תקלה מוזרה - חייב עזרה דחופה בבקשה!!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה מוזרה - חייב עזרה דחופה בבקשה!!!

DavidGr

Recommended Posts

שלום רב,
אתם התקווה האחרונה שלי אז אני מאד מקווה שתעזרו.

לפני חצי שנה קניתי  מחשב נייח בIVORY. מחשב רגיל סה"כ.

התחלתי לקבל תקלות מוזרות.
מדי פעם, ללא התרעה מוקדמת המסך נתקע (תמונה מצורפת). כשזה קורה כל מה שמחובר לחמשב מפסיק לעבוד גם. עכבר, מקלחת, כרטיס קול ועוד...
הדרך היחידה לצאת מהמצב הזה היא לעשות ריסט דרך הכפתור.
התקלה הזאת כאמור מתרחשת ללא סיבה וללא קשר למה שאני עושה. לפעמים זה קורה כמה פעמים ביום ולפעמים פעם בשבוע.

- המחשב נכנס למעבדה של IVORY והם לא מצאו שום דבר לא תקין אך לכל מקרה הם החליפו את הלוח אם. הם אמרו לי שכנראה התקלה היא לא במחשב אלא באחד הגורמים החיצוניים.
מאז החלפתי כבלים של המחשב והמסך, החלפתי מקלדת ועכבר, ניסיתי לנתק מהמחשב לגמרי כל דבר חיצוני כמו כרטיס קול, , מקלדת שליטה... 
עשיתי אפילו פירמוט למחשב כדי לשלול את האופציה שהתקלה היא בתוכנה ולא בחומרה.

שורה תוחתונה --- התקלה לא נפתרה.
לפני שבוע שלחתי את המחשב בפעם השניה למעבדה של IVORY. המחשב היה שם 4 ימים והם שוב לא מצאו שום תקלה.

כצפוי - התקלה לא נפתרה. ועדיין כל כמה שעות/ימים אני מקבל את המסך התקוע הזה.

עוד תקלה שחשבתי שהיא לא קשורה אבל נראה לי כרגע שהיא כן -> אני מתעסק במוסיקה ויש לי איכותיות. מאז שקיבלתי את המחשב החדש התחלתי לחוות בעיות באוזנייה שמאלית עד כדי ניתוקים מוחלטים שלה. הייתי בטוח שהתקלה היא באוזניות שכן הן כבר ישנות. קניתי חדשות. התקלה באוזניה שמאלית המשיכה. בשלב זה חשבתי שהתקלה היא בכרטיס קול החיצוני שלי. אז חיברתי את האוזניות ישירות למחשב. להפתעתי הרבה ... גם אז לא שעמתי כלום באוזנייה השמאלית.

חברים יקרים.... אני נואש  ומותש כבר!! האם יש סיכוי כלשהו שתוכלו לעזור לי??
IMG-20160804-WA0004.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא לערוך את הכותרת לפי חוקי הפורום.

ללא BSOD יהיה קשה לסייע לך - הניחוש שלי לפי התמונה המצורפת שהבעיה בכרטיס מסך

אם יש לך יציאה על הלוח - נתק את הכרטיס הרחבה והשתמש ביציאה המובנית

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...