המלצה לאוזניות 600 עד 1000 שקל - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאוזניות 600 עד 1000 שקל

Guy Tn

Recommended Posts

שלום, יש מצב שיופיע פה עוד פוסט שלי על שם "גיא" כתבתי אותו מוקדם יותר היום ומשום מה אני לא רואה שהוא מופיע בפורום.

אני מחפש במחיר של עד 1000 שקל, כמובן אשמח לשלם פחות אם יש משהו מספיק איכותי במחיר נמוך יותר, אשמח להתחיל מהצעות של עד 600 שקל.

השימוש באוזניות יהיה בעיקר לנגינה על תופים אלקטרונים והאזנה למוזיקה בדרכים

חשוב לי שיהיה סביב האוזן ולא על האוזן ושיהיה נוח לשימוש ארוך

אני כנראה גם הולך להזיע הרבה אז אם זה איכשהו עלול לפגום באוזניות אז עדיף עמידות.

תודה ושנה טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאתה צריך לטובת ניידות זה כבר מבטל חלק נרחב מהאופציות הקיימות.

זה מתחלק בין מראה - רוב האנשים לא ילכו בפומבי עם שנראות גדולות\מגוחכות על

הראש וחלק נרחב מהאוזניות האיכותיות נראות כך.

שנית צורת הבניה - מתחלקות בין כאלו סגורות, פתוחות, וחצי פתוחות (או סגורות)

ואני מניח שלא תרצה שתיהיינה דליפת מהותית מהאוזניות ושכל מי שיושב בקרבתך

ישמע כל צליל שיוצאת מהאזניות שלך.

חלק שלישי הוא הניידות של האוזניה - ישנם שהסלולרי אינו מסוגל לדחוף מספיק 

לרמת ווליום מספקת, מה שאומר שישנו הצורך ברכישה של מגבר במידה ומדובר גם בשימוש

נייד וזה לא בהכרח יהיה נוח, מה גם שלעיתים גם זה לא מספק לחלוטין.

בשורה התחתונה, אני מצטרף להמלצה מעליי, ה-MDR-1 במחיר נהדר לתמורה, הן מהאוזניות האלגנטיות 

ביותר בשוק, ואפשר בכיף להסתובב איתן בפומבי מבלי להרגיש כמו טרול, הן מאוד ידידותיות וסלחניות מבחינת

הגברה ויעבדו עם כל מכשיר נהדר. בנוסף הן אטומות מספיק בשביל לא להדליף החוצה ברמה מוגזמת, הן

לא אטומות ב-100%בווליום גבוהה, אבל די והותר לטובת שימוש בתחבורה ונסיעות עם רעשי רקע רבים.

לגבי חתימת הסאונד שלהן, מדובר מאוד כיפי נינוח, עם הדגשה של באס רך ונעים, וללא גבוהים צורמים.

רוב האנשים יאהבו מאוד את הסאונד שלהן כך שזו יחסית קנייה בטוחה למדי.

לגבי התיפוף אני לא מומחה בעניין אבל אני מניח שהן יתאימו למשימה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עניין הנוחות שווה התייחסות מאחר וזה אחד משלושת הדברים החשובים ביותר לטעמי באוזניה

ובמקרה שלהן הן מאוד נוחות ישר מהקופסה, לא יודע לגבי הזעה מוגברת במיוחד, לא מכיר אזניית

Over ear שתתמודד עם זה טוב יותר מאחרת. יצא לי להזיע איתן כשעבדתי בחצר ביום חם ולא הייתה 

בעיה, אני מניח שאוזניית In ear תיהיה הכי פרקטית להזעה\ספורט, אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי.

אם אתה חושב שאוזנייה בתוך האוזן תיהיה אופציה עדיפה כמובן שישנם לא מעט אפשרויות מעולות

בתקציב וגם בחצי ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות בתוך האוזן לא בא לי בחשבון, אף פעם לא הסתדרתי איתן. ובקשר למה שהמלצת בדקתי כמה ביקורות בגוגל והאמת שאני לא חושב שיתאים לצרכים שלי. אבל על הדרך בדקתי ביקורות על של AUDIO TECHNICA ודווקא יש ביקורות מאוד טובות, אתה מכיר את החברה? יכול להמליץ עליה או על דגם ספציפי של החברה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות נוחות אבל ה-M40X אמורות להיות בחירה טובה באיזור התקציב ויתאימו לאופן השימוש גם כן. 

מאיזו בחינה אתה חושב שה-MDR1A לא יתאימו? ו\או שאודיו טכניקה בדגמים המתאימים תתאים לך יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...