האם ישנו חיקוי סיני סביר לנוט של סמסונג שמתפקד בצורה דומה מבחינת הסטיילוס ?? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישנו חיקוי סיני סביר לנוט של סמסונג שמתפקד בצורה דומה מבחינת הסטיילוס ??

ASI89

Recommended Posts

חשבתי לרכוש את הנוט 4 ,אולם המחיר שלו ,אפילו באילת עומד על קרוב לשתי אלפיות .

נשמע לי מופרך לשים סכום כזה על מכשיר בן שלוש שנים .

נוט 5 לא בא בחשבון בגלל "מוקש הנעל " שסמסונג דחפו פנימה בדמותה של מובנית שאינה ניתנת לבדיקה עצמית ועלולה ללא כל התרעה להתפוצץ בכיס ולגרום לכוויות או לשריפה של הרכב או הבית תוך כדי שינה ....

הקיצר אם רכשתם או שמעתם על חיקוי סיני סביר של הנוט 4 , תרשמו כאן את החברה והדגם או תנו לינק לרכישה .

תודה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חיקוי סיני. אבל אתה יכול לקנות את הנוט 5 ולידיעתך אתה מדבר על הנוט 7 (שסמסונג הפסיקו לייצר) אז אין חשש . אבל את/ה יכול/ה לקנות את ה2 stylus העולה בין 1,390 - 914 ₪ אז זה יכול להתאים לך ויש לו מסך 5.7 אינץ' ומצלמה 13 מגה פיקסל ועם זה עוזר הכשיר יצא ביוני 2016. מקווה שעזרתי

imgres.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טעיתי .ידוע לי שהנוט 7 בוטל.

התכוונתי ספיציפית לכך שהנוט 5 הוא לא אופצייה מבחינתי בגלל הקטע הבעייתי עם כל סמארטפון עם מובנית.

זה פתח לצרות צרורות ואני לא מוכן לקחת סיכון שמכשיר יתפוצץ לי קרוב לשמוליק שלי ,במכונית או הכי גרוע כשאני ישן...

אשקןל זאת בחיוב אם תממן לי ביטוח תאונות אישיות וביטוח רכוש מלא על הבית והרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם סוללה לא מובנית יכולה להתפוצץ בלי התראה (או בלי סימנים מקדימים כמו שאמרת את זה) לכן זה לא באמת מה שיעזור לך. מה אתה צריך זה מסוכן בגלל הקרינה תשתמש בטלפון קווי, ואל תצא לפאבים שחלילה לא תעשן פסיבי. ובאמת.. מאיפה אתה מביא את השטויות האלה? אה והכי חשוב תוותר על המקלחת שלא תחליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כמעט בכל המקרים לפני שסוללה מתפוצצת , היא מיתנפחת ואז אפילו חצי עיוור וטיפש גמור יכול לראות.

2.קרינה לא מוסיפה לבריאות ואני מצמצם כמעט ב 90 אחוז את הקרינה באמצעות שימוש באוזניות
3. זה הכל עניין של  מידתיות והגיון בריא . שטיחון של 10 שקל לאמבטיה חוסך החלקות ומונע מהרבה אנשים להפוך לקלינטים של מחלקות אורטופדיות.

4.מי שהולך לפאב מסריח מעשן ,סובל , ומשלם את מחירי המשקאות ההזויים הוא מזוכיסט אמיתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...