המלצה למפרט מחשב לעריכה ( תקוע :( ) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למפרט מחשב לעריכה ( תקוע :( )

arik63

Recommended Posts

היי .. המחשב הנוכחי שלי דיי תקוע ( בלשון המעטה ) .. ופירמוט וניקוי נוסף כבר לא אעשה לו .. ואני דיי תקוע עם הרבה עבודה ובלי מחשב :S

מתלבט בין 2 מפרטים שהמליצו לי עליהם ( אם אתם יודעים על משהו יותר כדאי אשמח לדעת עליו ).. הצרכים הם בעיקר לעריכת / / גרפיקה,ובעדיפות קצת פחותה : 3D ( CINEMA4D )

התקציב הוא עד 5500ש"ח 

מפרט 1 :

13705333_10208969223960933_975747482_n.j 

מפרט 2 :

13874672_10208969224000934_2139699953_n.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ספציפית מתלבט בין 2 המפרטים הייתי הולך על הראשון עם שינויים - תחליף את הלוח לz170 כדי שבעתיד תוכל לקחת טוב יותר ולעשות OC. אם לא מתוכנן אז לפחות בהפרש מחירים תשדרג ל gtx960, לפי מה שידוע לי לעריכת 3d צריך קצת יותר כוח סוס מ750ti אבל אני לא מנוסה בזה אז זו החלטה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

שני המפרטים לא מאוזנים ולא נראים לי הגיונים . כאלה מעבדים חזקים וכרטיס מסך בינוני במחשב שהמטרה שלו עיבוד גרפי.

יש סטיקי עם שאלון תמלא אותו ואולי משהו שמבין בתחום יענה לך

תודה על התגובה .. 

אני עובד עם אפטר אפקטס .. מצבים ספציפיים משתמשים בכרטיס גרפי והשאר זה בעיקר מעבד וראמ .. ( אם מישו טוען אחרת אשמח לשמוע )

כך שכמו במפרטים שציינתי יש גם ראם וגם מעבד מכובד .. עדיפות יותר לאפטר וקצת פחות לשאר כמו 3D והפונקציות השונות התוכנה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את התחום שלך אבל בגדול נראה שאתה צודק.  בערך במחיר של 750TI יש את ה 950 שהם בערך באותה רמה אבל יש לו יותר ליבות , להבנתי זה יתרון בדברים שכן משתמשים בכרטיס מסך. אתה יכול גם להוסיף קצת ל 960 כמו שכבר אמרו.

כמו שכבר נאמר המפרט הריאשון שמבוסס על 6700K נראה עדיף. תחליף ללוח מבוסס  z170 או שתישאר עם הלוח שבחרת ותקח מעבד בלי מכפלה פתוחה ( בלי K). הספק במפרט הריאשון נראה לי OVERKILL , הייתי מעדיף ספק 500-550 יותר איכותי ועם נצילות יותר גבוה , תחפש ספקים עם 5 שנים אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...