צריך מפרט AMD מיועד לאוברקלוק - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט AMD מיועד לאוברקלוק

payable_on_death

Recommended Posts

דבר ראשון, שלום לפורום המבורך ;D

ברשותכם, אני צריך המלצה למפרט שמיועד לאוברקלוק על המעבד, התקציב הוא 2500 (מותר לחרוג ;))

המחשב הוא בעיקר לעבודה באינטרנט, הורדות וטיפה עריכת ווידאו (חובבנית ביותר) וטיפה משחקים שהGF2 שלי יספיק אני מקווה.

אני צריך רק את הרכיבים הבאים:

מעבד - כנראה חשבתי על +2500 ולהגיע איתו לבין 3000-3200 עם OC,

לוח - חשבתי על הKT600 של , שמעתי עליו דברים טובים, מה אתם אומרים?

זכרונות - 512 Mb במהירות של 400(שאחרי האוברקלוק על המעבד המהירות תתאים) של חברה איכותית כמו מושקין\ocz

קירור למעבד - חשבתי על הsilentboost TT או יותר טוב אני חושב ה aeroflow של vantec/

משחה טרמית - silver 5 (כדאי לא? כדאי לחבר בין המעבד והקירור)

ואחרון זה ההארד דיסק ששאני ימכור את הסקאזי שיש לי עכשיו ואני רוצה לקנות 180 GB בשביל העבודה הכבדה עם הווידאו, חשבתי על 180gb 8mb buffer ?

אני צריך לדעת אם עדיף להשקיע עוד 100 על 2600+ אני לא בדיוק יודע איך זה הולך, מה כדי לאוברקלוק, כי חבר של אבא שלי טכנאי יבצע את זה.

אני מקווה שהייתי ברור :-X

תודה רבה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד - AXP2500.

לוח - NF7-SL, מה פתאום צי'פסט של VIA לאוברקלוק?

זכרונות - לדעתי או A-DATA שעכשיו בערך דיי טוב.

קירור - Aeroflow חרטא, לדעתי ה-Volcano12 אם אתה חושב על אוברקלוק.. ככה אם יתחשק לך שקט תוכל להנמיך את המהירות שלו.. את המהירות של ה-Silentboost אי אפשר להגביר..

משחה טרמית - ה-5 קצת יקר לדעתי.. אולי Nanotherm blue או סתם מה שמגיע עם הגוף קירור..

כונן קשיח - כן ה- 8MB אמור להיות טוב ועם אחריות לשלוש שנים.. למרות שלא ראיתי דגם 180 ג"ב (רק כאלו של 200 ג"ב ב-900+ ש"ח ומתחת לזה של 160 ג"ב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...