תקלה רצינית במחשב - לא מוצא פתרון. אנא עזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה רצינית במחשב - לא מוצא פתרון. אנא עזרה

RefaelAdir29

Recommended Posts

שלום לכולם. שמי רפאל

לפני הכל הרבה תודה על התמיכה והפורום המעולה הזה שמאפשר חיבור בין אנשים ופתרון בעיות. מקווה שתוכלו לעזור לי - אמן.

המחשב של בן שנתיים כבר (די חדש). רכשתי מ KSP. בשנה וחצי הכל עבד פיקס. אני מתעסק בתחום הגרפיקה ועובד עם הרבה תוכנות במגביל. בשנה וחצי תחלופה של תוכנות ועבודה שותפת בלי בעיות.

לפני חצי שנה התחיל הבעיה. המחשב מתנתק ומפעיל את עצמו מחדש - כל זה סתם בזמן עבודה או פעולה פשוטה: פעם שאני על הפוטושופ או שאני גולש באינטרנט.. משתנה. אין משהו ספציפי שאני יכול להצביע עליו.

כך בחצי שנה בתדירות משתנה וגבוהה- מתנתק לי פעם אחר פעם בזמן עבודה ופעולה. המחשב שלי במסגרת אחריות וחזר השבוע בפעם הרביעית!! משירות התמיכה של KSP. בפעם הרביעית שהם מחזירים לי ולא מוצאים את הבעיה. בדקו שהכל תקין. 

לטענתם ההתנתקויות קשורות למערכת ההפעלה שלי ולתוכנות בהם אני משתמש. (הדבר הכי טיפשי ששמעתי בחיים) מתוכנה או המחשב מתנתק?!! מדגיש שכל השנה וחצי אני עם 7 וים תוכנות ולא קרה כלום. לדעתי הם מתנערים מהאחריות להחליף מס דברים שם - קל להם להפיל לפני הכל ולומר "ווינדוס לא חוקי" כמה אנשים יש שאין להם חוקית והמחשב עובד פיקס. הווינדוס שלי כמעט חוקי (פרצו לי אותו שיהיה כמו חוקי ולא יעשה בעיות) אני לא חושב שזו הבעיה.

מה שכן בפעם השלישית בתיקון הם החליפו לי קונן קשיח פנימי חדש - כי זיהו שהקודם לא היה טוב. אך זה לא פתר את הבעיה.

התייעצתי עם מס אנשים - אמרו לי בטוח הבעיה! אני כבר לא יודע. אין לי בעיה לקנות - השאלה אם זה יפתור לי את הבעיה?! KSP לא מצאו שזו הבעיה - הם בטח לא יחליפו לי.

אני לא יודע מה לעשות אני מתוסכל כי זה נגרר מעל חצי שנה. אני עוצר עבודה כל פעם ולקוחות שאני עובד מולם. ויותר מזה כל פעם שהחזרתי מהם את המחשב עשיתי מס התקנות של 10 ו 7 ועם התקנה של כל התוכנות שלי (עובד עם מלא) כל זה קורה כל פעם מחדש - מייאש. עכשיו אני כותב בלילה לאחר 3 התנתקויות בפרק זמן של 40 דק. מתסכל.

מי יודע או אולי שמע על בעיה כזו שחוזרת?  או איך לתקן זאת.. אשמח לקבל פתרון מידי ומודה לכם מקרב לב 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק טמפרטורות , אולי צריך משחה טרמית (של מצויינת)

יכול להיות ספק כח , ממליץ על seasonic חדש בתקן bronze ומעלה,

כמו זה

https://seasonic.com/product/s12ii-620/

אם יש תבטל במעבד וכרטיס מסך,

אולי בלוח אם הקבלים נפוחים, או כבלים שם מקצרים משהו,

אולי הוואטים לא מספיקים, מה שחשוב בספק זה הrail של ה+12 V

שיהיה הרבה אמפר , בסינים רושמים וואט גבוה ושמים חצי מהאמפר שבאיכותיים , ולכן הם לא באמת תואמים בסוף

בנוסף

בהפעלה של המחשב תנסה להפעיל אותו בלי שום דבר חיצוני מחובר , במיוחד דברים בUSB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" לטענתם ההתנתקויות קשורות למערכת ההפעלה שלי ולתוכנות בהם אני משתמש ". 

הם צודקים !!!  וזה בכלל לא טפשי.

תיבדוק ב"מציג האירועים" אם ומה נרשם שם קצת לפני השגיאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא לערוך את הכותרת לפי חוקי הפורום

כמו כן אני מייעץ לך להבא לכתוב בצורה קצת יותר תמציתית 

אין דבר כזה " כמעט חוקי " - אנחנו בפורום הזה לא דנים בתוכנות פרוצות.

לענייניו - תנסה להעלות את המחשב ממערכת הפעלה חמה (livecd) ובכך תשלול בקלות האם הבעיה חומרתית או תוכנתית 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...