שאלה בנושא DVR - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנושא DVR

sprites30

Recommended Posts

הוצאתי כבל מDVR טרם לחיצה על לחצן הכיבוי. כעת התוכנה לא עולה על המסך, אלא רק מופיע הלוגו של תוכנת PROVISION מי יודע מה השיבושים אשר יכולים להיגרם על ידי שליפת הכבל טרם כיבוי המכשיר.

בברכה.

צוות טכנאים עדיין לא מנוסים.. (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניחוש 1 : האם יש ל DVR לד בקרה של פעילות דיסק ? והאם הלד הזה מראה פעילות בזמן שה DVR תקוע ? אם כן, יתכן שהוא fsck (שקול ל checkdisk), תן לו לעמוד ככה זמן מה ותראה אם הוא מסיים וממשיך לעלות..

(אם נקווה שמערכת הקבצים עליה שמורה מערכת ההפעלה ב DVR היא read only, לא אמור לקרות נזק מכיבוי לא מסודר - יכול להיות שהוא פשוט עושה fsck למחיצה הגדולה בה שמור כל הוידיאו)

ניחוש 2 : האם הכבל שניתקת היה כבל נתונים (מצלמה/kvm/..) ולא כבל חשמל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השארתי אותו דלוק קרוב לשעתיים וללא שינוי. עדיין יש לוגו של החברה שמוצג על המסך.

שנית, לא אני הוצאתי את הכבל כך שאני לא יכול לערב לזה ב100 אחוז. אבל כאשר הראו לי את הכבל שנשלף, הראו לי בוודאות את הכבל של הספק כח. 

לומר אם זה read only או לא, אני לא יכול להגיד לך היות ואין לי גישה להארד דיסק. אני לא יודע לעבוד עם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המכשיר באחריות, מדוע לא לממש אחריות ?

אתה משתמש בספק הכוח שהגיע עם המכשיר ?

אם לא - יתכן וספק הכוח אינו מספק את המתח המתאים למכשיר.

אם כן -

הבעיה יכולה להגרם בגלל דיסק קשיח פגום - הפתרון פשוט - מחליפים דיסק.

אם הבעיה היא בגלל בעיה אחרת במכשיר (לוח) אולי תיקון במעבדה שווה תיקון, אחרת תן מחשבה לרכוש מכשיר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסתי את אחד מהאנשים אצלנו שעובד אם Provision ISR. הוא מאמת שבכל ה DVRים של החברה מערכת ההפעלה שמורה בצורה read only על הלוח ולא על הדיסק. כלומר, ניתן לשלול בעיית תוכנה

פתח את ה DVR ונתק את הדיסק. האם הוא עולה עכשו ? (עד כדיי הודעת שגיאה שאין דיסק)

האם כשהדיסק מחובר הוא "עובד" או שיש צלילים של קליקים ממנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...