רכישת מסך 144hz - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מסך 144hz

chandler

Recommended Posts

היי חברים.. כבר שלוש שנים שהVG248QE אצלי.. ובזמן האחרון הוא עושה לי קצת בעיות.. ובכללי הeye strain ממנו מטורף... ואפילו הגלוס מציק לי ממש.. החלטתי לקנות חדש.. כרגע אני נוטה אך ורק לכיוון BenQ .. אני מתלבט בין ה30T וה20G ... כמובן שהG-Sync משך את עיניי ואני מתלבט אם הוא שווה את זה.. יש לי 980 .. האם ה20g שווה את התוספת של ה1000+ או שלהביא את ה30T ב1800 שח וזהו?

אגב מה שממש אהבתי זה הlightboost על 10% באמת נותן הרגשה של מסכי TFT ישנים.. 

יש משהו דומה בבנקיו? והאם זה נעשה עם תוכנה נפרדת? או שזה כלול בתוך טכנולוגיית הblur reduction והblack equlizer של benq?

**עם הZ אני לא רוצה להתעסק ועם כל העדכוני פירמוור שלהם.. מה גם שיש לי חבר שרכש את ה30T לפני כחצי שנה ולא יכל להיות יותר מרוצה..

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם מעולים...

אני למשל בלי GSYNC ומרוצה מאוד, הבעיה היא שלמי שיש GSYNC אומר שבשבילו 144HZ זה לא שווה בלי GSYNC, אני אישית לא הרגשתי צורך לטכנולוגיה הזו עבור מסך של FHD.

תחשוב על זה ככה: מסך קונים אחת לכמה שנים, אם יש לך את התקציב אני מאמין שGSYNC יעזור לך לחוויה, אחרת לך על ה-T

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היא אם במשחקים שגם ככה אני מקבל הרבה מעל 144 פריימים הg-sync יעשה ההפך...יזיק? כמו למשל במשחקי הfps שזה העיקריים שאני משחק .. csgo וכד'.

בעיקרון בגלל שאני משחק גם משחקים אחרים חשבתי על הg-sync למקרה שהכרטיס שלי כבר לא יסחוב..עוד כמה זמן..

בעיקרון אני גם לא חושב שהבנתי לגמרי ב100% את מה שהטכנולוגיה הזו נותנת ... קראתי על סנכרון פריימים כשהכרטיס לא מגיע לfps גבוה מספיק אז הhz מסתנכרן עם הfps

אני ממש צריך עזרה עם זה כדי שלא יקרה מצב שזה פיצ'ר שאני לא באמת צריך חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן אני קורא REVIEWS כרגע איפה שאנשים דווקא מתלוננים על הצבעים והVISUALS הכללי של ה30T, זה מוצדק? זה באמת POOR כמו שאומרים? יותר POOR מהVG248QE שלי אחרי לייטבוסט? (יש לי 2 מצבים , או שאני משחק על 120HZ עם לייטבוסט 10%) או שאני מוריד לייטבוסט ונשאר על 144HZ עם CALIBRATION כמו פה : https://pcmonitors.info/reviews/asus-vg248qe/

(ההגדרות שהולכות עם הTHEATER MODE) .. למרות שזה בהיר למדיי.. בכל מקרה האסוס שלי ידוע בצבעיו הנחותים, אם אני רגיל לזה האם ה30T למשל יהווה בעיה?

עריכה :

הרגע ראיתי ש11Z זה מסך זה שממש מתאים לי , אבל סדרת ה-Z ידועה בשל בעיות FIRMWARE, למישהו יש מושג אם בישראל כרגע מה שיש בזאפ (ובחנויות כמו אייבורי בפרט יש V2? מסכים עם V1 הם נורא בעייתיים בגלל זה BENQ שחררו FIRMWARE נוסף שמאפשר STROBING לסדרת ה-Z) מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי את זה את פעם...  הם אמרו שאתה יכול לבקש מהיבואן הרשמי במידה וקנית דרכו שיעדכן  את ה firmware למה שאתה צריך... 

התשובה שלהם הייתה ככה. 

"למיטב ידיעתנו כל המשלוח האחרון היה עם הקשוחה העדכנית... במידה ולא יש ליבואן את הכלים לעדכן לבקשתם."

זה כמובן מתורגם מאנגלית לנוחיותך ?

את השאלה שאלתי לפני כחודשיים אז אני מניח שלא אמורה להיות לך בעיה בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...