CRT vs LCD vs OLED - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CRT vs LCD vs OLED

Sargon

Recommended Posts

ממה שאני מבין מסכי LCD לא ממש מגיעים לאיכות של מסכי CRT.

למסכי CRT יש איכות תמונה הרבה יותר טובה. ניגודיות יותר טובה, צבעים יותר רוויים וגם זמן תגובה היה יותר מהיר לפני יותר מ10 שנים.

מלבד הגודל של מסך הCRT ומלבד האנרגיה שהוא צורך, יכול להיות שהוא גם פחות בריא לעיניים. אבל אוליי זה גם בגלל שהמסך CRT הרבה יותר עוצמתי ורווי מלחתחילה...

השימושים העיקריים לפתיש למסכים כאלה זה למשחקים.

מתי מסך מודרני עולה על האיכות של מסך CRT? ואוליי מסך CRT יכול לתת איכות טובה מאוד במחיר הרבה יותר זול ממסך מודרני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לcrt מקרוב יש קרינה אלקטרומגנטית גדולה.

אני מעדיף מוצר שאין כיום, lcd עם תאורת ccfl במקום הלד, בגלל כל החרא של הblue light hazard שלא ברור מה ההשפעה ואם יש, חברות התחילו להוציא מסכים עם הגנות מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

לcrt מקרוב יש קרינה אלקטרומגנטית גדולה.

אני מעדיף מוצר שאין כיום, lcd עם תאורת ccfl במקום הלד, בגלל כל החרא של הblue light hazard שלא ברור מה ההשפעה ואם יש, חברות התחילו להוציא מסכים עם הגנות מזה.

מסך 2007FP? יש לי בבית 2 כאלו שרצים כבר 9 שנים. אחד עם תאורה חלשה ממה שהייתה פעם, ואחד עדיין חזק. אני מניח שמדובר בתאורת CCFL

תענוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אז הקרינה היא מעבר לאור הנראה?
עריכה: השאלה אם לא מפיקים עוצמה כזו של אור לא נמנע שתהיה גם קרינה אלקטרו מגנטית... או שיש שם אנרגיה שמבוזבזת על הרבה דברים אחרים?
עריכה: אגב אני לא יודע אם פשוט להיות בחוץ ביום שמש אתה לא נחשף ליותר קרינה מהמסך בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אור = קרינה אלקטרומגנטית (בתחום הנראה).

רק עצמים שפולטים או מחזירים קרינה אלקטרומגנטית באורכי גל 300-800~ ננומטר אפשר לראות.

כל מסך פולט קרינה אלקטרומגנטית, אחרת לא היית רואה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...