פתיחת משתמש ב- playstion store - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתיחת משתמש ב- playstion store

guy301

Recommended Posts

היי,

אני מנסה לפתוח משתמש בחנות playstion store. כשאני מגדיר לו שאני חי בישראל הוא מציג את המחירים בשקלים ואם אני רושם שאני בארהב הוא מציג את המחירים בדולרים. המחיר בדולרים הרבה יותר זול לעומת המחיר בשקלים (משחקים שעולים 60$ מתורגמים ל300+ שח, הפרש של יותר מ60 שקל). אם אני אפתח משתמש ואגדיר שאני חי בארהב זה יהווה איזושהי בעיה? 

שאלה נוספת, אחרי שאני פותח משתמש וקונה משחק איך אני מוריד אותו לפלייסטישן? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה כשהחנות שלך היא אמריקאית זה שאתה חייב כרטיס אשראי שמחוייב בארה''ב כדי לקנות בחנות. 

אבל, יש דרך לעקוף את זה, קונים באמזון כץגיפט קארד לפלייסטיישן סטור, מקבלים את הקוד הדיגיטלי ואז אתה יכול לקנות בקלות. 

זה בדיוק מה שאני עשיתי בסופ''ש האחרון. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי איך אבל אפרט. 

1. לוודא שהכתובת בחשבון ה-PSN היא אמריקאית. 

2. נכנסים לאמאזון וקונים Gift Card ל-PSN כמו זה: 

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B004RMK4P8/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1480101447&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=psn+gift+card+digital+code+50&dpPl=1&dpID=51Wi3M4VYiL&ref=plSrch

3. מחכים לקבלת הקוד של ה-gift card באימייל. 

4. עושים redeem לקוד בחשבון ה-PSN. 

הקנייה באמאזון יכולה להיעשות עם כל כל כרטיס אשראי או עם פייפאל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אז פתחתי חשבון אמריקאי,

אני מפחד להכניס את האשראי שלי עקב התקרית שקרתה לסוני. (פרצו לשרתים שלה)

גם לא עובד..

אני מנסה לקנות PS PLUS מאמזון ואני לא יכול כי החשבון שלי ישראלי

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לפחד על מספר כרטיס האשראי שלך כי פעם פרצו לשרתים של ..... תסלח לי, ובאמת באמת מבלי לפגוע, אבל זה בין הדברים הכי מטומטמים ששמעתי. כל מלצר יכול לקחת את פרטי האשראי שלך כולל 3 הספרות שבגב הכרטיס, כל בעל עסק שקנית אצלו באשראי חשוף לכל מספר כרטיס האשראי שלך, אז בגלל שפעם פרצו להם לשרתים אתה מפחד?!

2. אם כרטיס האשראי שלך אינו מחוייב בכתובת אמריקאית אתה לא יכול להוסיף אותו כאמצעי תשלום ל-PSN כנ''ל לגבי פייפאל שמקשור לכרטיס אשראי שלא מחוייב בארה''ב.

3. ,תקנה דרך גיפט קארד ל-PSN ואז תוסיף את הסכום לחשבון ה-PSN שלך, אחרי זה תקנה PS PLUS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...