ייעוץ בקניית macbook pro לתיכנות ומשחקים קלים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ בקניית macbook pro לתיכנות ומשחקים קלים

Orel Levi

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?7000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?אין מצב

2. מה שימושי המחשב ?משחקים קלים,כמו כן אני מתחיל ללמוד תיכנות,מתחיל בווב ואולי אתקדם לדברים יותר כבדים עדיין לא יודע,שנה הבאה גם מתחיל לימודים כניראה בהנדסה.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:כן

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.skyrim/heroes of the storm/company of heroes 2

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?אין לי בעיה לשחק על הגדרות נמוכות זה לא מפריע לי

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. עכבר, כונן חיצוני,יש מצב לכרטיס מסך חיצוני(אם מישהו מבין בזה ומחירים אשמח לשמוע)

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?4

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?אכן אופיס,מתלבט :ווינדוס  או מק

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אילת,להתחשב במחירים באילת!

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?שבועיים הקרובים(אשמח לשמוע אם שווה לחכות למשהו טוב)

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? מסך 13 אינץ!

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

מתלבט כרגע אם לקנות או לא,אם אחליט שכן,ההתלבטות היא בין הדגם 13" ,256 GB ,דגם 2015 לבין הדגם הזה שיצא ב2016 לאחרונה (ככל הניראה ללא הטאץ בר)הבעייתיות בו שאין לו כניסות יו אס בי ומה שיש רק 2!

כמו כן קונה מאילת,יש ללא מע"מ +ב IDIGITAL 15 % הנחה ,כך שיוצא המחשב שציינתי למעלה במחיר של 6200,מה דעתכם?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...