יומן פרוייקט - Thermaltake core X71 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומן פרוייקט - Thermaltake core X71

Works4me

Recommended Posts

פותח יומן פרוייקט מסודר כמו שביקשו חלק מן האנשים ....

כרגע מצב המלאי הוא כזה :

מעבד :נשאר 5930K ( שום סיבה להחליף חוץ מבנצ'ים )

לוח : נשאר ASUS X99 DELUXE ( וואו אין לי USB TYPE C , מה אני אעשה עם ה.... הממממ , אין לי שום דבר לחבר שם )

זכרונות : כרגע 4 סטיקים של 4GB 2400MHZ RIPJAWS , אולי ישודרגו בהמשך ( לא SHOW STOPPER )  

ספק : נשאר CoolerMaster  V1000 GOLD ( די והותר לכל המערכת )

מארז : כשם הכותרת כן הוא - THERMALTAKE X71 , "מגדל" גבוה למדי ( הגיע ממש מהר מאמאזון , לא מוכרים בארץ )

pic2.jpg

בגלל גובה המארז קניתי כפתור POWER ו-RESET חיצוניים שישב על השולחן במקום לחפש את הכפתור בכל פעם 

s-l1600.jpg

כרטיסי מסך : פה אין בעיה - זוג MSI GTX 1080 gaming X בSLI עם גשר HB של NVIDIA ( עד שיתאפשר לקנות משהו יותר עדין על העין , גשר מכוער לדעתי )

קירור : בלוקים לכרטיסי המסך של BYKSKI שאמורים לעבוד טוב ונראים לא רע בכלל ( הגיעו )

למעבד EK SUPREMACY EVO 

מאגר + משאבה MONSOON SERIES 2 PREMIUM D5 

רדיאטורים : זוג EK COOLSTREAM CE 280 בגג ותחתית המארז .

רדיאטור EK COOLSTREAM CE 420 בקדמת המארז ( הוזמן , אמור להגיע עוד שבוע )

מחברים וצנרת : אקרילית  16/12 ומחברים בצבע שחור ( קיימים אצלי בצבע ניקל של EK ויש שחורים של BARROW שמגיעים אוטוטו )

מאווררים : Thermaltake RIING 140 , אחלה מאווררים , בקר שליטה נוראי ובעייתי ובגלל חיבור 5 הפינים של TT האפשרויות מעט מוגבלות , הזמנתי כבר מחברי 5 פין בשביל ליצור מפצלים ולעבוד מבקר בודד במקום זוג בקרים .

נראה לי שזהו , המסך לא יוחלף בשנים הקרובות ( X34 ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ממש REVIEWS שלהם מחוץ לסין אבל יש שרשור שלם בנושא בOVERCLOCK.NET 

http://www.overclock.net/t/1447454/bykski-watercooling-blocks-from-china

חלק אוהבים , חלק לא אבל רובם מסכימים שהאיכות ברמה גבוהה , בחלק מהקיטים שלהם התלוננו שצריך לבצע שיוף מחדש ( LAPPING ) לתחתית הבלוק כי הוא לא היה ישר לגמרי אבל מדובר בבלוקים שהיו חלק מהקיט

אני אצלם קצת היום או מחר , עדיין מחכה לרדיאטור 420 מEK שיצא היום בDHL אז אני כנראה לא אתקין השבוע , אולי מקסימום אעביר הכל למארז ואבדוק מידות צנרת לחסוך זמן .

מזל שהזמנתי את הבלוקים מתי שראיתי את המכירה כי עכשיו המחיר עלה ל900 ש"ח לזוג ( קניתי ב650 ש"ח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

עם איזה משחה אתה מתכוון להשתמש? PK-3?

אתה מתכוון להשתמש בנוזל קירור צבעוני או מים מזוקקים?

אני כנראה אשתמש כרגע בmx4 , יש לי מזרק 20 גרם שלם , חבל לי לקנות עוד 30 גרם של pk-3 , פחות טובה אבל עושה את העבודה ולא בהבדל ניכר .

בקשר לנוזל ... עדיין בהתלבטות אם להשאיר צלול או לערבב עם הek blood red שיש לי , נראה שהכל יורכב מה יראה יותר נכון 

אני אצלם מחר את המארז , לדעתי יפהפה 

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

אף פעם לא עבדתי עם קשיחה, מאוד מעניין לראות, אם אתה מתכנן לעשות הכל ביום אחד, תקרא לי, בירות עליי ?

אם התכנון והמידות מתבצעות נכון אז אין שום בעיה לסיים את זה גם בכמה שעות .

בכל מקרה איך בירות עליך אם הן כבר אצלי במקרר ???  ( רק סטלה ולף בראון )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...