מחפש עזרה לבחירת לוח אם ,זכרונות, הרד דיסק קירור למעבד,ספק כוח,מארז עד 3700 שקל למחשב גיימניג קנייה באילת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עזרה לבחירת לוח אם ,זכרונות, הרד דיסק קירור למעבד,ספק כוח,מארז עד 3700 שקל למחשב גיימניג קנייה באילת

eilons100

Recommended Posts

ציטוט

1. מה התקציב המקסימאלי?3700

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?אפשר לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?200 שקל

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: אני לא יודע כי המחשב מיועד לבן דוד שלי

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כן קניתי לו מעבד I7 6700K + כרטיס מסך של נוידיה 1070 8גיגה של הכרטיס מסך (קנית את שניהם כי מצאתי מחיר טוב עלה לי 2600 שקל לשניהם)

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 4

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. הוא יקנה את החלקים באילת

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: כמו שרשמ

כמו שרשמתי קניתי לו מעבד I7 6700K + כרטיס מסך של נוידיה 1070 8גיגה של הכרטיס מסך (קנית את שניהם כי מצאתי מחיר טוב עלה לי 2600 שקל לשניהם) אני רוצה להכין לו מפרט שיקנה באילת עד 3700 שקל שיכולל את שאר חלקי המחשב 

תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שתשאל אותו פרטני לפי השאלון.. למשל אם הוא רוצה מערכת שתומכת באוברקלוק למעבד, רמת שקט ועוד.

חוץ מזה שאר החלקים יעלו כ 2500 שקלים במרכז הארץ ואני לא רואה ממש סיבה להתעסק עם זה באילת במיוחד שהמלאי בד''כ לא משהו וקשה לדעת מה יהיה בזמן הקניה, במיוחד בגזרת המארזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי חלקים שכרגע נמצאים במלאי ככה שזה יכול להשתנות כל דקה.

למה אתה מתכוון " חיבור אודיו איכותי " חיבור אופטי או קואקס?

בלוח שבחרתי יש חיבור אופטי ומערכת מצויינת.

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer i32  1
      לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus MAXIMUS VIII RANGER LGA1151, Intel Z170, DDR4, 3xPCI-E, HDMI, DP 1
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 2666Mhz CL16 Kit 1
      דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 1TB Desktop Sata III ST1000DM003 1
      כונני SSD: כונן קשיח Samsung 850 EVO Series MZ-75E500 500GB SSD SATA III 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי Corsair 650W 80+ Gold RM650x  1
      מארזים: מארז ללא ספק Antec GX505 Window Steel  1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר אילת: 2913 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...