בקשה למפרט מחשב HTPC חדש עד 3,000 ש״ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט מחשב HTPC חדש עד 3,000 ש״ח

Tzach_n

Recommended Posts

אז עברתי דירה וה Obsidian 650D ענק, אין לי צורך בו ואני כבר לא משחק משחקים כי את הגיימינג שלי אני עושה על קונסולה...

דרוש מחשב חדש בתצורת , שמתי עין על מארז ספציפי: Fractal Node 202 או Node 304. הבעיה היא שב-202 אין תמיכה לכונן 3.5" ובספק בגודל מלא, וב-304 אין אפשרות להכניס כרטיס מסך בגודל מלא עם ספק בגודל מלא, ואת שני החלקים האלו יש לי ואני רוצה להרכיב בבניה החדשה אז אני צריך מארז HTPC שבו אני אוכל לחבר את הספק הקיים שלי (Seasonic X-650) וגם את ה GTX680 שיש לו עוד מספיק כח בשביל לנגן עם האצת חומרה. אשמח אם תוכלו לעזור לי להרכיב מפרט מתאים. 

1. מה התקציב המקסימאלי? 3,000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף לא לחרוג

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? אינטרנט, צפייה בסרטים באיכות HD 1080p.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). משתמש ב PotPlayer עם SVP Project, שהיא תוכנת אינטרפולציה והכפלת פריימים לצפייה יותר חלקה בתכני HD, לכן חשוב מעבד חזק שישולב עם GTX680 לצפייה עם האצת חומרה.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? SSD, קשיח רגיל, כרטיס מסך, ספק כח.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה ספציפית כל עוד עושים משלוח עד הבית, תל אביב.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודשיים הקרובים.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אין צורך מיוחד

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...