מסך דל נפל. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך דל נפל.

hzhz24

Recommended Posts

המסך נפל. בנפילה יצא המסגרת . ושני חוטים מהמסך נותקו. לא יודע היכן צריך למקם אותם וגם באיזה אופן . 

המסך לא נדלק שהכנסתי אותו למסגרת. פעם אחת נדלק אור (ללא תמונה )שנגעתי בחוטים. המסך נראה שלם וטוב רק השני חוטים האלה בחוץ

חוט לבן דק למטה בתמונה. 

2175099.png

חוט לבן עבה למעלה במסך

2378022.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חוט לבן ודק" מתחבר למודול הלחצנים שנמצא על המסגרת הקדמית של המסך. המסך יכול לפעול גם בלי שתחבר אותו.

"חוט לבן עבה" מתחבר בצד הפנימי העליון של הלוח הכחול. ויש לו כיוון כמובן.

הדרך ההגיונית זה להפריד את ריבוע המתכת מגב הפלסטיק של המסך, לחבר את כל החוטים למקומם, ואז לסגור את הגב על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ZiggyMan

"חוט לבן ודק" מתחבר למודול הלחצנים שנמצא על המסגרת הקדמית של המסך. המסך יכול לפעול גם בלי שתחבר אותו.

"חוט לבן עבה" מתחבר בצד הפנימי העליון של הלוח הכחול. ויש לו כיוון כמובן.

הדרך ההגיונית זה להפריד את ריבוע המתכת מגב הפלסטיק של המסך, לחבר את כל החוטים למקומם, ואז לסגור את הגב על המסך.

החוט העבה הלבן. מאוד קשה לחבר אותו. להכניס לחריץ אבל זה לא נתפס. הוצאתי את המסגרת ממתחת. בלי קשר שגם לא נוח להכניס אין מרווח . שאר החוט שמחובר למסך יש שני לחצנים בצדדים. אבל בלוח הכחול בחיבור שם לא רואה שיש משהו שניתן ללחוץ ואז להכניס את החוט .

http://www.siz.co.il/codes.php?i=zrljg2z1mytm.png

והחוט הלבן הדק. היה לפני כן מודבק על פנים המסך. אני לא יודע היכן הזיזים מזהב צריכים לגעת. אולי על הלוח הכחול של הלחצנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי העבה: בד"כ מחברים אותו קודם ללוח הכחול, ואז לפאנל המסך. זה יותר קל. כמובן זה אומר שתצטרך לנתק אותו מהפאנל. הוא מודבק שם, וקל לשבור שם דברים.

אין לו לחצנים, זה פשוט נכנס וזהו. שים לב לכיוון.

לגבי הדק, כן, זה מה שכתבתי. גם שם יש כיוון כמובן, אבל את זה אפשר לנסות אם אתה לא יודע. לא יגרם נזק אם תחבר הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ZiggyMan

לגבי העבה: בד"כ מחברים אותו קודם ללוח הכחול, ואז לפאנל המסך. זה יותר קל. כמובן זה אומר שתצטרך לנתק אותו מהפאנל. הוא מודבק שם, וקל לשבור שם דברים.

אין לו לחצנים, זה פשוט נכנס וזהו. שים לב לכיוון.

לגבי הדק, כן, זה מה שכתבתי. גם שם יש כיוון כמובן, אבל את זה אפשר לנסות אם אתה לא יודע. לא יגרם נזק אם תחבר הפוך.

אני לא יוציא את החוט שמחובר למסך. זה לא באמת יעזור. פשוט מוזר לי שרק צריך להשחיל בלוח  וזה יתפס לבד. אני שם לב שהמדבקה הכחולה תהיה בכיוון מעלה והזיזים מזהב למטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה כמו שתקנה פלאפון, תזרוק אותו על הרצפה והמסך ישבר... עכשיו אתה הולך למעבדה ומשלם כמה מאות שקלים או שמתקנים לך אותו במסגרת האחריות? כמובן שאתה הולך למעבדה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היה צריך להרים את הפלסטיק השחור ואז להכניס את החוט הלבן העבה ולסגור.  המסך לא נדלק. החוט הלבן הדק לא רואה אף מקום אפשר לחבר אותו במסגרת הלחצנים . 

עריכה. שיחקתי אם החוט על אוחרי המסך. והוא נדלק ואני עובר על אותו מקום ונכבה. שם להדביק אותו? ואני לא מבין איך הלחצנים בכלל יגיבו אם אין שום חיבור אליהם

705869.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך  Dell -24- P2414H

כפי שציינתי  חיברתי את החוט העבה. לא אמרו לי פה שצריך להרים את הפלסטיק השחור ולהכניס את החוט ולסגור. יצא לי לראות דרך יוטיוב ודווקא ממחשב B|.

ושאני לוקח את החוט הדק ומעביר אותו על פני המסך מבפנים יש מקומות שהוא נדלק וגם נכבה. אז תחילה הדלקתי ושמרתי אותו כך. כי הכפתורים במסגרת לא מגיבים ולא יודע איך לגרום להם להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...