלורר + פיירפוקס + , מקבל בשלושתם שזה מותקן 70 עד 90 מגה !!
עכשיו אני בהוט תשתית 200 מגה ספק 200 נט .
מוזר שאני מקבל כזו מהירות נכון ?
התקשרתי להוט לתשתית 9 נציגים עושים לי התשתית שלך תקינה הכול אצלך תקין ישלי ראוטר בוקס 2 החדש תקין גם אני אומר להם בטלפון אז איך זה הגיוני שאני מקבל מהירות נמוכה בכול אתרי הגלישה של בדיקת המהירות חוץ מהאתר הבית של שקיבלתי 140 וזה גם בלחץ עושים לי זה תקין גם בספק בדקתי אומרים תקין !
אחרי הרבה בירורים אני אכלתי תראש ישבתי מול המחשב חקרתי תעניין קובץ קובץ !
פרמוטים מה לא עד שעליתי על הבעיה מאיפה זה מגיע האטיות הזאת .

והתשובה לכך היא : Adobe Flash Playe - או - adobe flash player security - או - adobe flash player system

זה משפיע גם במהירות הורדה קבצים איתם הייתי מוריד על 9 מגה עד 10 בלעדיהם 25 26 27 תקוע בהורדות ישירות !!

אני מבקש ממכם לנסות את זה תסירו את הדבר המסריח הזה מכול חור במחשב שלכם כולל הדפדפנים עצמם זה קיים בהגדרות מולבש תסירו את זה משם ותראו איך אתם מקבלים מהירות מטוס הכול יטוס לכם אתם תרגישו תשינוי הזה במיידי מובטח .

רציתי לשתף אותכם בבדיקות מהירות שעשיתי בכול האתרים וזה לא בדיקה שחיכיתי עד שאקבל את זה יציב כול בדיקה אני מקבל את זה יציב תקוע על 200 + 201 ולפעמים 202 כולל אפלוד תקוע 5+

תמונה מספר 1

בדיקות מהירות באתר הבית של הוט

תמונה שפורסמה

בדיקות מהירות באתר ספיד טסט

העלאת תמונות

בדיקת מהירות באתר הבית של בזק

תמונה שפורסמה

בדיקת מהירות באתר הבית של 012

תמונה שפורסמה

בדיקת מהירות באתר הבית של 018

תמונה שפורסמה

הסתרתי כתובת IP שלי תסלחו לי :]

אחרי 3 ימים שאני רודף אחרי הבעיה שהתשתית אצלי תקינה והכול תקין ומצאתי תעצמי צועק על מלא הגעתי למסקנה שהתוכנה הזאת עשתה לי תבעיה ואני מאמין שלהמון אנשים יש את זה ולא מודעים לזה שמחתי לשתף אותכם בזה ולעזור תעשו את זה ותראו פלאים בספיד טסט שלכם במחשב כולל גלישה + הורדה :]

לא לשכוח לתת קרידיט יצירה שלי לא פשוט לדעת את זה כמעט ובלתי ניתן להבין למה דבר כזה מאט תגלישה של כולנו .

:drinks:

שמחתי לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, לי אף פעם לא היו בעיות גלישה כאלה ואחרות עם adobe flash player בטח לא ברמה של סירוס מוחלט של רוחב הפס.

ובכלל, איזה post ארוך בשביל להציע סה"כ uninstall פשוט לflash... יכולת לחסוך לעצמך כ"כ הרבה זמן.

בכל מקרה, תודה בכל זאת על ההשקעה מזמנך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...