סיגייט 8TB מזוהה ע"י ICY DOCK רק אחרי איתחול - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיגייט 8TB מזוהה ע"י ICY DOCK רק אחרי איתחול

MichaelZ

Recommended Posts

טוב, אז ככה:

קניתי היום את ה- Archive 8TB, את הרגיל, לא המוצפן.

עוד לא עשיתי איתו כלום, אפילו לא פירמטתי. רק יצרתי עליו מחיצה ואז הלכתי לעשות Test. ראיתי שזה לוקח 11 שעות ואז ירדתי מזה לבינתיים.. אולי מחר.

עד עכשיו הכל נראה תקין חוץ ממשהו אחד.

יש לי שתי תחנות עגינה כאלה:

http://www.icydock.com/goods.php?id=141

יושבות לי על port 4 ו-port 5 ומוגדרות בביוס: Hot Plug: Enable

אני עובד איתן מלא, עם כל מיני כוננים כשהגדולים ביניהם זה 4TB. מחליף בין הכוננים באמצע העבודה בווינדווס ללא שום בעיה.

כשאני בא לשים את הכונן החדש (8TB): נאדה. הנורית נדלקת, אני שומע את הספין-אפ, ואחרי זה אין שום תגובה.

ב- Rapid Storage Technology כתוב לי: Internal empty port 4. בקיצור, הווינדווס לא רואה את הכונן.

כשאני עושה ריסט - הכל בסדר. הכונן שם. אפילו כשאני נכנס ל-SATA בביוס אני יכול כבר לראות אותו.

לפי דעתי זה משהו שקשור ישירות בתחנות העגינה עצמן, אבל שם אין מה לעשות. אין לזה תוכנה, לא ואפילו לא עידכוני קושחה. במפרט כתוב שזה תומך בכוננים עד 10TB וזה באמת "תומך", רק שצריך לעשות ריסט.

בגדול, זה לא בעיה. אני הבאתי את הכונן הזה בתור כונן גיבוי ואני הולך בכלל (מתישהו "בקרוב") לשים אותו במארז חיצוני eSATA  או USB3. אז ככה שהסידור הזה שיש לי איתו כרגע הוא זמני.

אבל

אם יש פיתרון קל ל-"בעיה" הזאת, הייתי רוצה לנסות אותו. אולי יש איזושהיא הגדרה בביוס או אפילו בווינדווס (7). לפי דעתי, תחנת העגינה צריכה לעשות ריסט ביחד עם המחשב כשהכונן של ה-8 טרה כבר "יושב לה על הוריד". לא נראה לי שאפשר אחרת. בכל זאת הייתי חייב לשאול

מפני ש:

בעתיד אני אמור להביא כוננים נוספים בסגנון הזה כשהשימוש היעודי יהיה הרבה מעבר לגיבוי מידע. במצב כזה, אם תחנות העגינה האלה באמת לא יודעות לתפקד 100% עם כוננים יותר גדולים מ-4TB, אני צריך לדעת זאת בודאות ולקחת את זה בחשבון.

הלוח זה: P8P67PRO

ווינדווס 7 64-ביט OEM.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה התמיכה בעשר טרה לא מצויינת בנתונים.

לענייננו - למה שלא תסיים לפרמט את המחיצה ?

נכון, לא הכי קשור, אבל מה יש לך להפסיד ?

ושווה גם לבדוק את המגבלות שחלונות 7 יכול "לעכל" בכוננים קשיחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מופיע למטה: 10TB SUPPORT

http://www.icydock.com/goods_cat.php?id=112

אני אפרמט את המחיצה ואעשה לכונן הזה את כל מה שצריך לעשות, הכל בשעה טובה, אבל אתה ואני יודעים שזה לא יעזור.

אני צריך לברר את העניין הזה בפורום אמריקאי. שם יש סיכוי הרבה יותר גבוה לתפוס מישהו שמתעסק עם הדגם הזה של אייסי דוק.

אני מאמין שהבעיה היא עם הכונן הספציפי הזה ולכוננים גדולים אחרים אין את זה (לפחות לא לכולם). הייתי רוצה לדעת אילו כוננים לקנות / לא לקנות בעתיד.

נ.ב. ראיתי שלאייסי דוק יש פורום יחסית פעיל. צריך להירשם ולשאול שם.... נראה מתי יהיה לי את הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...