forza horizon 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

forza horizon 3

PuppEDogg

Recommended Posts

אני רוצה לקנות את המשחק למחשב אבל בחנות הרישמית של מייקרוסופט הוא עולה 300 ש''ח.

מישהו מכיר אולי מקום אחר ממנו אפשר לקנות?

אפילו חנות בארץ שמוכרת עותק פיזי כי אני לא מצליח למצוא.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ זה בדיוק ככה.

אתה פשוט מקבל קוד למייל אחרי רכישה, שאותו אתה צריך להפעיל באפליקציה של הXBOX ONE אצלך במחשב.

ד"א זה נכון לכל חנות שבחרת לקנות ממנה (קוד\סיריאל), לא מחייב דווקא ממה שאני הצעתי...זאת רק דוגמא.

games on win10 (2).png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מה שכתוב באתר זה שהם שולחים שם משתמש וססמא חדשים לגמרי שאני מתחבר דרכם והמשחק כאילו קיים על המשתמש הזה וככה אני מוריד למחשב.

אני מכיר איך קונים קוד למשחק ומורידים כבר יצא לי לקנות ככה משחק בסטים אבל באתר שהבאת רשום שזה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה אתה צודק, הם אכן שולחים שם משתמש/סיסמה לחנות של עם המשחק מקושר לחשבון הזה

ציטוט

After your payment, you will receive an unused account login details, which can be entered into your in order to get a full digital download of the game

בד"כ זה לא ככה ומקבלים פשוט סריאל.
כנראה שאו שבחנות של אין אפשרות לאקטב סריאל חיצוני או שהחנות הספציפית לא השיגה את המשחק ממפיץ רשמי כלשהו (גם אם מפוקפק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YoniDahan

hbe

ציטוט

קניתי סריאל מהאתר הזה שנתת... בסופו של תהליך הוא סיפק לי ערמה של אותיות ומספרים לא קשורים שאפילו לא מזכירים מפתח נורמאלי... יש לך מושג ?

משהו בתבנית כזאת - siztpp33s@outlook.com.br,byfxdds3sy8,name,name,18:3:1984,cqol131ako@163.com,97233183792,m:10096

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני קונה כל הזמן מהחנות הזאת, מעולם לא קבלתי משהו כזה.

תמיד זה הגיע כצילום של סיריאל של המשחק שרכשתי.

תפנה לתמיכה שלהם, הם עונים במיילים (מניסיון עבר).

רק אני אוסיף משהו....שברישום הראשוני הם מבקשים אימות דרך הודעת SMS לסלולרי שלך.

לאחר מכן (אחרי שפתחת אצלם משתמש), הם מזינים לך את הסיריאל לחשבון שלך (Autokey) באתר.

זה ניראה כך....(מהחשבון שלי)....

autokey (2).png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YoniDahan

^ אני קונה כל הזמן מהחנות הזאת, מעולם לא קבלתי משהו כזה.

תמיד זה הגיע כצילום של סיריאל של המשחק שרכשתי.

תפנה לתמיכה שלהם, הם עונים במיילים (מניסיון עבר).

מגלישה קצרה באתר ממה שהבנתי יש סוגים שונים של דרכים שהם מספקים בשביל לקנות משחקים.

מה שאתה ספציפית קנית זה אכן מספרי סיריאל של משחקים אבל הם גם לפעמים שולחים במקום משתמשי חדשים בשביל להוריד את המשחק.

הforza כנראה מצריך משתמש חדש ולא סיריאל.

ועדיין לא הבנתי איך זה עובד כל כך המשתמשים שהאתר הזה מספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מובן? הם נותנים לך שם משתמש וסיסמה, אתה מתנתק מהחנות מהמשתמש שלך ומתחבר עם זה שלהם, ואז כשאתה מחובר עם המשתמש שנתנו לך יהיה לך אפשרות להוריד את המשחק (במקום לקנות).

ככל הנראה אתה תצטרך להיות מחובר למשתמש הזה כשתרצה לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שכאן זה מראה ששולם... אני עדיין לא יכול להוריד והוא מבקש ממני לשלם שוב...

בכל מקרה בתהליך הקניה הוא מבקש להכניס פרטים בניהם מדינה, ישראל לא קיימת שם... יכול להיות שזאת הבעיה ? מישהו בארץ כבר הוריד ושיחק את המשחק ב ?

zzzzzzzzzzzzzzz55555555555555555555555.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...