האם באמת שווה לשלם יותר על מסך שעובד בתדר גבוהה של 120Hz לשימושים כלליים? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באמת שווה לשלם יותר על מסך שעובד בתדר גבוהה של 120Hz לשימושים כלליים?

ASI89

Recommended Posts

ממה שהצלחתי להבין תדר גבוהה חשוב למי שאוהב משחקים ב 3d ולאלו שמשחקים בצורה מיקצוענית on line .

היות ומשחקים מרובי משתתפים זה לא הקטע שלי ומהתנסות קצרה עם 3d לפני מספר שנים קיבלתי סתם כאב ראש , אני שואל אם זה באמת פרמטר ששווה לשלם עליו אקסטרא עבור המשתמש הממוצע שרק משחק בשביל הפאן  אבל ממש לא בצורה תחרותית כמו החבר'ה האלו שעבורם כל אלפית השנייה הינה קריטית מבחינת פרסים/אגו ושאר ירקות שממש לא מזיזים לי ?

הצרכים שלי די בנאליים ומסתכמים פחות או יותר בעריכת , צפייה בסרטים ומשחקים  כמו דום החדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא אחי! זה אינוודואלי מאוד.

תלוי בך איך אתה מעדיף את התמונה, אין ספק שזה עולם אחר לדעתי האישית לשחק במשחקי fps ב 144 מאשר 60 אני מרגיש הבדל עצום אבל גם שילמתי בהתאם. אז גם כדי לשקול עד כמה חשוב לך העניין. ברוב המקרים אם אתה לא משחק fps ורק דום זה האישו כאן אז עדיף לך לקחת מסך עם תדר של 60 ולהשקיע את הכסף בכרטיס מסך איכותי כמו 1070 לרזולוציה 1080p או ש כרטיס מסך 1080gtx שמולבשת מאוד על רזולוציה 1440p. יש שיטענו שאין הבדל בהרגשה באיכות של הגרפיקה. אישית אני יכול להעיד שיש הבדל דיי גדול . מציע לך לא לחשוב ללכת לכיוון ה 4 k לדעת הרוב זה עדיין מוקדם מדי אלא אם כן תאפשר על הגדרות ולפעמים יש דרופ ב fps. בהצלחה.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כיצד בדיוק בא לידי ביטוי אותו הבדל ?

הרי מצולמים ב 30 בשנייה והם נראים חלקים לחלוטין אז על אחת כמה וכמה מסך 60 הרץ, שאם אני מבין נכון ,מציג 60 בשנייה שזה הרבה יותר ממה שהעין האנושית מסוגלת לתפוס......

בהנחה שמה שאמרתי נכון אז מסך  120הרץ ובטח מסך 144 הרץ ,נשמע כמו זריקת כסף לפח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אחי בוא אגיד לך ככה. ובאמת שרק לטובתך. היה ממש הרבה דיונים כאן על העניין הזה גם על המסכים גם על הכרטיסים וגם על ה fps. אני כבר מריח דיון סוער שעלול להתרחש כאן עם כל מיני תגובות מיותרות של אנשים שטחנו מים על הנושאים האלה. לכן אתן לך את התשובה שלדעתי תפתור לך את כל הדילמות וגם תחסוך כאן הרבה שאלות. YouTube. ו תאמין לי שלמדתי הרבה מאנשים שעשו שם השוואות ובדיקות. מכל זה בסופו של דבר תבין שאין תשובה חד משמעית. יש רק שני אלמנטים חשובים כאן. תקציב. וצורך.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימוש כללי עדיף מסך 1080P עם פאנל לו צבעים יפים וזוויות צפיה טובות.

מסך מוקדם מדי לקנות למי שאין בזה צורך/שימוש ראוי.

ובכל מקרה צריך להיות מודע לחסרונות.

לי יש 2 מסכים וטלוויזיה.

לפני בערך 6 שנים גמרתי עם פאנלים TN והחלפתי את כולם למסכי .

תענוג.

במיוחד לשימוש כללי ומגוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי ה3D מחכה ל4K.

אם אתה משחק FPS הרבה אז 144HZ TN אולי חשוב לך.

לשאר הדברים עדיף.

בהמשך יגיעו IPS עם קצב ריענון גבוה.

עד אז גם 60HZ עושה את העבודה.

אם חשוב לך שהוא יהיה קצת יותר מותאם גם למשחקים, נסה למצוא דגם עם DELAY נמוך יחסית לIPS.

לחלקם יש MODE למשחקים למקרה הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...