כמה יצא לי להשכיר עורך דין ולהכין מכתב התראה לKSP ו-מובייל ישראל? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יצא לי להשכיר עורך דין ולהכין מכתב התראה לKSP ו-מובייל ישראל?

Zeev86

Recommended Posts

הסאגה שלי עם KSP ויבואן שמכרו לי Edge 7 הגיעה למבוי סתום.

לא KSP ולא היבואן מוכנים לעזור לי.

המכשיר שלי שוכב אצל "מובייל ישראל" כבר קרוב לשבועים. לטענתם המסך הלך, והציעו לי מסך זהב כשהצבע של המכשיר אצלי אחר.

אז אמרתי להם, "אין לכם חלק? תחליפו לי למכשיר חדש."

לא מסכימים.

יש את העניין גם עם האחריות. מופיע לי בפרטי היבואן שנה ועשר חודש. KSP טוענים שדף האחריות שלי הוא שקובע אבל היבואן טוען שאין להם שוב פעם מושג ושעלי לפנות לKSP. אבל לאחר שנה ועשר חודש נראה לכם מישהו מKSP יהיה מוכן לעזור לי?

האם על סמך 2 העובדות האלה (יש לי את כל המסמכים למעט שיחות מוקלטות), יש לי עילה לתביעה או של היבואן או של KSP?

לפי דפי זהב, עלות הכנת מסמך התראה על ידי עורך דין עולה 235 שקל. אני מוכן לשלם סכום כזה, אבל האם זה יעזור?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

תביעות קטנות יהיה הרבה יותר זול. אין עורכי דין בתביעות קטנות.

לפעמים התביענ עצמה משכנעת את הנתבע וזה לא מגיע בכלל למשפט.

מעניין. תודה על המידע.

רמת הכתיבה שלי לא רעה אך אני בטוח שהיא לא משתווה לשל עו"ד. התכנון שלי יהיה לבקש מעו"ד להכין מכתב התראה, ואם לא יעזור, ללכת נגדם לתביעות קטנות.

איך זה? או שיש בכלל טופס כלשהו לתביעות קטנות מוכן שאני פשוט ממלא ושולח לKSP ומובייל ישראל?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרעיון של תביעות קטנות הוא שזה מיועד לאנשים מהישוב ולכן עורכי דין מנועים מלהופיע בבית המשפט !

התביעה האחרונה שהגשתי עלתה פחות מ 60 שקל ולא הגיעה למשפט. הנתבע נכנע לפני כן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים פה עם Ivan.

תביעה קטנה בלי התחכמויות זה הכי פשוט.

אני רק אוסיף שאם אתה חושב (ומסתמך) על מידע מדפי זהב שעלות מכתב התראה מעו"ד היא 235 ש"ח אז או שהעו"ד שייקח סכום כזה הוא עו"ד שלא מכבד את המקצוע ואותך כלקוח או עו"ד שלא נותן לך שירות ברמה גבוה (והמבין יבין).

חוץ מזה, אני בטוח שKSP מתורגלים יפה מאוד להתנהל מול עורכי-דין כך שמכתב התראה לא יעשה את האפקט שאתה חושב שיקרה - לעומת זאת, תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות היא תביעה בבית משפט - בלי עו"ד (אבל ככול הנראה בייצוג של "נציג חברה" שהוא משפטן או סטודנט למשפטים) ויש לזה השפעה חזקה יותר (כמו שIVAN הסביר).

בנוסף, אם אני זוכר נכון, בחלק מבתי המשפט (אם לא בכולם) יש יחידות סיוע לאזרחים המעוניינים להגיש תביעה קטנה (מבחינת ניסוח וכד').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, עכשיו אפשר להגיש תביעה קטנה גם באינטרנט! אין צורך בכלל למלא דפים או להגיש אותם בבית המשפט.

עלות של 50 ש"ח.

לך לכאן:

https://www.court.gov.il/NGCS.Web.Site/HomePage.aspx

כנס עם הת.ז. שלך, אח"כ תלחץ על "פתיחת תיק חדש", תמלא את כל הפרטים - וסיימת!

אתה יכול להוסיף את שתי הנתבעים (KSP ומובייל) באותה תביעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Demagh

אגב, עכשיו אפשר להגיש תביעה קטנה גם באינטרנט! אין צורך בכלל למלא דפים או להגיש אותם בבית המשפט.

עלות של 50 ש"ח.

לך לכאן:

https://www.court.gov.il/NGCS.Web.Site/HomePage.aspx

כנס עם הת.ז. שלך, אח"כ תלחץ על "פתיחת תיק חדש", תמלא את כל הפרטים - וסיימת!

אתה יכול להוסיף את שתי הנתבעים (KSP ומובייל) באותה תביעה.

תודה תודה תודה תודה רבה!

ולכל השאר גם תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...