מארז HTPC שמכיל ספק כח בגודל מלא וכרטיס מסך עד 30 ס״מ, יש דבר כזה? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז HTPC שמכיל ספק כח בגודל מלא וכרטיס מסך עד 30 ס״מ, יש דבר כזה?

Tzach_n

Recommended Posts

מעוניין להחליף את המארז שלי למארז ואני רוצה להשתמש בספק כח והכרטיס המסך הקיימים שלי:

Seasonic X-650 ו GTX 680 Superclocked Signature 2

הספק הוא ATX רגיל והכרטיס באורך 25 ס״מ. עד עכשיו לא הצלחתי למצוא משהו שיכניס את שניהם. הכי קרוב שמצאתי הוא Lian Li -Q11B אבל בו אפשר להכניס כרטיס עד 24 ס״מ בלבד.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את ה250D , הוא בסדר , זרימת האוויר מקדימה מאוד מוגבלת בגלל הפאנל הקדמי אם כבר אז קח את ה380T , אותו מבנה רק מאוורר הרבה יותר , יש תקציב או מה שבא ברוך הבא ?

יש לך שוכבים דוגמת הSILVERSTONE GD09 , 

1115121.jpg

מארזי קוביה קטנים כמו הCOOLERMASTER ELITE 130

Cooler-Master-Elite-130-Mini-ITX.jpg

ואם תרצה גדול יותר אז יש את הMINI-ITX הגדולים יחסית כמו הMANTA של והDEFINE NANO S

manta-1b.jpgdefinenanos.jpg

וזה מכסה את רוב סוגי הקטנים אשר יכולים להכיל כרטיסים בגודל מלא וספק רגיל .

כמובן שיש עוד הרבה וגם זולים יותר אך את אלו קל להשיג 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה הצעות פה תודה! תקציב? לא הייתי רוצה לעבור 500 ש"ח

אני רואה שה  Silverstone תומך לוחות ATX וגם ספקי כח בגודל מלא, אם ככה אני יכול פשוט להעביר אליו את כל המערכת שלי כולל הספק כח וה-GTX680? אם כן נפתרה לי הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חוץ מהMANTA הכל נכנס לך בתקציב , הייתי הולך על הNANO S , רק תבדוק שהגודל אכן מתאים לך כי הוא בעומק 40 ס"מ , הגובה הוא 33 ס"מ והוא מרווח בהרבה מה250D אם תרצה לזרוק במארז כל מיני קירורי מים ושטויות , קח בחשבון אין לו מפרצי 5.25 לכונן אבל מצד שני מי ממש משתמש בהם בימינו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tzach_n

אחלה הצעות פה תודה! תקציב? לא הייתי רוצה לעבור 500 ש"ח

אני רואה שה  Silverstone תומך לוחות ATX וגם ספקי כח בגודל מלא, אם ככה אני יכול פשוט להעביר אליו את כל המערכת שלי כולל הספק כח וה-GTX680? אם כן נפתרה לי הבעיה...

אכן , והוא מארז באמת טוב , היה לי את הGD04 ( אותו מבנה ) אם אתה משתמש בכונן אופטי אולי תצטרך נמוך למעבד 

מוזר , היו הרבה חנויות שמכרו אותו אבל כרגע אין בכלל ....

להזמין מאמאזון גרמניה יעלה 610 שקלים עם מיסים עד הבית :

https://www.amazon.de/gp/product/B00KPP8ASO/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משתמש בכונן אופטי... לכן אין בעיה. אני מניח שאי אפשר יהיה להכניס בו H100i?

אגב יש איזה סידור שבו הוא יכול להיות בתצורה עומדת ולא שוכבת? לחסוך מקום וזה... 

לגבי ה Nano S אם אני מתקין בו את ה H100i שלי אני אהיה חייב לפתוח את הפאנל העליון לאוורור נכון? אני יודע שיש אפשרות גם לשים את הרדיאטור מקדימה אבל פחות אוהב את המראה ככה... מצד שני אפשר גם לקנות איזה אוויר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tzach_n

לא משתמש בכונן אופטי... לכן אין בעיה. אני מניח שאי אפשר יהיה להכניס בו H100i?

אגב יש איזה סידור שבו הוא יכול להיות בתצורה עומדת ולא שוכבת? לחסוך מקום וזה... 

לגבי ה Nano S אם אני מתקין בו את ה H100i שלי אני אהיה חייב לפתוח את הפאנל העליון לאוורור נכון? אני יודע שיש אפשרות גם לשים את הרדיאטור מקדימה אבל פחות אוהב את המראה ככה... מצד שני אפשר גם לקנות איזה קירור אוויר טוב.

דווקא לדעתי בNANO S מקדימה יהיה יפה ( עניין של טעם )

את הGD09 אי אפשר ממש לשים על הצד ( יש לו מאווררים בחלק התחתון או העליון , תלוי על איזה צד תניח אותו ) ולגבי הLIAN LI , ממש יפה וכך גם יקר , בהזמנה אם ישלחו לארץ יעלה לך לפחות 1500 ש"ח וזה כנראה יהיה הO5 כך שגם תאלץ לקנות לוח MINI ITX שיתאים .

בכל מקרה באותו מחיר של הGD09 יש לך את הRVZ01B שבו תוכל להכניס ספק רגיל , אל תבלבל אותו עם הRVZ01 ה"רגיל" שבו תצטרך גם ספק SFX קטן  

יש גם את הFRACTAL DESIGN NODE 605 אבל הוא קצת חורג מהתקציב , קיים אצל פלונטר ב750 ש"ח 

איזה יש לך כיום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI Z77A GD65

אני ממש מתלבט אם ללכת על מארז שוכב, יש לי בעיה עם זה מכיוון שהארונית מדיה שלי לא תכניס אותו, יש בה כבר רסיבר, וממיר ואין יותר מדי מקום אחר לשים אותם. מה גם שאני מתכוון לשים שם סנטר ולהוציא את הפלייסטיישן אז מחשב שוכב בטוח לא יכנס שם לכן חשבתי לקחת מארז שוכב ולהציב אותו ליד הארונית. 

תאכלס עכשיו שראיתי שיש מארזי שתומכים בלוחות ATX נראה לי יותר הגיוני לקחת מארז קטן יחסית שמכניס לוח ATX מלא. אז נשנה את השאלה, מהו המארז הקטן ביותר שתומך בלוח ATX, ספק וכרטיס כח בגודל מלא שאוכל להעביר אליו את המערכת שלי?

פרקטל 605 הוא אופציה טובה דווקא הסתכלתי עליו, יש שוב רק את העניין של להציב אותו על הצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tzach_n

MSI Z77A GD65

אני ממש מתלבט אם ללכת על מארז שוכב, יש לי בעיה עם זה מכיוון שהארונית מדיה שלי לא תכניס אותו, יש בה כבר רסיבר, פלייסטיישן וממיר ואין יותר מדי מקום אחר לשים אותם. מה גם שאני מתכוון לשים שם רמקול סנטר ולהוציא את הפלייסטיישן אז מחשב שוכב בטוח לא יכנס שם לכן חשבתי לקחת מארז שוכב ולהציב אותו ליד הארונית. 

תאכלס עכשיו שראיתי שיש מארזי HTPC שתומכים בלוחות ATX נראה לי יותר הגיוני לקחת מארז קטן יחסית שמכניס לוח ATX מלא. אז נשנה את השאלה, מהו המארז הקטן ביותר שתומך בלוח ATX, ספק וכרטיס כח בגודל מלא שאוכל להעביר אליו את המערכת שלי?

פרקטל 605 הוא אופציה טובה דווקא הסתכלתי עליו, יש שוב רק את העניין של להציב אותו על הצד.

מסובך מדי , אתה פשוט מחפש מארז TOWER צר , אתה תתחיל להסתבך במחיר , אתה רוצה רעיון אחר וייחודי ? מישהו פה בלוח מוכר SILVERSTONE FT03 , המארז אמנם ללוח מיקרו אבל הוא מוכר אותו ב200 ש"ח ועכשיו הבעיה למצוא לוח מיקרו בתושבת 1155

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה. יש עוד אופציה להעביר את כל המערכת ל Node 605 ולשים אותו בתוך הארונית סגור מאחורי דלת אבל אז יש בעיה אחרת של פליטת חום.  צירפתי תמונה של איך הארונית נראית מקדימה ומאחורה, רק שאת הדיקט עם החורים העגולים לא הרכבתי אז החלק האחורי שם פתוח לגמרי לזרימת אוויר. שם יש שלושה מכשירים: רסיבר, וממיר של Yes. חשבתי לשים את המחשב בתוך הארונית הסגורה באחד הצדדים ואז יש שם פתח אוויר של כמה סנטימטרים שיאפשר לאוויר חם מהמחשב לצאת החוצה אבל זה יהיה רק מהצד.

מה אתה אומר? כדאי?

mostorp-tv-bench-white__0360488_pe546362_s4.jpg

mostorp-tv-bench-white__0360487_pe546361_s4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...