מתלבט בין מק לפיסי,התחלתי ללמוד תכנות - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין מק לפיסי,התחלתי ללמוד תכנות

Orel Levi

Recommended Posts

שלום ,בזמן האחרון התחלתי ללמוד תיכנות ,מתחיל מפייתון ורוצה להמשיך לגאווה פיתוח וכו .

אני גם מחפש לקנות מחשב נייד ,ההתלבטות שלי אם לקנות את המקבוק פרו החדש שיצא או מחשב .

הבנתי שהמערכת שעליה מבוסס המק ,הunix נוחה יותר למפתחים . אין לי מושג מה זה אומר . רציתי לדעת עד כמה קריטי ושימושי יהיה לי מק לעומת .

אשמח לשמוע סיבות אמיתיות ותכלסיות ולא שהממשק משתמש יותר יפה או הבנייה איכותית ,אלא רק סיבות שאכן ייתרמו לי יותר בעניין התיכנות. אם יש כאלה. 

תודה רבה חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הכי חשובה ומכריע היא מה אתה רוצה לפתח ולאיזה פלטפורמות.. יש לי מקבוק ודסקטופ פיסי ולרב הדברים הפיסי יותר מוצלח בגלל ריבוי הכלים צד שלישי שיש לכל מיני דברים .. אם תספר קצת מה אתה אתה מתכוון לתכנת ובאיזה סביבות חוץ מג'אווה ופייתון אתה מתכוון לפתח אז יהיה אפשר לתת לך יותר סיבות

עבור ג'אווה ופייתון ההבדלים מינוריים אבל עדיף מק' לדעתי .. אלא אם אתה חושב שהקוד שתכתוב ירוץ בעיקר על פיסי ואז לך על פיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shai Levy

השאלה הכי חשובה ומכריע היא מה אתה רוצה לפתח ולאיזה פלטפורמות.. יש לי מקבוק ודסקטופ פיסי ולרב הדברים הפיסי יותר מוצלח בגלל ריבוי הכלים צד שלישי שיש לכל מיני דברים .. אם תספר קצת מה אתה אתה מתכוון לתכנת ובאיזה סביבות חוץ מג'אווה ופייתון אתה מתכוון לפתח אז יהיה אפשר לתת לך יותר סיבות

עבור ג'אווה ופייתון ההבדלים מינוריים אבל עדיף מק' לדעתי .. אלא אם אתה חושב שהקוד שתכתוב ירוץ בעיקר על פיסי ואז לך על פיסי

אני ממש בתחילת הדרך ואני קונה כי אני צריך ואם כבר התחלתי ללמוד אז מעדיף שהמחשב יהיה שימושי גם לזה. קשה לי להגיד לך מראש מה אני אפתח,אותי כרגע מעניין לטלפון יש לי כל מיני רעיונות נחמדים שהייתי רוצה להוציא לפועל ,משחקים ,או כלליות,בעיקר לטלפונים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם טלפונים באופק שלך אז יותר מתאים אלא אם אתה שוקל לפתח אקלוסיבית לאנדרויד.. מPC בעייתי לפתח לIOS ..   (נייטיב)

במקרה כי גרוע , יותר פשוט להמיר שיריץ ווינדווס מאשר ווינדווס שיריץ מק'

אם אופיס , משחקים או לא משהו שמדבר אליך (פיתוח או שימוש) אז נראה לי שעדיף לך .. כמובן שזה יכול להשתנות בהתאם לכיוונים שתבחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shai Levy

אם טלפונים באופק שלך אז מק יותר מתאים אלא אם אתה שוקל לפתח אקלוסיבית לאנדרויד.. מPC בעייתי לפתח לIOS ..   (נייטיב)

במקרה כי גרוע , יותר פשוט להמיר מק שיריץ ווינדווס מאשר ווינדווס שיריץ מק'

אם אופיס , משחקים או VR לא משהו שמדבר אליך (פיתוח או שימוש) אז נראה לי שעדיף לך מק.. כמובן שזה יכול להשתנות בהתאם לכיוונים שתבחר

מה הכוונה אם לא מדבר אליי? אני מתכוון שנה הבאה להתחיל ללמוד ובטוח שמשתמשים הרבה באופיס,או שתחדש לי אולי? 

משחקים קלים בלבד..כבר בדקתי ואין להם בעיה במקבוקפרו..

וכן אני מבין בשביל שאוכל לפתח גם לIOS זה דורש .. 

למה זה מסובך בעצם להריץ על פיסי והפוך פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לצטט כשאתה עונה למי שמעליך

- אני לא בקיא בדרישות האוניבסיטה אבל יודע שרב הסטונדטים מוותרים על מק'

- אם אתה קונה אופיס חוקי אז אין בעיה, אם אתה גונב יותר קל לגנוב גרסת מאשר מק'

- ווינדווס עובד טוב במקבוק ויחסית פשוט להתקנה , OSX יותר מורכב להתקין על מחשב ווינדווס.. לגבי למה ? ווינדווס נועדה לרוץ על כל חומרה, ל OSX יש דרייברים בעיקר לחומרה של אפל ולא נבדקה או תוכננה למחשבי שיש להם למשל כרטיס מסך וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לדוגמא עובד עם מקבוק פרו (נטו עבודה )לתכנות עם לינוקסבVMWARE בגלל כמה סיבות

1.עיצוב

2.א יש אפשרות שעם 3 אצבעות תוכל לדפדף בין "שולחנות עבודה"- יתרון הכי משמעותי עבורי

3.בטריה

וזהו סה"כ זה מחשב עבודה מדהים, לא מתאים לצרכים של כולם

אבל אםאני אצטרך לעבוד בלי אני אתחרפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשך כל הקריירה עבדתי עם פי סי ובתקופה האחרונה עם מקבוק (בשביל פיתוח לאייפון). בגדול, בשבילי, זה די אותו שיט - פשוט כי אני לא סובל לעבוד עם ניידים. יש לי במשרד עמדה עם מקלדת ועכבר 'אמיתיים' ושני מסכים גדולים, אני בכל מקרה לא עובד ישירות על הנייד. אני גם לא צריך את הניידות בפועל אז סוללה, משקל, גודל מסך - כל זה פחות משנה לי. בנוסף הכלים שאני עובד איתם זהים בין למק (אנדרויד סטודיו, intellij בגרסאות כאלה ואחרות וכו').

למקבוק יש יתרונות כנייד על פני רוב השוק, מהניסיון שלי. המסך כמה רמות מעל הסטנדרט, יש מעט מאוד ניידים של ווינדוס עם מסך ברמה כזאת. וגם הסוללה מחזיקה יותר (גם מול ניידים בסגנון עם טובות מאוד). אישית, בעיני, היתרונות האלה לא שווים את המחיר, ממש לא. 

מבחינת - חוץ מענייני טרמינל שלפעמים רלוונטים ולפעמים לא (תלוי בעיסוק שלך), אני לא רואה יתרונות למק. גם לא מבחינת יציבות, לא הייתי מאמין לאגדות. גם נתקע, גם קורס ומקבל מסכים כחולים (שחורים במק). לא הרגשתי הבדל גדול ביציבות במעבר בין המערכות. 

חוץ מזה כל מה שקיים במק מבחינת תוכנה אפשר למצוא גם לווינדוס ככה שיתרונות מסויימים כמו דפדוף בין שולחנות עבודה דרך touchpad, גם אם לא היה מובנה בווינדוס* אפשר למצוא כלי שייתן לך את זה. ההיפך יותר מסובך כי יותר סגור ויש לו פחות מבחר של קומבינות והאקים למיניהם...

* אבל זה כן מובנה בווינדוס 10 

http://superuser.com/questions/904910/windows-10-gesture-to-switch-between-virtual-desktops

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...