כרטיס קול איכותי , איזה ? Essence STX II איפה נמכר בישראל ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול איכותי , איזה ? Essence STX II איפה נמכר בישראל ?

ttuuoo

Recommended Posts

אני לא רוצה לרסיבר 

מסיבות שלי .

אני לא מבין מה הקשר תשובתך לשאלתי ?

ציטוט של ttuuoo

Essence STX II איפה נמכר בישראל ?
http://www.asus.com/Essence-Hi-Fi-Audio/Essence_STX_II/

זאת השאלה שלי , ברורה מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ttuuoo

אני לא רוצה לרסיבר 

מסיבות שלי .

אני לא מבין מה הקשר תשובתך לשאלתי ?

זאת השאלה שלי , ברורה מאוד .

השאלה שלך כזאת.

"איך אני יכול לשרוף כסף על מוצר בינוני במחיר מופקר כדי שאני האמין שהסאונד טוב יותר", שלא לדבר על השאלה הברורה בכותרת " כרטיס קול איכותי, איזה?"..

א. כדי להנות מ-7.1 אתה חייב להשתמש בחיבור , ופורמטי ה-DTS HD ו-TruHD גם רק דרך כשמפעילים HD Passthough במחשב, אז זה מייתר את העסק.

ב. אם אתה רוצה ממיר אודיו דיגיטילי לאנלוגי - DAC איכותי כדי לחבר את המחשב לרסיבר במטרה לשפר את איכות ה"סטיראו", יש לך מליון ואחד DAC-ים חיצוניים זולים ויקרים בשוק שעושים עבודה יותר טובה מהשטות המקושטת ומלאת הבעיות ברמת הדרייבר מבית , עוד דבר לנקות במחשב.

אז הקשר הוא אדוני הנכבד הוא שהיה רצון לעזור לך, אבל אתה בשלך, אז תהנה לשרוף כסף ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מוצר בינוני"? 99% מהאנשים בעולם משתמשים היום ב"כרטיס" הקול המובנה. אפשר להעיז ולהגיד שכל כרטיס יעודי שקיים בשוק הוא כמעט "בהגדרה" טוב יותר, אחרת למה שהוא יהיה קיים בכלל?

אז אתה יכול להגיד שהמחיר שלי מופקע, אבל אני בספק אם מדובר ב"מוצר בינוני"...

אגב, מי אמר שחייבים HDMI? יש לו S/PDIF עם Dolby Digital Live וזה שימש להעברת סאונד רב ערוצי הרבה לפני שהיו בכלל חיבורי ברסיברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

"מוצר בינוני"? 99% מהאנשים בעולם משתמשים היום ב"כרטיס" הקול המובנה. אפשר להעיז ולהגיד שכל כרטיס יעודי שקיים בשוק הוא כמעט "בהגדרה" טוב יותר, אחרת למה שהוא יהיה קיים בכלל?

אז אתה יכול להגיד שהמחיר שלי מופקע, אבל אני בספק אם מדובר ב"מוצר בינוני"...

אגב, מי אמר שחייבים HDMI? יש לו S/PDIF עם Dolby Digital Live וזה שימש להעברת סאונד רב ערוצי הרבה לפני שהיו בכלל חיבורי ברסיברים.

זה שכרטיס של 100 דולר עדיף על שבב של דולר בלוח האם לא הופך אותו לפחות בינוני. השוק מוצף היום במגברי משולבים ב-DAC-ים חדשים ו"מתקדמים" .

חיבור אופטי מוגבל ל-DTS וDobly-Digital ב-5.1 ערוצים. חיבור מעביר DTS HD, TrueHD ואת פורמטי ה-ATMOS ו-DTS:X. אז מה אתה תעדיף, לשרוף כסף כדי להשתמש ביציאה האופטית ולקבל סאונד מכווץ ב-5.1 ערוצים או להשתמש ב- ולקבל את מלוא פס הקול באיכות המקורית שלו? 

לגבי ה-Xonar, זה מוצר בסדר, אבל הוא בינוני כי הוא לא רלוונטי היום, אתה לא תשתמש בו לפענח 7.1 ולחבר אנלוגית לרסיבר שלך, למה? הוא לא תומך בפומרטי האודיו המתקדמים, כל מה שתעשה זה תשלח מידע אנלוגי ממקור גרוע יותר כשיכולת לחבר ב-. כמו לחבר אנלוגית לרסיבר רדיו במקום לחבר עם שירים ב-FLAC ולשמוע ישירות ברסיבר. ה-DAC בוא לא מתקדם, מגבר האוזניות בוא לא עוצמתי. תוסיף את כל בעיות הדרייברים שפקדו על הסדרה הזאת בשנים האחרונות, במיוחד עם מערכות ההפעלה החדשות יותר. ואתה תבין שזה לא שווה את הכסף, בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ציינתי במפורש לא רוצה לרסיבר ( ויש לי )
כל מה שאני שומע זה דרך מחשב DDL ( המרה שכרטיס איכותי נותן תוצאות מעולות )
טלוויזיה ועוד הכול דרך מחשב .

לא ל- אין DDL בכלל .

לכרטיסי מסך , יש שמע יש שמע דרך שאף אחד לא בודק דרך הגב איכותו .
אין מיידע מקצועי על יכולתם והם לא הכי טובים .

לדוגמא איזה אודיו ציפ יש ב- 1080 ?
מישהו יודע ?

FREQ RESPONSE  מישהו יודע ב- 1080 ?

NOISE LEVEL DB  מישהו יודע ב- 1080 ? או כרטיס אחר ?

DYNAMIC RANGE DB מישהו יודע ב- 1080 ? או כרטיס אחר ?

THD %  מישהו יודע ? 

THD  לרעש ?

IMD ? 

סטריאו קרוסטוק ?  

שימו לב כמה פרמטרים יש לסאונד שבכלל לא נבדקים ב- HDMI וכולם חולמים שזה שווה משהו 
שזה גרוע 

יש לי לסאונד בלו ריי  HDMI ששם יש איכות סאונד ולא .

לפני שאתם ממליצים על כרטיס קול  תביאו הוכחות להכותו בבדיקות מעבדה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ttuuoo

FREQ RESPONSE  מישהו יודע ב- 1080 ?

NOISE LEVEL DB  מישהו יודע ב- 1080 ? או כרטיס אחר ?

DYNAMIC RANGE DB מישהו יודע ב- 1080 ? או כרטיס אחר ?

THD %  מישהו יודע ? 

THD  לרעש ?

IMD ? 

סטריאו קרוסטוק ?  

כל הפרמטרים האלה לא רלוונטיים לצד הדיגיטלי זה פרמטרים של אודיו אנלוגי, אם את הפיענוח עושה הרסיבר שלך אז הוא אחראי לחלק האנלוגי של הסיגנל והוא זה שיקבע את כל הפרמטרים האלה גם בחיבור וגם בחיבור SPDIF.

בעיקרון DDL זה פורמט דחוס ופחות איכותי מאשר הפורמטים הלא דחוסים שאפשר להעביר ב-, בכל מקרה אם כבר יש לך כרטיס שעושה DDL ואתה מחובר דיגיטלית לרסיבר אז החלפה לכרטיס קול אחר לא תשפר לך שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

כל הפרמטרים האלה לא רלוונטיים לצד הדיגיטלי זה פרמטרים של אודיו אנלוגי, אם את הפיענוח עושה הרסיבר שלך אז הוא אחראי לחלק האנלוגי של הסיגנל והוא זה שיקבע את כל הפרמטרים האלה גם בחיבור וגם בחיבור SPDIF.

כל הפרמטרים הללו רלוונטים למחשב יש אפשרות לנתח שמועבר לרסיבר דרך SPDIF
או לתת לרסיבר לתת עבודה זאת .
זה מצויין ואופציה בכרטיסי קול איכותיים .

בלי קשר כל הפרמטרים חשובים מאוד ונמדדים גם בסינגל דיגיטאלי  ואני שומע הבדל גדול בין 

כרטיס מסך  HD290  שיש לי 

לבין 103 שיש לי 
אותו כבל  , הבדל ברור לחיוב ל - OPPO 

והכל דיגיטאלי .

אם היית צודק לא הייתי שומע הבדל בין דיגיטאל 103 ל- 290  

פשוט אף אחד לא בודק איכות בכרטיסי מסך ולכן החומרה גרועה בכרטיסי מסך ( דרך הגב בנבידיה 970 ועוד גרוע הסאונד עוד יותר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...