אוזניות חדשות / רמקולים - ללא תקציב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות / רמקולים - ללא תקציב

The incredible

Recommended Posts

אוזניות חדשות ללא תקציב הכוונה לבלתי מוגבל,

השימושים העיקרים זה :

מוזיקה,גיימינג,סרטים,ובעיקר .

בא לי להרגיש כאילו יש לי מערכת ברמה מאוד מאוד גבוהה שאני רואה סרט או שומע .

מכיוון שכרגע אני עם ה M50 וכרגע אני לא יודע מה חתימה הסאונד שמתאימה לי, אני רק יודע איזה אני שומע.

שזה מזרחית,ישראלית,פופ,רוק,,אלקטרונית-דאנס,ראפ,והיפ-הופ אפשר להגיד, וזהו כעיקרון.

למה אני אומר לכם מה אני שומע? כי אני רוצה שלפי זה אם אפשר שתתאימו לי את האוזניות גם אם זה לא יהיה בטוח כי אמרו לי שאוזניות שמתאימות לסגנון זה חרטה.

גם אם זה לא מידע מדוייק שיהיה כמה שאפשר להתאים לפי משהו.

מה שאני כרגע מאוכזב מה M50 זה שהסאונד כבר משעמם אותי ואני לא מתלהב ממנו כמו פעם.

הציעו לי לקחת DAC+מגבר ולקנות יותר מאוחר , ואמרו לי גם שהאוזניות עשו את שלהם וצריך לקנות חדשות.

זה משהו שהמליצו לי גם אם אני מחליף את האוזניות.

כי הפתרון האמיתי זה לקנות חדשות ואמרו לי שגם אם אני קונה חדשות לרכוש DAC זה בן אדם אחד אמר לי.

אמרו לי ללכת לשמוע עד שאני ימצא מה שיתאים לי אבל תתקנו אותי אם אני יישמע במשהו יותר זול מה M50 סביר להניח שאני לא יהיה מסופק?

זאת אומרת אני לא ירגיש שינוי?מן הסתם...

ה DAC + מגבר שהציעו לי זה  UD100+E12

והציעו לי גם את ה X7 שאמר לי במילים אחרות שזה לא מתאים ל M50 או את ה E5.

אני לא נעול אין לי בעיה לקנות אוזניות אין לי מושג לאיזה אני הכי רוצה שיהיה דומה אבל משהו שלא יאכזב בהתאם למוזיקה אם זה אפשרי ואם לא, אז משהו יותר טוב מה M50 מכל בחינה ובחינה.

כמו ששמתם לב עד עכשיו דיברתי על אוזניות כי אני פחות אוהב כי הסאונד הוא פחות אישי זו דעתי לפחות, כמובן שיש איכותיים שיכולים להיות ברמה גבוהה ולתת מערכת איכותיות ביותר.

מה אתם מציעים לי לעשות אוזניות או רמקולים? אני פתוח לשמוע הצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ציטוט של Ivan

אוזניות בלי מגבלת תקציב ?

עולם חדש עם תקציב גדול:

אוזניות של GRAGO  ומגבר אוזניות  וספק כח של  נעים .NAIM

זה שווה את הכסף? כמה בערך זה עולה? שלא תגזים לי כן? אני לא מתכוון להשקיע מחיר מוגזם בחתיכת מתכת.

זה שאני אומר בלי הגבלה על גבול הטעם הטוב.

ואתה בטח מתכוון לגראדו לא גראגו נכון?

מה שחשוב לי זה לא שיימאס לי מהאוזניות אחרי כמה זמן שייספקו אותי אחרי מחיר כזה גבוה.

מהצצה קטנה ראיתי שיש מ400 ש''ח ומעלה עד מחירים מאוד גבוהים מה ההבדל?,

תגיד לי מה שוות האוזניות האלה בלי אופציה של סינון רעשים שאתה משקיע כ''כ הרבה כסף בהם? דוד שלי אמר לי שהאוזניות לא שוות כלום בגלל זה ואני יודע שהוא טועה.

כי מבחינת הוא לא בדק אותם, אבל עדיין אם אתה בטיסה ורוצה להיות מנותק והכול צריך שיהיה תמורה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן GRADO .

שווה את הכסך זה עניין אישי. יש מוצרים יד שניה ברשת וכך אני רכשתי ומגבר בכ 2000 דולר.

בשבילי זה שווה מאד. זה ממש עולם חדש.

ואני לא סתם ממליץ מקריאת ביקורות - הנה הצילום שלהם אצלי בבית.

CAM00099.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

אכן GRADO .

שווה את הכסך זה עניין אישי. יש מוצרים יד שניה ברשת וכך אני רכשתי ומגבר בכ 2000 דולר.

בשבילי זה שווה מאד. זה ממש עולם חדש.

ואני לא סתם ממליץ מקריאת ביקורות - הנה הצילום שלהם אצלי בבית.

CAM00099.jpg

תתייחס בבקשה לכל מה שרשמתי.

אני ערכתי...

אם אני קונה את ה GRDAO לא לקנות מגבר + DAC? 

לקנות אותם זה חוויה שאין כמוה במילים אחרות?
והספק כוח הזה כמה הוא עולה? זה כמו של מחשב?

זה משכנתא האוזניות האלה אני לא צוחק איתך... אני יצטרך להעיף כמה דברים כדי להביא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlyaN

פותח הדיון, שדרוג משמעותי לATH-M50 ללא הגבלת תקציב יהיו Fostex TH900. אבל אם אתה רוצה לשמור על 'טעם טוב' תאלץ להסתפק ב Beyerdynamic DT1770. שוות, אל תדאג.

יותר יקרות ממה שהוא הציע לי מחיפוש קצר בגוגל תוכל להביא לי קישור למחיר נורמלי? כי ב Zap אין להם מחיר מה שמעורר עוד יותר חשד.

הם מגיעות עם מעמד והכול? לא צריך לקנות להם DAC / מגבר?

זה אלה נכון :

https://www.amazon.com/Fostex-USA-Headphones-Japanese-Magnetic/dp/B007G8UMP2

5000 ש''ח בערך

הם יותר טובות מה GRADO?

חשוב לי לדעת אם אני יקבל החלטה אני יקנה אותם ואני מקווה שאני לא יצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחירים כאלה לא מסתמכים על חוות דעת של אחרים, אלא הולכים לחנות ותיקה ומוערכת בתחום ומאזינים לכל המועמדים הפוטנציאליים.

מה שמתאים לי לא תמיד יתאים לך בגלל שלל סיבות - מהבדלים בטעם ועד לשוני במבנה של האפרכסת ותעלת האוזן (ולא, אני לא צוחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של alont

במחירים כאלה לא מסתמכים על חוות דעת של אחרים, אלא הולכים לחנות ותיקה ומוערכת בתחום ומאזינים לכל המועמדים הפוטנציאליים.

מה שמתאים לי לא תמיד יתאים לך בגלל שלל סיבות - מהבדלים בטעם ועד לשוני במבנה של האפרכסת ותעלת האוזן (ולא, אני לא צוחק)

אוקיי איזה חנות אתה מכיר שנותנת את האפשרות הזאת?

ובנוסף,יש חנויות או חנות שיש בהם איכותיות בתצוגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, אתה לא צריך את האוזניות הכי יקרות כדי לעלות רמה-שתיים מהM50. הTH900 ברמת רפרנס, לפחות כמו הגראדו הנ"ל, יצא לי לשמוע אותן בתערוכה כחלק ממערכת היי-אנד רצינית והן אכן היו מדהימות. אבל מכיוון שאלה 'דגל' אז עקרון התמורה השולית הפוחתת נכנס חזק לתמונה. כלומר אתה משלם הרבה כסף על פחות ופחות ויותר על המסביב, הגימור למשל (הקפסולות שלהן שלהן עשויות עץ דובדבן יפני ועוברות תהליך ציפוי מסורתי בכמה שכבות לקה ע"ע Urushi), הוצאות ופרמיה על מוצר בעבודת-יד. אתה יכול לשלם את הפרמיה הזאת על מוצר יוקרה כמובן, זאת החלטה לגמרי שלך. אבל הביירדינמיק DT1770 הן נתיב שדרוג הרבה יותר הגיוני משתי סיבות:

1. הן הרבה יותר פרקטיות כאוזניות מולטימדיה מבחינת איכות הבנייה (גרמנית למהדרין)

2. אלה לעבודה מקצועית, כמו הM50, רק ברמה או שתיים מעל באיכות הסאונד, בכל פרמטר טכני.

אם אתה רוצה באמת לבנות מערכת בתקציב הגיוני אתה יכול להזמין את הביירדינמיק פה (אל דאגה זה אתר אמין ביותר, הזמנתי משם פעמיים בקלות רבה) ואז לחשוב על מגבר משולב DAC. המכשיר המשולב יכול בקלות מאוד לעלות יותר מהאוזניות, בעיקר כי המחבר בארץ מאוד ורוב הסיכויים שתצטרך להתמודד עם ייבוא אישי, כולל כל המיסים הנלווים.

ציטוט של Ivan

האוזניות שלי הגיעו   בקופסת עץ יוקרתית ומהודרת ממהגוני.............

באזור ה 150 דולר רק לארגז הזה.

אה וואלה, חשבתי שהם הפסיקו לייצר אותן מזמן (הם הזמינו אותן בזמנו דרך ספק חיצוני והוא פשט רגל והם הודיעו שלא יהיו יותר תיבות אבל ראה שהם התגברו על הבעיה בדרך זאת או אחרת). היא נראית גדולה כמו שולחן מהזווית שצילמת LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלכד את עיני אילו הנעלים שנעל IVAN. לפי הנעלים חשבתי שהן שייכות לאישה, אולם לפי הרגל זה של גבר ללא ספק.

לעניין האוזניות, למדתי דבר אחד בחיים. מוצר שלא מייצר כסף , לא שווה כסף.

אפשר לחשוב שיש לחברינו אוזן מוזיקלית רב גוונית . בסה"כ זה טירוף להשקיע סכום כזה .

סליל עם מגנט זה מה שזה. לשלם 2000 דולר זה ביזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...