ריענון ללופ - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריענון ללופ

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של captaincaveman

691199157f20a8cb9694053b96102421.jpg

הגיעו קצת דברים מסין.

Sent from my A0001 using Tapatalk

מברוק , גם אתה קיבלת ערימת עטיפות ניילונים של BARROW ???

אני תקוע בינתיים , רק מחכה למאגרים המשולבים TOP לD5 , כל השאר הגיע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BARROW מאד מעניינים אותי, יש גם חנות בארה"ב שמוכרת אותם שמעתי. 

תעדכן אם הם איכותיים. 

אני בעצמי מתנדנד בין BARROW ל-PRIMOCHILL ו-XSPC. 

EK ירד מהפרק כי הגודל של הצינור שלהם לא סטנדרטי, 12ממ חיצונית, פחות 30% עובי קיר מ-13ממ. הם גם דוחפים מחיר אחו-שקשוקה למטר צינור וככה תוקעים אותך. 

האמת אותו סיפור עם XSPC, שלדעתי האישית יש פיטיניגס הכי לטעמי אסתטית, אבל גם גודל 14ממ חיצוני לא סטנדרטי שמתאים רק לצינור שלהם שהם דוחפים במחיר לא סימפתי. 

PRIMOCHILL נראים טוב אבל לא מצאתי הרבה חוות דעת על האיכות שלהם. 

BARROW גם נראים טוב בצורה מינימליסטית שאני מאד אוהב רק קצת קקמייקה לבצע קניות מכל מקום שלא אירופה. אי נוחות קטנה אבל מקסימום נזמין מארה"ב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, מחיר הוא פקטור משמעותי אחרת למה לקנות BARROW אלא אם כן אתה ממש אוהב את העיצוב. 

לא יודע מה המחיר ב-ALIEXPRESS אבל מצאתי את האתר בארה"ב: https://modmymods.com/fittings.html?limit=all&manufacturer=481

מה שכן, לא הבנתי אם אלו פיטינגס לצנרת קשיחה או רכה. לא רשום בצורה ברורה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HunterVee

BARROW מאד מעניינים אותי, יש גם חנות בארה"ב שמוכרת אותם שמעתי. 

תעדכן אם הם איכותיים. 

אני בעצמי מתנדנד בין BARROW ל-PRIMOCHILL ו-XSPC. 

EK ירד מהפרק כי הגודל של הצינור שלהם לא סטנדרטי, 12ממ חיצונית, פחות 30% עובי קיר מ-13ממ. הם גם דוחפים מחיר אחו-שקשוקה למטר צינור וככה תוקעים אותך. 

האמת אותו סיפור עם XSPC, שלדעתי האישית יש פיטיניגס הכי לטעמי אסתטית, אבל גם גודל 14ממ חיצוני לא סטנדרטי שמתאים רק לצינור שלהם שהם דוחפים במחיר לא סימפתי. 

PRIMOCHILL נראים טוב אבל לא מצאתי הרבה חוות דעת על האיכות שלהם. 

BARROW גם נראים טוב בצורה מינימליסטית שאני מאד אוהב רק קצת קקמייקה לבצע קניות מכל מקום שלא אירופה. אי נוחות קטנה אבל מקסימום נזמין מארה"ב. 

יש לך גם fittings 14mm של barrow שזהים לxspc ועולים 21$ לשמיניה , במחיר של 2.625$ ליחידה לא תמצא זול יותר וגם צנרת 14 של barrow אתה יכול לקנות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...