הבינה המלאכותית קובעת: דונלד טראמפ נשיא ארצות הברית הבא - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבינה המלאכותית קובעת: דונלד טראמפ נשיא ארצות הברית הבא

yonatan.mendelson

Recommended Posts

לא תהיה לו הרבה ברירה, זה משהו שידחפו לו לפרצוף אם הוא ירצה או לא ירצה, אבל לא חושב, העיקר

שאולי סוף סוף יגיע לבית הלבן מישהו עם ביצים. בניגוד לאובמה, שלפני שבועיים אמר

שזה נורא אם טראמפ יהיה נשיא, ואסור שזה יקרה, והיום עלה לשידור וכרגיל השתפן ואמר "הנשיאות

יותר גדולה מכל חילוקי הדיעות", ושהוא רוצה כבר מחר להיפגש איתו בבית הלבן.

זה בערך משקף את כל הנשיאות שלו, הנשיא הכי רפוי וחלש שהיה לארה"ב אולי מעולם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
נראה שהבינה המלאכותית צדקה ובגדול...

במידה והיא לא עשתה פילוח לפי מדינות וחישוב אלקטורים, אין לי מושג אולי כן, אז היא כרגע טעתה כי הילרי מובילה ב200,000 קולות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

לא תהיה לו הרבה ברירה, זה משהו שידחפו לו לפרצוף אם הוא ירצה או לא ירצה, אבל לא חושב, העיקר

שאולי סוף סוף יגיע לבית הלבן מישהו עם ביצים. בניגוד לאובמה, שלפני שבועיים אמר

שזה נורא אם טראמפ יהיה נשיא, ואסור שזה יקרה, והיום עלה לשידור וכרגיל השתפן ואמר "הנשיאות

יותר גדולה מכל חילוקי הדיעות", ושהוא רוצה כבר מחר להיפגש איתו בבית הלבן.

זה בערך משקף את כל הנשיאות שלו, הנשיא הכי רפוי וחלש שהיה לארה"ב אולי מעולם. 

בנוגע לאובמה אתה טועה.

טראמפ שואף להפוך את ארצות הברית למדינה בדלנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,  הוא פשוט ריאלי,  ויודע מה טוב למדינה שלו ומה לא,  ואומר בקול מה שכולם חושבים.  שלא תחשוב שאני איזה תומך שלו,  אין לי מושג מה הוא יעשה כנשיא,  והוא רחוק מלהיות "מניה בטוחה" , אבל כל דבר שהוא לא אובמה זה מצויין, מר "פיסקיפר"  לא מתאים לעולם של ימינו. 

ובלי שום קשר היחסים עם ארה"ב היו בשפל בשנים האחרונות,  עכשיו סביר שהמצב ישתנה לגמרי. וזה מה שמעניין אותי.  בנאדם מדבר על להעביר את השגרירות לירושלים,  אאל"ט הוא גם דיבר אז על לתת לישראלים גישה יותר קלה למדינה. גם אם הוא לא יעשה שום דבר מזה,  הדעות שלו לגבינו ברורות וזה מה שמעניין. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שבארה"ב אם הם מספיק מטומטמים כדי לבחור לתפקיד הכי חשוב בעולם מישהו כמו הדונלד אז בהחלט ייתכן שהדרך של וריאציית AI כלשהיא (מודעת?) לנשיאות פתוחה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הילרי היא פושעת מסוכנת חולת פרקינסון, היה עדיף לבחור עציץ על פניה.

אגב עצם העובדה שארה"ב בחרה מישהו עם שליש מהמימון של הילרי, שכל התקשורת בטלווזיה יצאה נגדו ושחצי מהמדינה פעלה באלימות נגד התומכים שלו מראה שהאמריקאים לא כאלה טיפשים כמו שחשבנו(כשבחרו את אובאמא למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האומנם?

זמן מסך מנקודת המבט שלך... לא בטוח שמבחינת תשדירים.

אתה צריך להבין השאמריקאים צורכים מדיה שונה מאשר שאר העולם. תחושב ש10% מארה"ב זה 20 מיליון איש, אז צריך לוודע את זה במספרים של צפיות.

חוץ מזה, זה זמן מסך שניתן לו בזכות מה שאמר ולא כי הוא שילם בשביל לזה כמו הילרי.

אוליי בגלל שהיה לו דברים הרבה יותר מעניינים לומר, או בגלל שחלק גדול מהקמפיין של הילרי היא נחה במקום להופיע בכנסים... כי היא היתה צריכה לנוח בגלל הפרקינסון.

שוב, להילרלי היה 1.2 מילארד דולר ולטראמפ בערך 400 מיליון? איך שלא תסובב את זה... זה נותן לה הרבה יותר פוטנציאל לחשיפה... זה שהיא נכשלה בלנצל את סכום העתק שגייסה זה כבר משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילרי קיבלה 3 מיליון קולות יותר ממנו. היא הפסידה בגלל שיטת האלקטורים.

אני מוכרח לציין שהיכולת שלך לקבוע עובדות נחרצות על סמך שמועות היא פשוט פנומלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שמועות? זו השיטה בארה"ב ככה זה עובד...

זה ברור שיש יתרון דמוגרפי לדמוקרטים...

ובכל זאת, למרות היתרון הדמוגרפי ולמרות כל שאר היתרונות היא הפסידה. FAIR AND SQUARE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...