אוזניות חדשות / רמקולים - ללא תקציב - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות / רמקולים - ללא תקציב

The incredible

Recommended Posts

ציטוט של Sergey Shalit

מוזר שאף אחד לא שואל לאיזה מכשיר הבחור מחבר את האוזניות.

לי יש את ה m50 והן אוזניות פשוט פצצה מבחינת סאונד.

אני יכול להסכים שהן לא לגמרי נוחות.

מה שכן הן נשמעות שונה מאוד בין מכשיר למכשיר שהן מחוברות עליו.

עד שלא חיברתי אותן לרסיבר של yamaha לא הבנתי באמת על מה שילמתי.

סתם לידיעתך, רסיברים הם אחד מהמקורות הכי גרועים שיש לאוזניות.. ל-99% מהרסיברים אין "מגבר יעודי", מה שהמגבר עושה זה לוקח שני ערוצים מוגברים, מנחית את האות לרמה שלא תהרוס לך את האוזניות (שניה אחרי שהוגבר), לכן יציאת האוזניות מאוד "מלוכלכת" ברסיברים, יציאת האוזניות צריכה להיות בעלת עכבה נמוכה ככל היותר (במגרי איכותיים מינוס העכבה ביציאת האוזניות עומדת על פחות מ-1 ), כאשר העכבה ביציאת האוזניות ממש גבוהה, כמו ברסיבר הדבר ישפיע ישירות על הסאונד, האוזניות כבר לא ישמעו "כמו שהם צריכות", אלה עם תופעות לוואי כמו יותר באס, שהופך למודגש יותר אבל בו זמנית "נשלט פחות" ומעוות יותר, וכו'.. מה שכן ככל שהאוזניות שאתה מחבר עם עכבה גבוהה יותר, אז העכבה שפולט המגבר טעוות פחות את הסאונד, לדוג' זה יהיה פחות מודגש על 600OHM מול 50OHM, אבל זה לא רלוונטי כי ל-M50 יש עכבה נמוכה והם מאוד יעילות.

בכל מקרה, הרסיבר מקור גרוע לאוזניות, ואם זה נשמע לך טוב יותר ככה, כנראה שעוד לא שמעת איך זה באמת אמור להשמע..

אם תתעניין ביותר פרטים, שכן אני סך הכל הסברתי איך שאני מבין את הדברים על פני השטח...

http://nwavguy.blogspot.co.il/2011/02/headphone-amp-impedance.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט,  הספיק לי ניסיון או שניים להבין שזה נשמע נורא. יכול להיות שישנם מגברים ספציפיים ואפילו שמעתי על מגברי וינטג' שיעבדו כראוי,  אבל בגדול אם רוצים להגביר כדאי להצטייד במגבר יעודי.

אין לי ניסיון עם 600 אוהם,  אבל שחיברתי אוזניה עם 250 אוהם למגבר זה עדיין לא היה זה,  האוזניה לא נשמעה כמו שאמורה להישמע בפועל עם מגבר יעודי איכותי. עד כמה שאני יודע עקרונית,  ככל שהתנגדות האוהם גדולה יותר כך תזוזת הדרייבר נוקשה יותר,  ואז כמובן נדרשת דחיפה חזקה יותר מהמגבר. התוצאה בפועל היא סאונד יותר מהיר והדוק על יתרונותיו, לכן אוהם גבוה בסדרת לרוב נחשב טוב יותר wise. 

בלי קשר יש עם אוהם יחסית נמוך שהן נורא לא יעילות, יש לי כאלה,  ובמקום שבו הן מרגישות נוח ברמת הווליום אוזניה אחרת בעלת עכבה דומה לא תשרוד יותר מכמה דקות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני האישי בלבד... סאונד של חדשות מרגש בהתחלה ואז לאט לאט זה דועך....כמו הרבה דברים בחיים ;). בגדול רוב מה שהמליצו לך פה זה אודיופיליות שהן אמורות להיות עם דיי נטראלי. לפי הסגנונות שאתה מאזין להם דווקא הייתי הולך על משהו יותר "בומי" שמדגיש בס וכאלה....אולי Bose. הכי טוב ללכת לשמוע בחנות כמה דגמים ולפי זה לקבל החלטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מרבית הדגמים של BOSE נחשבים נייטרליים ובעלי באס "לייט". הרבה טוענים שחסר להם האימפקט הזה בנמוכים.

אני אישית חושב שהן מעולות, אבל כמו בכל דבר זה אכן עניין של טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מבחינת אמצעי אין לי בעיה להשקיע באוזניות, הבעיה היא שאני לא יודע במה כדאי לי להשקיע.
במחיר של 8000 ש''ח או 5000 ש''ח זה מחירים של מחשבי שאני אם אני משקיע עדיף לי להשקיע בזה? דווקא באוזניות? שאנשים מסתפקים באוזניות יותר מינימאליות של 1500 ש''ח או פחות.
שוב, אין לי בעיה להשקיע אבל זה שווה את זה?

אני מודע לזה שזה עניין של החלטה כל אחד משקיע במה שהוא רוצה אבל לי אין מחשב הכי חזק אז אם הייתם במקומי הייתם משקיעים את זה באוזניות?

וציוד היקפי יש לי הכל, חוץ מאוזניות שאני מרוצה מהם. (כרגע עם ה M50)

יש כל מיני דברים שבהם אני מתעניין אבל מפה ועד להשקיע ב5000 ש''ח - 8000 ש''ח שיש לי את הכסף אני רק צריך לארגן אותו.

במחיר כזה אני יכול לקנות אופנוע עזבו מחשב, זה נשמע לי קצת טיפשי להשקיע במשהו כזה סכום כזה.

שלא לדבר על זה שספק כוח של NAIM הכי יקר מגיע ל 765,000 ש''ח שזה פאקינג בית לזה התכוונתם שאני יקנה?

אולי זאת הייתה טעות שלא הגדרתי תקציב אבל פשוט אני לא כ''כ יודע מה התקציב שלי, יש לי את האפשרות להשקיע אבל לא כל סכום אם כמה שזה מפתה שיהיה לי פיצוץ של באוזניים להשקיע כמעט בית בספק כוח שהאמת שאין לי מושג מה הוא עושה + מגבר זה מפתה אבל מיותר.

אבל אם זה ככה אני יצטרך לחכות הרבה זמן לפני שאני יקנה אותו.

מבין כל מה שהצעתם לי מה הכי כדאי לקחת אמרתם פה הרבה סוגים של כמו ה Grado PS1000E או ה Fostex TH900 /  Beyerdynamic DT1770 / audeze lcd-2 /hifiman he560

אני מתלבט בין ה Grado לבין ה TH900 או Beyerdynamic DT1770

מה שהכי כדאי זה ה Beyerdynamic DT1770 לא? מבחינת ואיכות בנייה והכל

כי ה TH900 לא ברמה גבוהה יותר בהרבה מהם מבחינת איכות תקנו אותי אם אני טועה.

כמובן שהחלטתי את זה ע''פ מה שענו לי פה, לא לקחתי בחשבון את ה

audeze lcd-2/HE560/פידליו X2/ היפימן 400S/I

שהם יותר יקרות לא אבל מה הכי שווה את הכסף?

אני רוצה שמשהו שיהיה שווה ל TH900 מבחינת ומבחינת איכות בנייה שיהיה ברמה שלהם וגם נוחות ומבחינת הכל שיהיו שוות את המחיר.

אני יודע שמדובר באוזניות דגל אבל בשביל זה להשקיע בדברים אחרים יותר כסף שהסאונד לא משמעותי? לא נראה לי שווה...

אם ה Grado מבחינת מתעלות עליהם בהרבה אני ייקח אותם אבל מה הכי כדאי שיהיה לו תמורה למחיר?

או שכדאי לי ללכת לחנות לנסות ולבחור מה שאני הכי יאהב?

לא בא לי שיימאס לי מהסאונד ה M50 אכזבו אותי שהסאונד שלהם לא מספק לאורך זמן זה מה שאני מבקש מהאוזניות הבאות שלי.

אחרי זמן הם נמאסות...

בא לי שהם יישארו לכמה שיותר זמן.

לפי מה שהבנתם ממה שרשמתי פה לא כדאי לי לקחת מגבר אוזניות + DAC איכותיים וזהו? גם אם זה יעלה יקר ולהישאר עם ה M50 או שהם עשו את שלהם? וזה לא משנה כבר המקור?

כי אני מחבר למחשב / לטלפון... (כרטיס קול מובנה במחשב, ובטלפון כנראה שגם)

דבר אחרון אשמח אם תציעו לי לאוזניות שבסופו של דבר שאני ייקח על פי העזרה שלכם DAC / מגבר אם צריך בשבילהם כמובן שיתאים הכוונה לקישורים,כנ''ל לאוזניות.

סליחה על המגילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב. אתה לא צריך יותר מביירדינאמיק DT1770 בשלב הזה כדי להיות HAPPY PUPPY אמיתי, תאמין לי. זה יהיה קפיצה יפה מעל הM50. במיוחד אם תחבר לאלקטרוניקה איכותית כגון APOGEE GROOVE. יצא לי לשמוע את השילוב לא מזמן ומאוד נעם לאוזניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlyaN

בוקר טוב. אתה לא צריך יותר מביירדינאמיק DT1770 בשלב הזה כדי להיות HAPPY PUPPY אמיתי, תאמין לי. זה יהיה קפיצה יפה מעל הM50. במיוחד אם תחבר לאלקטרוניקה איכותית כגון APOGEE GROOVE. יצא לי לשמוע את השילוב לא מזמן ומאוד נעם לאוזניי.

הם הכי שוות את המחיר מכל הבחינות במחיר שלהן?והם מתחרות ב TH900? מבחינת ,עיצוב,וכ'ו.

אני רוצה לקחת משהו שאני יהיה מרוצה ממנו זה הכי חשוב לי, אין לי בעיה להשקיע כל תקציב אבל זה תלוי אם יש תמורה למחיר.

איך הם בהשוואה ל400S או לTHX00 / audeze lcd-2/HE560/FidelioX2 /STAX SR307

אני רוצה לשמוע עוד הצעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שאני לא יודע אם אני רוצה Over-ear או On ear.

תקנו אותי אם אני טועה אבל on ear קטנות יותר לפי מה שהבנתי ויותר יפות וקומפקטיות ופחות נוחות וניידות.

מה שהכי חשוב לי זה ניידות כי אני לוקח תאוזניות איתי לכל מקום ובעיקר בבית ולא בא לי לוותר על טובות בשביל פחות טובות שהם On ear באותו מחיר אבל אם זה באותה רמה אז למה לא... מה שאני לא מאמין.

כדאי לי לקחת Over-ear בנפרד ו IN-EAR בנפרד לרוב זה יהיה בבית ולא רק בבית שלי, אבל אני חושב שגם אם אני יהיה באוטובוס או ברכבת לא יודע איפה  אבל אם אני ישתמש בOver-ear לזה אז זה יהיה מצחיק ומגוחך?

יותר משתלם לקחת Over-ear מבחינת פירוט ואיכות לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...