forza horizon 3 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

forza horizon 3

PuppEDogg

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שאחרי ההתקנה זה לא ממש משנה באיזה יוזר משתמשים ואפשר למחוק את היוזר שפתחנו כדי להוריד... אני אעדכן, מה שחשוב כמובן זה לשמור את המייל והסיסמה שנשלחו במהלך הקניה להתקנה חוזרת...

הסיבה קצת מוזרה, ברגע שמכניסים באפליקציית את היוזר והסיסמה שהמוכר נותן, ומנסים להכנס לחנות דרך האפליקציה, החנות נפתחת על היוזר שאתה עליו בפועל במערכת הפעלה, ולא על היוזר שהמוכר סיפק, מהסיבה הזאת זה לא נותן להוריד... לקח לי יומיים לשים לב לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה בבקשה. קניתי את הגרסה הרגילה מהלינק שפרסתם ,קיבלתי מהם את השורה עם אימייל והסיסמה, נכנסתי עם היוזר הזה לווינדוז, ונכנסתי לאפליקציה של ה אבל אני לא רואה את המשחק מופיע במשחקים שלי באפליקציה, כשאני הולך לחנות הוא מציע לי לקנות את המשחק, מה לא עשיתי בסדר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תקרא את ההודעות האחרונות

ציטוט של Lanzar

הסיבה קצת מוזרה, ברגע שמכניסים באפליקציית XBOX את היוזר והסיסמה שהמוכר נותן, ומנסים להכנס לחנות דרך האפליקציה, החנות נפתחת על היוזר שאתה עליו בפועל במערכת הפעלה, ולא על היוזר שהמוכר סיפק, מהסיבה הזאת זה לא נותן להוריד... לקח לי יומיים לשים לב לזה...

אין לי את האפליקציה של לבדוק, אבל אם אתה לוחץ על האווטר/שם משתמש/אימייל שלך ואז בתפריט שקופץ לוחץ שוב על זה הוא לא שואל אותך אם אתה רוצה להתחבר עם משתמש נוסף? ככה זה עובד אצלי עם החנות עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה אותו דבר בחנות, קצת מעצבן...

אבל אם אתה לוחץ על האווטר -> המשתמש שלך -> sign out בחלון החדש תופיע לך אפשרות להוסיף עוד משתמש, תלחץ account ותתחבר.

אחרי זה כדי להחליף משתמש זה אותו תהליך להתנתק רק שהפעם 2 המשתמשים שלך יופיעו ברשימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

^ תקרא את ההודעות האחרונות

אין לי את האפליקציה של XBOX לבדוק, אבל אם אתה לוחץ על האווטר/שם משתמש/אימייל שלך ואז בתפריט שקופץ לוחץ שוב על זה הוא לא שואל אותך אם אתה רוצה להתחבר עם משתמש נוסף? ככה זה עובד אצלי עם החנות עצמה

קראתי את ההודעות האחרונות, ואני לא רואה את המשחק באפליקצייה של הXBOX כמו שאמרתי, כשנכסתי לאתר של ACCOUNT המשחק מופיע כREFUNDED ברכישות!!!!! כבר יום וחצי אני פונה לתמיכה שלהם במייל ולא ממש מתייחסים אליי, פשוט אכזבה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שלפחות שני חברה פה קנו את המשחק בדרך הזו.

השורה התחתונה היא שזה עובד? כדאי?

באמת מעצבן שע"י החנות של מיקרוסופט הרשמית שוב אנחנו "נהנים" מפילוח שוק שמציב את כמי שמלאה באנשים שמוכנים לשלם יותר על אותה סחורה שמשווקת בשאר העולם במחיר נמוך משמעותית...

אין פה הובלה ויבואן/חנות מקומיים!

עריכה....

אני רואה שמוצר כבר לא נמצא בקישור שניתן פה קודם. אולי זה כבר אומר הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט בטח תפסה אותם ומחקה את כל המשמשים שהם פתחו.

בגלל דברים כאלה לא קונים משתמשים, רק סריאלים וגם זה מחנות מכובדת. מכובדת במקרה הזה אומר שיש להם לפחות היסטורית תמיכה/שירות לקוחות סבירים כי כל התחום הזה מאוד אפור ובעייתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הפסקתי לקנות מהנוכלים האלה לאחר ששילמתי המון כסף (יחסית) בזמנו על cod mw2 וvalve מחקו לי את המשחק.

cjs הסכימו לאקטב לי שוב את המשחק, ושוב הוא נמחק מsteam... לאחר מכן לא קיבלתי שום פיצוי. לא כספי ולא בדמות מפתח חלופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה חייב להגיד שפעם ראשונה אני שומע ש cjs עושים בעיות. עד עכשיו החשבתי אותם ליחסית אמינים.

אם אתה עוד חושב לקנות מחנות כזאת יש גם את cdkeys.com קניתי מהם כמה פעמים ובינתיים אין בעיות ולא שמעתי על אנשים אחרים שהיו להם בעיות עם האתר הזה. אבל לצערי אי אפשר להבטיח ב100% שבמקרה וכן יהיה בעיות יהיה מי לפנות אליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביני לבין החברים שלו יש לפחות 15-20 קניות של משחקים דרך cjs-keys והכל עבד חלק, גם לסטים וגם לבאטלנט, באסה שהם עושים בעיות עכשיו.

מה שכן כמו ש-IlanF אמר - בכל מקרה לקנות רק סריאלים, לא יוזרים. יוזרים זאת צרה בד״כ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש חוויה טובה מ-CJS-KEYS.

רכשתי מהם קרוב ל-20 משחקים ועד היום ברוך השם הכל עבר חלק.

האמת מעולם לא רכשתי משחק שדורש יוזר (ולא רואה סיבה לרכוש אחד כזה).

מה שכן הם לא תמיד הכי זולים, ככה שתמיד כדאי לנבור ברשת ולמצוא את העסקה המשתלמת ביותר. 

יש לא מעט פעמים שאפילו יש מחירים\מבצעים על כותרי AAA בחנויות המוכרות והטובות כמו , u-play, וכו"ב.

סתאם כדוגמא, לאחרונה רכשתי את ה-season pass של המשחק the division בחנות של u-play ב-40% הנחה, שיצא זול יותר ממה שמוצע בחנויות צד שלישי באותו הזמן שהוא היה במבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...