כל מה שצריך לדעת על הPS4 PRO - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מה שצריך לדעת על הPS4 PRO

RG HD

Recommended Posts

לא צריך לדעת עליו כלום והוא לא מעניין וההשקה הייתה לפני המון זמן. הPS PRO הוא אכזבה ויריקה בפרצופם של קהילת הPS והגיימינג בכלל.

אני מזמין אותך לא להיות שוטף לעוגמת הנפש הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sylum

לא צריך לדעת עליו כלום והוא לא מעניין וההשקה הייתה לפני המון זמן. הPS PRO הוא אכזבה ויריקה בפרצופם של קהילת הPS והגיימינג בכלל.

אני מזמין אותך לא להיות שוטף לעוגמת הנפש הזאת.

נראה לך אני הולך לקנות אותו? בשביל מה יש מחשב. הפרו הוא מהלך צפוי מאוד של והוא היה צפוי מהתחלה. כבר ב2013 ה4 הרגיל היה ממש חלש... 

דרך אגב, זה שההשקה הייתה לפני חודש זה לא אומר שכולם יודעים כל מה שצריך לדעת על הפרו. ממליץ לך לראות את הסרטון או לבדוק את שאר הסרטונים שלי. תהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אם זה סרטון שלך אז אשמח לתמוך. בכל מקרה יש לי את הPS4 הרגיל בגלל האקסלוסיבז ואני חייב לציין שזו קניית המאה.

גם עוד 100 שנה לצערי לא ייצא למחשב משהו ברמה של LAST OF US, UNTILL DAWN וUNCHARTED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sylum

אה אם זה סרטון שלך אז אשמח לתמוך. בכל מקרה יש לי את הPS4 הרגיל בגלל האקסלוסיבז ואני חייב לציין שזו קניית המאה.

גם עוד 100 שנה לצערי לא ייצא למחשב משהו ברמה של LAST OF US, UNTILL DAWN וUNCHARTED

בתור בעל אני חייב להסכים שאין כמו האקסקלוסיבס. חבל שזה הייתרון היחידי של הPS... 

שיחקתי THE LAST OF US וזה פשוט משחק מדהים... עד היום לא שיחקתי סינגל שהגיע לרמה שלו מבחינת סיפור חוץ מGTA V.

UNCHARTED דווקא לא אהבתי בגלל כל הפאזלים. אני יותר בעניין של

עם אתה משחק על ה4 הרגיל משחקים שהם יותר מפיפא וCALL OF DUTY (במיוחד עם אתה משחק אקסקלוסיבים) הייתי מציע לשדרג... הפרו פשוט מביא חוויה הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה לשדרג מהPS4 לPRO מבחינה של תמורה. אתה קונה סנדוויץ' גדול שלא תומך בBLURAY ובסופו של דבר לא חזק בהרבה מהקוסנולה הרגילה. עובדה שבCONVENTION הם ניסו לדחוף בעיקר את הקטע של HDR ו שיקרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sylum

אין סיבה לשדרג מהPS4 לPRO מבחינה של תמורה. אתה קונה סנדוויץ' גדול שלא תומך בBLURAY ובסופו של דבר לא חזק בהרבה מהקוסנולה הרגילה. עובדה שבCONVENTION הם ניסו לדחוף בעיקר את הקטע של HDR ו 4k שיקרי.

תאמין לי שהפרו חזק בהרבה מה4 הרגיל... זה כמו ההבדל בין gtx 760 לgtx 1060 בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר יקר הנתונים היבשים שוחים ברשת כבר יותר מחצי שנה, ואני אישית שידרגתי מ760 ל1060 לכן אני די בטוח שזה לא השיפור שיתקבל.

איך בכלל אתה משווה כשכל משחק שקיים כמעט נעול על 30FPS על ההגדרות הכי נמוכות בקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sylum

חבר יקר הנתונים היבשים שוחים ברשת כבר יותר מחצי שנה, ואני אישית שידרגתי מ760 ל1060 לכן אני די בטוח שזה לא השיפור שיתקבל.

איך בכלל אתה משווה כשכל משחק שקיים כמעט נעול על 30FPS על ההגדרות הכי נמוכות בקונסולות.

עם תשווה את המפרט של ה4 הרגיל הוא טיפה יותר חלש מה760. עם תשווה את המפרט של הפרו הוא טיפה יותר חלש מה1060. עם האופטימיזטיה שעושים הפרו יהיה שווה ל1060.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להסתמך רק על TFLOPS ובכל מקרה השדרוג לא מספיק גדול בשביל לקנות קונסולה חדשה והחברה אמרה בעצמה שהיא תתמקד באיכות ולאיו דווקא FPS, בניגוד למה שקיוויתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sylum

אתה לא יכול להסתמך רק על TFLOPS ובכל מקרה השדרוג לא מספיק גדול בשביל לקנות קונסולה חדשה והחברה אמרה בעצמה שהיא תתמקד באיכות ולאיו דווקא FPS, בניגוד למה שקיוויתי.

צודק. אבל זה עניין של העדפה אישית.. אני חושב שהקפיצה באיכות שווה את המעבר עם המשחקים שתשחק הם משחקים כבדים יותר ממשחקי ויריות. הם אמרו שרק במשחקי מולטי הFPS ישאר אותו דבר אבל במשחקי סינגל אין בעיה להגביר את הFPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ואחי מכרנו את הPS4 הרגיל שלנו (שרכשנו אגב באילת בהשקה - ב2700 ש"ח עם 2 שלטים ומשחק) ב950 ש"ח (עם שלט אחד בלבד) ביום שבו הכריזו על הפרו.

כן. זה לא חכם במיוחד, ואנו משחקים על 1080P שלא תומך בHDR, כך שלא נהנה בהשיפורים בגרפיקה (4K).

אבל - לטובת שיפור בהגדרות המשחק (לדוגמא, AA) וFramerate של 60 במקום 30 - אנו נרכוש את הPS4 PRO באילת, בנובמבר הקרוב.

המחיר בארץ למי שלא יודע - 2400 ש"ח - בערך 2030 ללא מע"מ.

אני לא אוהב את הצעד של סוני בכלל (וגם של , אם תרצו) - היה עדיף לדעתי לחכות לPS5 במקום לייצר טרנד חדש של החלפת קונסולה כל 4 שנים (במקום 7). כמה זמן יעבור עכשיו בין הPS4 PRO לPS5? 3 שנים? שנתיים?.

עם זאת, כנראה שזו הקונסולה האחרונה שאני ואחי נקנה - אנו מתחילים לימודים במכללה ובאוניברסיטה ממש בקרוב, ולא יהיה לנו הרבה זמן למשחקים בקונסולה. לפחות כך אנו מעריכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין קשר בין HDR ל4K. לסוני החדש אפילו לא יהיה אמיתי אז אין באמת הבדל בעניין הזה.

ב. אני סטודנט ואני יכול לומר לך שהכל תלוי בך. יש תארים שישאירו לך יותר זמן פנוי אבל אתה זה שתבחר מתי מתאים לשחק אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

אני ואחי מכרנו את הPS4 הרגיל שלנו (שרכשנו אגב באילת בהשקה - ב2700 ש"ח עם 2 שלטים ומשחק) ב950 ש"ח (עם שלט אחד בלבד) ביום שבו הכריזו על הפרו.

כן. זה לא חכם במיוחד, ואנו משחקים על מקרן 1080P שלא תומך בHDR, כך שלא נהנה בהשיפורים בגרפיקה (4K).

אבל - לטובת שיפור בהגדרות המשחק (לדוגמא, AA) וFramerate של 60 במקום 30 - אנו נרכוש את הPS4 PRO באילת, בנובמבר הקרוב.

המחיר בארץ למי שלא יודע - 2400 ש"ח - בערך 2030 ללא מע"מ.

אני לא אוהב את הצעד של סוני בכלל (וגם של אקס בוקס, אם תרצו) - היה עדיף לדעתי לחכות לPS5 במקום לייצר טרנד חדש של החלפת קונסולה כל 4 שנים (במקום 7). כמה זמן יעבור עכשיו בין הPS4 PRO לPS5? 3 שנים? שנתיים?.

עם זאת, כנראה שזו הקונסולה האחרונה שאני ואחי נקנה - אנו מתחילים לימודים במכללה ובאוניברסיטה ממש בקרוב, ולא יהיה לנו הרבה זמן למשחקים בקונסולה. לפחות כך אנו מעריכים.

שיפור בגרפיקה זה לא אותו דבר כמו שיפור ברזולוציה. זה שיפור ברזולוציה. הקטע הוא שהם לא יכלו לחכות לps5 כי ה4 פשוט חלש מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...