האם GTX 980 Ti עדיין בועט ולמה משתווה מהכרטיסים המודרניים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם GTX 980 Ti עדיין בועט ולמה משתווה מהכרטיסים המודרניים

JentuS

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום.

אז כן, כמו שכתוב בכותרת, מעניין אותי לדעת מידע לגבי הכרטיס GTX 980 Ti, אשר נמצא כרגע אצלי בשימוש וברשותי הדגם של ג'יגבייט G1.

העניין הוא שאני רוצה לבנות לי מערכת מחשב חדשה, ועקב כך אני מתאפק וממתין למעבדים החדשים הן מאינטל והן מ- בכדי להחליט מה ייתן יותר ביצועים בפחות כסף וכו'.

חלק מהחומרה עבור המחשב החדש אני אעביר מהמחשב הנוכחי שלי, כגון ספק הכוח שדיי טוב, המארז עוד לא החלטתי, וכמובן הכרטיס מסך שעליו כבר כתבתי מעלה.

הכרטיס הזה בזמנו עלה לי סכום נכבד, טוב שיש חנויות באילת שאפשר לקנות שם דברים כאלו יקרים עם הנחה משמעותית כאשר נוסעים לשם גם ככה לנפוש.

אני יודע שהכרטיס הזה עדיין חזק ומראה ביצועים מצויינים, כיום אני מריץ איתו משחקים בלי בעיה, על הגדרות אולטרה או מינימום הגדרות גבוהות, על מסך QHD.

אז עקב כך מעניין אותי לדעת, האם הכרטיס שברשותי Ti G1 של ג'יגהבייט, יעבוד טוב במערכת מחשב חדשה על בסיס אחד המעבדים החדשים שבקרוב יצאו?

וגם הייתי רוצה לדעת לאיזה מהכרטיסים החדשים כיום שווה בערך בביצועים הכרטיס שלי?

תודה לכולם.

980tig1-5b.jpg

20150722151959_big.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NAND

כרטיס מעולה, אני לא חושב שיש לך סיבה לשדרג אותו. 

וד"א, לא הייתי אומר שהוא שווה בכוחו ל-1070, יש ביניהם פער של כ-15%. 

לפי האתר שאני מצאתי יש פער של 6%.. עדיין, לא רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, תודה על המידע לגבי הכרטיס שלי.

לשאלתך Liad344, אני אסביר:

אני לא צריך שום שדרוג במערכת הספציפית שלי כיום בה מותקן הכרטיס עליו אני מדבר בשרשור הזה, העניין הוא שאני כן צריך וזקוק במשפחה למחשב שלישי חדש, בגלל שאחד משלושת המחשבים (זה שהיה הכי ישן והכי חלש) פשוט מת.

אז כן, אני פשוט יכול לקנות מחשב חדש, חלש כמו שהיה ההוא שהתקלקל, וכמובן במחיר זול יחסית, זה נכון.

אבל, החלטתי לקפוץ על הרכבת כמו שאומרים, להשקיע סכום יותר גדול, ופשוט לקנות\להרכיב לעצמי מחשב חדש, שעד היום תמיד היה הכי חזק בביצועים, ולדרישות שלי, להנות מחומרה חדשה ועדכנית שתענה לדרישות שלי, ואילו את המחשב שלי שיש לי כיום פשוט להעביר במקום הישן והחלש שמת במשפחה, שהוא בהחלט יספק את הדרישות מעל ומעבר במקומו החדש.

כזאת קומבינה, אם אתם רוצים תקראו לזה כך, אני רוצה לעשות, ואני קורא לזה פשוט רוטציית מחשבים במשפחה, זה הכל.

אז כן, מהמחשב שלי כיום, אני אעביר למחשב החדש כמו שאמרתי - שהוא יקר איכותי וחזק, כרטיס מסך - כנ''ל, אולי גם המארז - עוד לא החלטתי עדיין, וזה הכל כעקרון, כל השאר ישאר.

אז אני אעדיף פשוט לקנות חדש פחות ביצועיסטי וכמובן יותר זול מאשר לקנות הדומה לשלי כיום, אותו הדבר גם לגבי הכרטיס מסך, ואולי גם המארז.

בעבר כבר עשיתי תהליך כזה עם הרכבת מחשבים וחלקי חומרה ספציפיים שדרושים והעברות, את האמת בשבילי זה גם מעין אתגר.

איך שלא תסתכלו על זה, בסופו של דבר אני בעצמי נהנה בסיפור הזה ממערכת מחשב חדשה ועדכנית, בני המשפחה גם נהנים ממחשבים שעובדים ויעבדו ויספקו את הדרישות המינימליסטיות שלהם בלי שום בעיה.

וכן, אני מוכן להשקיע סכום יותר גבוה בשביל תהליך שכזה.

בגלל זה בשרשור הזה רציתי לדעת למה בערך משתווה הכרטיס מסך שלי כיום והאם יעבוד בלי שום בעיות במערכת מחשב חדשה עתידית (עם בואם של המעבדים החדשים), וקיבלתי את התשובה, על מה שאני מודה לכם חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של JentuS

חברים, תודה על המידע לגבי הכרטיס שלי.

לשאלתך Liad344, אני אסביר:

אני לא צריך שום שדרוג במערכת הספציפית שלי כיום בה מותקן הכרטיס עליו אני מדבר בשרשור הזה, העניין הוא שאני כן צריך וזקוק במשפחה למחשב שלישי חדש, בגלל שאחד משלושת המחשבים (זה שהיה הכי ישן והכי חלש) פשוט מת.

אז כן, אני פשוט יכול לקנות מחשב חדש, חלש כמו שהיה ההוא שהתקלקל, וכמובן במחיר זול יחסית, זה נכון.

אבל, החלטתי לקפוץ על הרכבת כמו שאומרים, להשקיע סכום יותר גדול, ופשוט לקנות\להרכיב לעצמי מחשב חדש, שעד היום תמיד היה הכי חזק בביצועים, ולדרישות שלי, להנות מחומרה חדשה ועדכנית שתענה לדרישות שלי, ואילו את המחשב שלי שיש לי כיום פשוט להעביר במקום הישן והחלש שמת במשפחה, שהוא בהחלט יספק את הדרישות מעל ומעבר במקומו החדש.

כזאת קומבינה, אם אתם רוצים תקראו לזה כך, אני רוצה לעשות, ואני קורא לזה פשוט רוטציית מחשבים במשפחה, זה הכל.

אז כן, מהמחשב שלי כיום, אני אעביר למחשב החדש כמו שאמרתי ספק כוח - שהוא יקר איכותי וחזק, כרטיס מסך - כנ''ל, אולי גם המארז - עוד לא החלטתי עדיין, וזה הכל כעקרון, כל השאר ישאר.

אז אני אעדיף פשוט לקנות ספק כוח חדש פחות ביצועיסטי וכמובן יותר זול מאשר לקנות ספק כוח הדומה לשלי כיום, אותו הדבר גם לגבי הכרטיס מסך, ואולי גם המארז.

בעבר כבר עשיתי תהליך כזה עם הרכבת מחשבים וחלקי חומרה ספציפיים שדרושים והעברות, את האמת בשבילי זה גם מעין אתגר.

איך שלא תסתכלו על זה, בסופו של דבר אני בעצמי נהנה בסיפור הזה ממערכת מחשב חדשה ועדכנית, בני המשפחה גם נהנים ממחשבים שעובדים ויעבדו ויספקו את הדרישות המינימליסטיות שלהם בלי שום בעיה.

וכן, אני מוכן להשקיע סכום יותר גבוה בשביל תהליך שכזה.

בגלל זה בשרשור הזה רציתי לדעת למה בערך משתווה הכרטיס מסך שלי כיום והאם יעבוד בלי שום בעיות במערכת מחשב חדשה עתידית (עם בואם של המעבדים החדשים), וקיבלתי את התשובה, על מה שאני מודה לכם חברים.

מגניב, תהנה, זה אכן אתגר מעניין (וכיף) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שתעשה סוג של "הכנה למזגן" הכי זול שאתה מסוגל לעשות...

קנה לוח אם סביר שיתמוך בכל מה שאתה תרצה בעתיד (כולל יציאה למסך), קנה מעבד כזה שאתה תרצה בעתיד, וקנה מינימלי וספק כוח מינימלי, לא צריך לקנות כרטיס מסך.

וביום ההוא כשתרצה לשדרג - קח את המחשב המינימליסטי הזה, ותוסיף עליו את השדרוגים שאתה רוצה, כרטיס מסך, ספק חזק, עוד וכו'... ואת הנוכחי שלך תהפוך למחשב השני החזק במחשפוחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...