מחשב נייד ללימודים וגיימינג עד 5000 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד ללימודים וגיימינג עד 5000 שקל

Michael Strunin

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 5000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?  לנצל הכל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא לחרוג

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?  OFFICE, משחקים 

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? חשוב

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? WINDOWS 10

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין חנות ספציפית מועדפת

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). HDMI ו-USB

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

זמן בטריה ארוך יחסית

מסך מגע יהיה נהדר

רצוי SSD

14 ומעלה

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבת איזה משחקים ואיזה איכות אתה מצפה לקבל במשחקים אבל בשביל מחשב גימניג שנותן ביצועים יחסית גבוהים התקציב שלך לא תואם את כל הדרישות שלך.

אין לך כמעט אופציות בתקציב הזה.

יש לך את Y700 של לנובו

http://ksp.co.il/?select=.268..271..2175..2895..2788..853.&list=1&sort=2&glist=1&uin=34104&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

או Pavilion Omen

http://ksp.co.il/?select=.268..271..2175..2895..2788..853.&list=1&sort=2&glist=1&uin=33479&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

המחשבים הם בסה"כ טובים עם ביצועים טובים אבל אל תצפה לזמן בטריה ארוך , בנוסף הם די כבדים כ 2.5 קילו ככה שלא נוח להתנייד איתם.

צריך לבדוק אם יש איזה PRO שנכנס בתקציב אבל לא נראה לי. אני לא מצליח להיזכר כרגע בעוד דגם שנכנס בתקציב הזה.

עוד נקודה, מחשב גימניג נייח ב 3000 שקל יתן לך ביצועים עדיפים בהרבה על מחשב גימנייג ב 5000 שקל.

אני באופן אישי לא רואה שום טעם בלקנות מחשב גימנייג ואני בהחלט לא ממליץ על המחשבים הנ"ל , הם פשוט היחידים בתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...