המלצה למסך 27" או 29" שיתאים למחשב לא חדש במיוחד - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 27" או 29" שיתאים למחשב לא חדש במיוחד

sanchouz

Recommended Posts

שלום

המסך LG W2453V ששירת אותי יפה מאוד כ 8 שנים התקלקל:/

השימושים במחשב שלי מחולקים כך:

אינטרנט-50% , וידאו/טלויזיה-25% , משחקים-15% , -10%

תקציב עד 3000 ש"ח

התחלתי לחפש מסך חדש. ואם להתחדש אז ביותר גדול ויותר טוב כמובן. כי אני הרבה פעמים שמתי לב שחסר לי מקום במסך כשאני שם שני בצידי המסך.

וידאו וסרטים אני לא רואה לבד אז בגלל זה חשבתי ללכת על פנל .

חשבתי לקפוץ בגלל זה ל27". ורזולוציה הכי מתאימה לו זה 2560x1440 .

השאלה שלי אם המחשב שלי לא יהיה איטי מידי במשחקים כי המפרט שלו לא הכי חדש.-_-

עד עכשיו רוב המשחקים אצלי היו רצים די טוב על 1920x1080 . 

אם אני לא ארגיש ממש בהבדל במשחקים אז המסך הזה מתאים? Dell U2715H

או שבגלל שרוב העבודה שלי באינטרנט עדיף לי ללכת כל יותר רחב 29" ?  2560x1080?  משהו כזה? Dell U2913WM. בנוסף רצולוזיה זאת תשפיעה טיפה פחות לרעה מאשר 2560x1440 אני חושב.

המחירים של המסכים די דומים.

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שזה יותר זול ופחות עומס על המחשב זה ידוע אך אני לא מתכוון לשבת מול 32 אינצ' במרחק קצר.

אין לי מספיק מקום על השולחן העבודה וזה ענק מידי. אפילו על מסך 27" רצולוציה של FHD כבר נראה לא משהו ורואים את פיקסלים אז מה יש לדבר על 32"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה ואל תקשיב ל" see the magic " לקנות זולה ולחבר למחשב זה הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות..

שאלת האם המחשב שלך איטי מדי אבל אני לא רואה פרטים על המחשב שלך.. הדעה הרווחת שאם יש לך מחשב מודרני מספיק רזולוציה של QHD לא תיהיה בעיה לשימוש רגיל, משחקים זה עניין כבד יותר שכן פה תוספת הרזולוציה כבר משפיע לרעה על הביצועים...

ומסך 1080P בגודל 27" לא הייתי קונה, כנל עם ה-29" הרחב, הרזולוציה פשוט נמוכה מדי לגודל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה ל- David_K

שמע ילד, אם נגיד היה רק מסכים FHD לא היתי מדבר ככה. בגלל שיש מסך בצפיפות יותר גדולה אז פתאום FHD זה לא טוב.

לדעתי, 27 אינץ על רזולוציה FHD זה מעולה.

בנוסף, הפאנל עצמו צורך פחות הספק מאשר 2K או

פאנלים ממוצעים של FHD צורכים כ-10-15W(רק הפאנל ללא התאורה), מנגד 2K כבר קופץ ל-45W.

שלא לדבר, שמעמיס על המחשב, כרטיס מסך בשביל מה, צפיפות יותר גדולה פי 2. נו בחייך זה כזה טיפשי.

ויש לציין שלא דיברתי על העלות הכלכלית הלא כדאית ברכישת מסכים 2K , שעולים כמעט פי 2 ממסכים בFHD.

אז ידידי הקט, אל לך לחלק עיצות אחיתופל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מול איזה מסך אתה עובד, אנחש ש-CRT בגודל 17" ברזולוציה נמוכה, אבל ה-2715H בעוצמת הארה נורמאלית שמתאימה לעבודה בחדר ממוצע, צורך כ-20W, אבל גם מהקופסא בערך משמעותית גבוהה יותר, הוא צורך כ-30W

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/content/dell_u2715h.htm#power

power.jpg

בכל מקרה, אם אתה משתמש בסמארטפון מודרני והתרגלת למסכים בצפיפות פיקסלים נורמאלית, כנראה שאתה תבין על מה אני מדבר.. עברתי ממסך 1920X1200 בגודל 22" ל-U2415 ברזולוציה זהה, והדבר הראשון ששמתי לב אליו היה כמה שהירידה בצפיפות הפיקסלית מהמסך הקודם היתה משמעותית, חבר קנה - U2515, והדבר הראשון שאתה רואה זה כמה שהמסך נראה פשוט חד יותר, והפיקסלים הרבה פחות נראים, גם כשאתה מפעיל משחק כגון OW עם ה-AA מוגדר על מקסימום, ההבדל משמעותי.. ואתה רוצה לספר לי שמסך 27" ברזולוציה של 1080P זה מקובל? עם מסך 27" ברזולוציה של 1440P אתה מקבל צפיפות פיקסלים של מסך 21" ב-1080P, ז"א אלמנטים בגודל דומה בלי סקיילינג של ..

על מסך 27" ברזולוציה של 1080P אתה מקבל צפיפות פיקסלים של מסך 1280X1024 בגודל 19", אז השאלה לי אלייך כזאת, באיזה שנה אנחנו חיים, 2006 או 2016 ?? 

מסך 27" ב-1080P אולי יעשה את העבודה לסרטים/סדרות, לא לעבודה ממושכת במחשב, יש לך מסך 27" בלי שטח עבודה עם פיקסלים ענקיים, מדהים.. שלא לדבר שכל התירוצים שלך על "צריכת חשמל" והכבדה על המחשב פשוט לא נכונים.. 

זה ממש לא יכביד על כ.מסך ממוצע בשימוש שותף (למעט משחקים אבל זה כבר ציינו) ועוד 10W לא ישנו לך את חשבון החשמל.. בכנות אני מרגיש אתה פשוט מטריל את הפורום כדי לעשות דווקא, כי אם היית רואה שני מסכים אחד ליד השני לא היית מספר פה את השטויות שאתה מספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא 10W, לפחות כ-50W בכללי , בהשוואה למסך ברזולוציה FHD.

עובדות- מסכי 2K עולים פי 2 ממסך מקבלים.

מסכי 2K צורכים יותר הספק מאותו מסך ברזוליציה FHD.

לדעתי, עד 27 אינץ אפשרי לעבוד יופי עם רזולוציה FHD.

מה גם , אדם שרוכש מסך גדול , לא מכניס את הראש שלו למסך ונימצא במרחק רחוק יותר מהמסך מאשר מסכים קטנים.

ולכן, ככול שהינך מתרחק , כך אינך תבחין בפיקסלים .

אני עובד עם מסך HD 19 אינץ. אז נכון שמקרוב יש הבדל בין מסך 21.5 FHD לזה, אך מהמרחק שנימצא המסך איני מבחין בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50W ? אנחנו קוראים את אותה הטבלה? ה-U2715H מגיע ל-40W ב-100% בהירות, שזה 350Nits, זה פי שלוש ממה שתרצה שהמסך שלך יעבוד מולך בחדר ממוצע, וכמו שאמרתי, צריכת החשמל הריאלית היא 20W, אולי אתה מדבר על מסכי ה-Wide Gamut עם התאורה המתקדמת יותר, או מסכי ה-UltraWide הגדולים יותר, אבל אתה לא יכול להסתכל על הטבלה+ביקורת ולהתעלם מהנתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריכים לסמוך הטבלות שנועדו לשפר מכירות .

ע"פ המפרט של DELL למסך הזה, הוא צורך בעבודה רגילה 36W מקסימום 88W. http://accessories.ap.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=hk&l=en&s=bsd&cs=hkbsd1&sku=210-adsz

אם ניקח מסך FHD בגודל זהה, מסך 

S27F350FH

צורך 25W מקסימום, כלומר המסך של צורך כ-50W יותר.

לעניין המחיר, 1100 ש"ח אל מול 2500 למסך .

סיימתי עם הטיעונים, לך תעשה שיעורי בית ידידי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על אחד מאתרי הביקורת הטובים למסכי מחשב, אתה טוען שהם מנסים לרמות כדי לשווק את המוצר, ושולח אותי לעשות שיעורי בית.. אתה יודע שיש הבדל בין "צריכת חשמל מקיסמלית של מוצר בדף המפרט" לצריכת חשמל בפועל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

David_K  לשאלתך על המפרט שלי:

מפרט מחשב

CPU: Intel® Core™ i5-760 2.80 GHz
Motherboard: P55A-UD3
Memory: G.Skill 4x4GB 1333Mhz
GPU: GTX970 MSI
Hard Drive #1: 840 Evo 256GB 
Hard Drive #2: Hitachi 1TB 
Hard Drive #3: 320GB
Cooler: Cooling Freezer 7 Pro
Optical Drive: DRW-1814BLT
Case: CM 690 II plus
PSU: Seasonic  620W 
Monitor: W2453V
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...