רזולוציה 2K: פאנל TN GSync או IPS - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רזולוציה 2K: פאנל TN GSync או IPS

FireCharge

Recommended Posts

מתכנן לקנות מסך בקרוב בנוסף לכרטיס מסך. 

השאלה היא כזו: רוצה לעלות ל27 אינצ' 2k ומתלבט בין הS2716DG של דל, פאנל TN עם 144 הרץ ו GSYNC וללכת על 1080 כמו שתכננתי או ללכת על הMG279Q של אסוס שהוא פאנל IPS ו144 הרץ עם FreeSync אבל אז אני אצטרך לחכות לRX490 או איזה הצעה של שתהיה מקבילה ל1080 בלי צורך בCF. 

מה דעתכם? 

טכנית אני יכול להסתדר סתם עם פאנל בלי איזה של adaptive sync או משהו כזה, ולקחת את ה 1080. 

הצעות? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אחרי שראיתי אצל חבר שני מסכים איכותיים למדיי , אחד Tn והשני , אין פה לדעתי שום התלבטות ועלייך ללכת על האחרון .

לגבי סוגיית g-sync לעומת :

גם פה אין כלל התלבטות , הפיתרון של עדיף .

אין לי ניסיון אישי בעניין ,אבל מתוך קריאת סקירות רבות ברשת , המסקנה שלי היא שההפרש במחיר של כ -1000 ש"ח עבור , אינו מצדיק את ההפרש באיכות .

מה שלא ברור לי זה ההתעקשות שלך על מסך  144 הרץ שמייקר משמעותית את הרכישה .

הסבר בבקשה מדוע זה כל כך חשוב לך שאתה פוסל מסכים סטנדרטיים יותר עם 120 הרץ  ואפילו 60 הרץ שיגדילו בצורה דרסטית את מגוון המסכים הפוטנציאליים לרכישה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה לקנות מסך 120 הרץ רק שאני לא מוצא משהו במחיר של בערך 3000 בארץ. 

שוב כמו שאמרתי גם לא חשוב לי adaptive sync אני פשוט מחפש מסך עם ריפרש רייט של 90+ (עדיפות ל120 או 144), לגבי מול TN ברור שips ואלה שני מסכים שמקבלים לא מעט המלצות. 

קודם כל יש לי העדפה לקנות בארץ, דבר שני לגבי להזמין מאיביי אם מדובר במסך קוריאני כזה או אחר אם אין לו גרסה של perfect אני לא הולך לקחת את הסיכון. 

יש לכם הצעות למסכים אחרים שאני לא מכיר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...