מכונת נספרסו - יותר טוב מנס קפה של בית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונת נספרסו - יותר טוב מנס קפה של בית?

Tsachi E

Recommended Posts

אני מתלבט אם לרכוש אחת. השאלה האם אתם מרגישים הבדל ממשי בטעם בין קפסולות נספרסו לבין נס קפה מגורען רגיל שאפשר להכין בבית כמו ג'יקובס או טייסטרס צויס? 

ומעבר להבדל בטעם , איזה עוד יתרונות אם בכלל יש למכונה כזו? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהשאלה נראה  שכנראה אינך "מבין גדול בקפה". 

מציע שתנסה את הקפה נמס גולד אספרסו. הוא כנראה הקפה נמס הכי יקר בארץ

אבל שווה כל אגורה. (בין 44 ל 57 שקל לצנצנת של 200 גרם). אנחנו שותים רק אותו

בזמן שמכונת האספרסו רק תופסת אבק ומקום על השיש.

72814.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מכונה של נספרסו והתשובה היא חד משמעית כן, הקפה יותר טעים מכל קפה נמס שטעמתי עד היום. יתרה מכך, ניסיתי גם כל מני קפסולות תחליפיות (של עלית ושל שופרסל כמדומני) - והן פחות טעימות מהקפסולות המקוריות של נספרסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

72814.jpg

רק רוצה לציין שכל "מבין גדול בקפה" היה פוסל על הסף כל קפה נמס שהוא. לא משנה כמה הוא עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של alont

רק רוצה לציין שכל "מבין גדול בקפה" היה פוסל על הסף כל קפה נמס שהוא. לא משנה כמה הוא עולה.

מצטרף.

אני באמת שלא מבין גדול בקפה, כיוון שלא מנסה משהו חדש.. במובן זה טעמי לא השתנה מימי שירותי בצה"ל.

מעדיף לבקש לטחון לי פולי ערביקה ומכין את ה"בוץ" ידנית בבית, או אם אין אפשרות אחרת, קונה "אלאדין" וזה די מספק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השואל הסתפק בקפה נמס עד היום, ולכן קיבל ממני המלצה לקפה נמס.

מה הטעם לפתח דיון עכשיו על קפה על ידי  "מבינים גדולים" שרובם מטיפים שרופים  כמו משתמשי לינוקס?

ירצה השואל - ינסה קפה נמס אחר. ירצה - ילך לחבר עם נספרסו או לחנות שלהם, ואז יחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתיימר להיות מבין גדול בקפה, אבל פותח השרשור שאל אם נספרסו יותר טוב מקפה נמס, ומהתשובה שלך אפשר בטעות להבין שאולי יש סוג מסויים של קפה נמס שעדיף על נספרסו.

למקרה שזה לא היה ברור מהתשובה שלי - לדעתי נספרסו עדיף על קפה נמס, לא משנה כמה הוא עולה.

@Tsachi E רק תשים לב שהקפסולות שאתה משתמש בהן איכותיות מספיק. תנסה כמה מותגים של קפסולות עד שתמצא משהו לטעמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית ובעבודה נספרסו, מחזיק בד״כ גם נמס של ג׳ייקובס בבית. הג׳ייקובס מאוד טעים אבל זאת לא החוויה של אספרסו, רחוק מזה. כשאני לא על אספרסו אני בד״כ מעדיף לשים שחור על האש. בנמס אני משתמש כשאין לי זמן ושכחתי להזמין קפסולות והן נגמרו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא משנה אבל אני אספר איך הגעתי לנס קפה שהמלצתי עליו.

היינו במלון 5 כוכבים במילנו מספר לילות. כמצופה במלון כזה במילנו,  מכונת אספרסו עם בריטסטו מדופלם

עמדו לרשות הסועדים. באחד הימים המכונה גמגמה, התור לקפה היה ארוך ובגלל חוסר הזמן אמרנו

נו, נשתה נס קפה. נס הקפה היה בקערה שלא מזוהה אבל מייד שהתישבנו וטעמנו שנינו אמרנו ביחד: איזה קפה מעולה. נברר מה זה.

המלצר קרא למנהל המשמרת, שקרא לטבח, שהגיע לשולחננו במדים, ועם צנצנת הקפה המקורית בידו.

ומאז, כמעט רק נסקפה גולד אספרסו אצלינו בבית. לעיתים רחוקות נספרסו עם קפסולות  של קפה ג'ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nitzanj

יש לי בבית ובעבודה נספרסו, מחזיק בד״כ גם נמס של ג׳ייקובס בבית. הג׳ייקובס מאוד טעים אבל זאת לא החוויה של אספרסו, רחוק מזה. כשאני לא על אספרסו אני בד״כ מעדיף לשים שחור על האש. בנמס אני משתמש כשאין לי זמן ושכחתי להזמין קפסולות והן נגמרו...

אני ממש לא מחזיק מעצמי אנין טעם בקפה אבל ג'ייקובס הוא פשוט גועל נפש. בד"כ אני שותה טיססטר צ'ויס רגיל וזה מספיק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

72814.jpg

טוב שמע, די סקרנת אותי אז החלטתי לנסות. וזה לא זול בכלל, 52 ש"ח במגה בעיר. מה שבעצם הופך את זה לקפה הכי יקר שאי פעם רכשתי לבית. 

די ציפיתי לאיזה טעם מיוחד שיצדיק את המחיר המנופח, אבל בתכלס? לא נפלתי ודי התאכזבתי. קפה טוב ואיכותי אין ספק, אבל די דומה בטעמו לסוגים אחרים, זולים יותר, שאפשר לקנות בסופר.

הקפה הכי ייחודי בטעמו  שיצא לי לקנות, זה הקפה החדש והמעולה של טייסטרס צויס - בריסטה, שאגב, במחיר סביר בהחלט - 34 ש"ח:

12310900_8801055707966-308x308.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות וההמלצות. אז אפשר לסכם שעל דעת הרוב, נספרסו זה רמה אחרת , הרבה יותר טובה מזו של הנס קפה הביתי, על שלל סוגיו.

עדיין לא יודע אם ארכוש את המכונה היקרה עם הקפסולות היקרות עוד יותר, אך התגובות החיוביות שלכם בהחלט צעד קדימה לשם.  תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו שהבנתי שיש גם מכונות זולות יותר בהרבה, אז כנראה ארכוש אחת בכל זאת. מצאתי מכונה ממש בסיסית של נספרסו ב470 ש"ח! 

ארכוש אותה בצבע השחור היפה, שגם  שיתאים  לשולחן השחור שלי וזה כל כך קטן שזה יתאים לי לחדר מבלי לתפוס יותר מדי מקום על השולחן. 

הנה היא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...