עזרתכם ברכישת מחשב נייד לעבודה אינטנסיבית בתקציב פתוח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרתכם ברכישת מחשב נייד לעבודה אינטנסיבית בתקציב פתוח

Muadib

Recommended Posts

היי,

אני קונה מחשב חדש לעבודה. מבחינת תקציב ההגדרה המדויקת שנתנו לי היא "מה שיעשה אותך שמח" (ציטוט. נשבע לכם) אבל אני לא רוצה להכניס אף אחד לשוק או לזרוק כסף לפח.

המחשב משמש לבערך קצת מהכל ועובד די באינטנסיביות - מחקר (יש לי בד"כ מעל מאה טאבים פתוחים), עבודת CAD (Eagle, Solidworks, Fusion360), עריכת מדי פעם (Premiere, After Effects), גרפיקה מדי פעם (Illustrator, Photoshop, InDesign), קצת תכנות מדי פעם (Android Studio, Arduino, Processing, Matlab) ומשתמש בו גם להפעלת ציוד (מדפסות 3D, חותך ויניל, CNC...)

יחד עם זאת, אני לוקח את המחשב איתי לכל מקום ועובד הרבה גם מהבית\על הספה\בית קפה, אז חשוב לי שיהיה וחתיך סביב ה 14''.

אני לא העשה OC, צריך , אבל לא תוכנות.

אני חסיד של ועובד על אותו T420s אחרי שידרוגים כבר מעל 5 שנים.

אני יכול לקנות מחו"ל או מהארץ, לא בטוח מה הסיפור עם אחריות וכאלה...

חשבתי על T, אבל יותר בא לי X נראה לי. חשבתי גם על ה X יוגה, אבל אני לא יודע כמה זה בזבוז כסף ואם זה בכלל נותן באמת יכולות מועילות (ככלל אני עדיין לא יודע מה אני מרגיש לגבי טאץ' על מחשבים. אני מניח שאו שלא שמתמשים בזה בכלל או שמתרגלים לזה ואי אפשר לחיות בלי. אשמח לשמוע חוויות שלכם)

רוצה להתקדם עם זה מה שיותר מהר, אז ממש אשמח לעזרתכם.

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חסיד של , לדעתי סידרה X לא מתאימה לשימושים שלך עדיף שתישאר עם סידרה T.

בתקציב לא מגובל ,לשימושים שכתבת פה ומגבלה של 14 אינץ - יש את ה T460p

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=923894

אבל לפי מה שאני רואה הביקורות לא בדיוק מהללות את המחשב הזה

http://www.notebookcheck.net/Lenovo-ThinkPad-T460p-Notebook-Review.160923.0.html

ב 15 אינץ אני יכול להמליץ לך על עוד כמה מחשבים.

יעזור אם תפרט איזה חומרה יש לך בדיוק ב T420 ואיך זה מתמודד עם רשימת הצרכים שלך ואז אולי אפשר להמליץ על דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...