מה ה"חוקים" לשיטה החדשה של המלווה (6 חודשים) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ה"חוקים" לשיטה החדשה של המלווה (6 חודשים)

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי החוק צריך להיכנס וזה חוק חשוב כי את הלמידה האמיתית לומדים עם ההורים

אני חוויתי הרבה מצבים עם ההורים שבחיים לא נתקלתי בהם בשיעור נהיגה ועם כל הכבוד לזה שאתם לא רוצים את ההורים על הוריד זה נורא חשוב אם לא לחיים שלכם אז לחיים של נהגים אחרים על הכביש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחח שפכת אותייייי לנסוע עם ההורים על טוסטוססססס חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

והמלווה זה בולשיט חבר שלי בשעת אפס נסע עם אח שלו הגדול בדרך לבית ספר וכמעט עשה תאונה בלי מכוניות על הכביש סתם סטה הצידה מעייפות או משהו (הוא מתפדח לספר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלווה זה לא בולשיט. נכון שהמלווה לא יכול ללחוץ לך על הברקס או משהו בסגנון של למנוע תאונה קטלנית אבל המלווה יכול להדריך אותך איך בכלל לא להגיע למצב של תאונה קטלנית ולהסביר לך למה אתה עוד שניה נכנס למצב מסוכן ומה צריך לעשות במצב הזה.

בכל זאת ישר לעבור מלהיות תלמיד (שבכל דבר שהוא מפשל המורה לוחץ ברקס) ללנהוג לבד זה מהיר מדיי וצריך תקופת ביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שנשאר לו עוד חודש מלווה אני מסכים איתך וגם אני לא הייתי רוצה להתקע חצי שנה(למזלי זה לא יקרה לי 8)) אבל יש לי חברים שסיימו את המלווה ודופקים את האוטו על ימין ועל שמאל ושלא נדבר על אחת שעברה טסט ראשון עם ברקס(מי נתן לך רשיון ילדה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנות נוהגות יותר טוב מבנים, הם יותר זהירות ומודעות למצב בכביש אז אני לא מאמין במשפט הזה,

בכל מקרה גם אחרי 6 חודשים ידפקו את האוטו על ימין ועל שמאל זה תלוי בנהג ולא בתקופת המלווה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון שבנות נוהגות יותר טוב מבנים.

הן נוהגות ביותר אחריות אבל מבחינת אינסטינקטים ותחושבת מרחב הרכב(מתבטא החניה) הבנים יותר טובים. מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיותר נורא בחוק שרוצים להעביר זה לא החצי שנה מלווה אלא החלק השני. נהג חדש עד גיל 21 יוכל להסיע איתו רק נוסע אחד ועד גיל 24 רק 2 אנשים. זה באמת מצב לא הגיוני, אני רואה את הערסים יוצאים מהבית ספר כשבכל מכונית יושבים 2 אנשים "לקרוע את הכביש" :P מזל שבינתיים זה רחוק או בדיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אני כבר לא מודאג מזה....

אתמול (או למעשה היום ב-0:00) נגמרה לי תקופת המלווה!!!!   ;D ;D ;D  yyyyyyyeeeeeeeyyyyyyy me.........  כמה חבל שצריך לשבת וללמוד לבגרות באלקטרוניקה (מחר) ובתנך (יום ראשון), במקום לנהוג.....  :( :-X :'( :'(

(yeah right... who am i kiddin.... like my dad will give me the car....)

בכל מקרה, כמה הערות:

בקשר לתקופת הליווי-זה דבר חשוב, אפילו חשוב מאוד. ברגע שמתחילים לנהוג על האוטו של ההורים (שלפחות אצלי אין מה להשוות בינו לבין האוטו של המורה), בלי מורה לידך, זה שונה לגמרי מבשיעורי נהיגה. בשיעורי נהיגה מלמדים אותך לעבור טסט, בתקופת המלווה אתה לומד איך לנהוג.

בקשר לשאלה האם בנות נוהגות יותר טוב מבנים-השאלה היא איך אתה מגדיר "טוב". מבחינת, אמממ, נהיגה אחראית, בנות נוהגות יותר טוב. מבחינת איכות נהיגה, מנסיוני (though some may say it's a bit slim) אני יכול להגיד שבנים נוהגים יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור לצאת מטסט בתור נהג שמסוגל לנהוג לבד. ההורים זה כדי לתת לך עוד קצת תרגול בחינם וכדי שתתרגל לאוטו החדש אחרי שנהגת רק על זה של המורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...