איך לחבר ראוטר שישמש כמגדיל טווח? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לחבר ראוטר שישמש כמגדיל טווח?

stojakovic

Recommended Posts

היי,

אחי עבר לדירה בקומפלקס של מספר דירות ויש להם משותף של בזק. יש אלחוטי בכל המתחם ושקע של קווי בכל דירה. הבעיה היא שהמחשב שלו ממוקם בחדר ושם אין קליטה של הוויפיי והשקע של האינטרנט בסלון. ברור שהפתרון המועדף הוא להעביר כבל אבל זה קצת בעייתי בגלל שהדירה שכורה ולקדוח וכל זה. חשבנו פשוט לחבר לשקע ראוטר כדי שתהיה קליטה טובה בכל הדירה. 

אז דבר ראשון נשמח להמלצה לראוטר זול שפשוט צריך להגדיל טווח. דבר שני, איך מגדירים דבר כזה? כמו כן אנחנו לא אדמינים ברשת אז איזה נתונים או לא יודע מה צריך לבקש מהבעל בית? 

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש או יס בבית?

לשניהם יש מכשיר שאפשר לקבל בחינם\עלות סמלית שיאפשר לך להעביר קישורית עם חיבור Ethernet סטנדרטי (RJ45) על גבי התשתית של הכבלים בקירות.

אני למשל מנוי ב HOT ויש לי מוצר בשם MOCA שקיבלתי מהם. אחד מתחבר בקומה למטה לנתב הראשי של HOT ובקומה העליונה חיברתי ראוטר נוסף שקניתי וכך יש לי אחת בכל הבית וגם קליטה אלחוטית בשני הקומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. צריך לוודא כי החיבור הקווי אכן עובד ויש דרכו.

2. קנה ראוטר (בהתאם לרצון/צרכים ולגודל הדירה), תפעל בהתאם למדריך הזה:

http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm (החלק התחתון רלוונטי, חיבור נתב לנתב קיים באופן קווי).

מכיוון שאני מעריך שאחיך ירצה לתת שם נפרד לרשת שלו וסיסמא נפרדת אין צורך לקבל דבר מבעל הנכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...