בקשת מידע ועזרה: רווחים מערוץ ביוטיוב ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת מידע ועזרה: רווחים מערוץ ביוטיוב ?

bg1948

Recommended Posts

שלום (אני מקווה שזה הפורום הנכון אם טעיתי מצטער)

יש לי רעיון לערוץ ביוטיוב.

בבדיקות מקדימות שאני עורך יש לו פוטנציאל של צופים גדול ורב שנים (בישראל בלבד מאחר והוא בעברית) 

הסיבה הראשונה לרצון שלי להקים ערוץ שכזה הוא להגיע להכנסה כלכלית נוספת -השלמת הכנסה.

הסיבה השנייה היא להביא לידי ביטוי בצורה מקסימלית מס' יכולות וכישורים שלי שבתחום עבודתי הרגילה אינם באים לידי ביטוי.

ברור לי שמי שמעוניין להקים ערוץ ביוטיוב מהסיבה הראשונה (כלכלית) נמנה על שני סוגי אנשים:

1. מי שיש לו סרטון וויראלי יוצא דופן בקנ"מ עולמי 

2. מי שמוכן לעבודה אינטנסיבית ורצינית  (מהנה, מהבית, בלי בוס על הראש) לערוץ שלו יש ביקוש, שמזין לפחות מס' סרטונים מדי שבוע ולאורך זמן -  הערוץ שלי מבוסס על סוג זה.

הבעיה: 

יחד עם זאת לא ברור כלל למרות שצפיתי בסרטונים רבים העוסקים בדבר איך היוטיוב "מתמחרים" ערוצים, מהי השיטה ? אם בכלל קיימת ? האם ניתן לדעת מתי וכמה אוכל להרוויח ? 

אני לא מעוניין לעמול ולהשקיע מאמץ,זמן וממון בבניית הערוץ ובסוף הציפייה הכלכלית שלי לא תתממש או תתממש אך לא ברמה אליה אני מכוון.

אם יש מישהו מקוראי הפוסט הזה שיש לו ניסיון אמיתי בדבר אשמח לשמוע ולהחכים ועל פי זה אכלכל את צעדי.

תודה      

ספויילר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש פשוט מראה שגוגל משלמת פר פירסומת שצופים בה יותר מ 30 שניות. במקרה כזה אתה תקבל 68% מההכנסה פר צפיה שהיא 18 סנט. אומרים שסטטיסטית 15% מהאנשים צופים בפרסומת יותר מ 30 שניות(אני מאמין שבפועל זה הרבה פחות).

זה אומר שעל כל 1000 צפיות אתה תרוויח 18 דולר. לדעתי בערוץ שפונה רק לקהל ישראלי אתה כנראה תרוויח פחות.

כדי לעשות מזה כסף אמיתי אתה צריך המון צופים או למצוא חברות שישלמו לך כדי לפרסם אותם בסירטונים שלך.

דרך אגב

זה ממש לא הפורום הנכון,יותר מצאים לפורום כללי או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...